Reklama

Kam se spermatem pri masturbaci

lilek (Út, 20. 12. 2011 - 20:12)

Jebáku, koukám že se tady lilků množí, jak plevele. Hele já nemám o čem jednat. Budu si dál v klidu stříkat v mekáči u Muzea a už seru na tohle fórum. Mám štěstí že nás je kuchařů fakt hodně a těžko mě odhalí cokoliv, jedině kdyby nás vyhodili všechny. Takže kašlu na to a přiď někdy na hranolky s tatarkou, vem třeba děti, mezi svátky.

lilek (Út, 20. 12. 2011 - 20:12)

Tak ho napiš ty frajere, když máš držku plnou keců... Na koho asi by to bylo, seš asi fakt debilní, co? Jméno ti nepomůže frajírku. Dej mi na sebe kontakt a já přijedu, zbiju tě jak chlapce a nastříkám ti do toho jogurtu...

Jebák (Út, 20. 12. 2011 - 20:12)

nenapsal... Jsem Jan Novák...To bylo na mě?

Jebák (Po, 19. 12. 2011 - 23:12)

Na tohle jméno ti neskočím chudáku. Rozjel si tu pseudokampaň proti McD. To ti nikdo nemá za zlý. Mně jsou u zadku. Ale Tvoje kecy jsou na to, že by si měl dostat nejen do držky ale i přes pyje karabáčem. Ale ty si děláš srandu. Už jednou si se představil jako Jarda Přibyl ..ted zase jako Novák. Takže tady je důkaz toho, že si děláš pouze srandu. A já jsem za to rád :)

mcmrdka (Po, 19. 12. 2011 - 22:12)

je to to nejzdravejsi co muzou dostat, tak at sou radi proste...

lilek (Po, 19. 12. 2011 - 22:12)

nevim proč srážíš to co dělám lhanim. kéž by bylo takových v reálu víc. znám jen pár lidí z jednoho fóra, co tohle dělá. díky nim jsem začal. je to fórum zaměstnanců mcd, jak jej ničit zevnitř. Mcmrdko nedělej si prdel z něčeho co asi sám nechápeš

mcmrdka (Po, 19. 12. 2011 - 22:12)

já dělám na andělu v mc, tak si mě najdi hajzle! dám tvý holce ochutnat pořádně hustou mrdku, az to bude zapijet kolou a v ni bude taky mrdka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lilek (Po, 19. 12. 2011 - 22:12)

Hele Lilku. Fajn, věřím...jako že mě tam pudeš prásknout nebo zmlátit ?

Jebák (Po, 19. 12. 2011 - 22:12)

Hele Lilku. Fajn, věřím ti, že jsi úchyl a že to děláš. Ale do meka chodí i normální lidi. Jedinej divnej si tu ty. Tak sem dej jméno svoje a já si zjistím jak to stebou je. Nebuď srab.

lilek (Po, 19. 12. 2011 - 21:12)

přiznávám že asi úchyl sem. a že mě tohle fakt rajcuje. pustim si v šatně péčko z mobilu a vycáknu hned. a neřikej těm zrůdám lidi. To nejsou lidi co žerou hnus v mekáči !!!

Patrik (Po, 19. 12. 2011 - 21:12)

Nevim z čeho kdo usuzuje,...Jste normální prasata. Při pomyšlení, že budou mojí mrdku jíst lidi v tatarce tak by se mi péro ani nepostavilo natož abych něco vystříkal. Mrdka patří do pořádný kundy.

lilek (Po, 19. 12. 2011 - 21:12)

Nevim z čeho kdo usuzuje, že jsem feťák s HIV. Právě kvuli smažkám a šlapkám, co kromě cizinců tvořej velkou část zákazníků v noci to dělám.
Jebáku, rád by sis myslel že je to sranda, ale pleteš se. Jak už jsem psal jednou, nechápu proč chcete mlátit někoho, když se ládujete kečupama plnýma plísní, co ty svině nakupují ze schnilých rajčat v Číně. Kdo žere v mekáči tak je pro mě fakt netvor. Může mlátit akorát sám sebe.

marian (Ne, 18. 12. 2011 - 03:12)

pekne vylízať " mrdku " a ?ču do sucha !

mcmrdka (Ne, 18. 12. 2011 - 00:12)

Miluju svoje sperma a davam ho lidem denně a ani o tom nevědí.. mám mohutný penis a jsem schopný naplnit panák spermatu.. mám dvě tatarky a v jedný jsem já a tu dávám hlavně ženám a pak si vychutnávám jajich pohled a spousta mi řekla, že nic tak dobrého ještě nejedly hhhhh :DDDDDDDDD

Jebák (Ne, 18. 12. 2011 - 00:12)

zdravotní sestra magore...Hele Jani, sestro zdravotní...Chápu dobře, že schvaluješ, že stříká mrdku do hamburgerů? Respektive tu tvrdíš, že je to vlastně nezávadné? Rozumím tomu dobře? kdyžtak reaguj..Předpokládám, že sem na tuhle diskuzi jistě ještě jednou dorazíš.

Jebák (Ne, 18. 12. 2011 - 00:12)

Se biju smíchy..tady se řeší jesli se přenáší HIV mrdkou a je vám úplně fuk, že nějakej pítchus to rve každý den do hamburgerů na muzeu..Jako když jste tak chytrý a všem co cpete jak je to vlastně nezávadný, tak si řekněte nějakýmu fetákovi o to at vám nacáká do huby. Naštěstí že si dělá jenom srandu...Páč to by tam moc dlouho nevydržel.

jana (So, 17. 12. 2011 - 13:12)

Jirko díky. Mě to nějak nevadí, na tomhle fóru mě moc už nepřekvapí. Ale štve mě když někdo napadá třeba toho Honzu jež měl pravdu s HIV a píší zde naprosté nesmysly.
Pracuji na obvodu, děs a hrůza...

také hezký víkend,
Janina

Jirka (So, 17. 12. 2011 - 13:12)

mrdka je slovo lidové a já...Jano, díky za příspěvky..nemáš to lehké...škoda, že je tu tolik urážliuvých reakcí..Jako zdravotní sestra pracuješ v nemocnici?

Hezký víkend,

Jirka

jana (So, 17. 12. 2011 - 01:12)

mrdka je slovo lidové a já nemám lehkou práci, tak jsem trochu hrubá na lidi co provokují, Pavle

Pavel (So, 17. 12. 2011 - 01:12)

zdravotní sestra magore...Jano co je to semenoidní?

Reklama

Přidat komentář