Reklama

padání vlasů

Doktorka (Ne, 6. 1. 2002 - 17:01)

Pokud je příčina padání vlasů ve snížené funkci štítné žlázy, tak je velmi nápomocný přípravek Gynex k vnitřnímu užívání, jelikož obsahuje chaluhu bublinatou, která díky obsahu jodu podporuje činnost štítné žlázy. Přípravek Gynex doplňuje případnou hormonální léčbu. Kromě toho je vhodné používat čistě přírodní šampony (např. Henna a lékořice od Herblinu) a doplnit všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály řasou Chlorella.

Andrea (So, 5. 1. 2002 - 23:01)

Vážená paní doktorko,mám onemocnění štítné žlázy (snížená funkce štítné žlazy) a padají mi vlasy. Poraďte mi prosím jaké připravky mám uživat aby došlo k zlepšení.Děkuji za odpověď.

Návštěvník (Čt, 27. 12. 2001 - 20:12)

Je možné,aby mi vypadávání vlasů způsobila antikoncepce zvaná TRIQUILAR?Je možné,aby po 1/2 ročním užívaní antikoncepce DIANE 35 spolu s Androkur se situace nezlepšila,ba naopak?

Návštěvník (Pá, 21. 12. 2001 - 11:12)

Prosím o radu,jak se pozná genetické padání vlasů u žen? Vlasy mi začaly padat na SŠ (teď je mi 29),prořídly po celé hlavě, v průběhu let mi občas zhoustly (po aplikaci laseru),občas zase vypadaly. Teď už je mám zase cca rok velmi problematické, řídké,lámavé, zřetelně řidší v tzv.koutech a dole nad krkem. Mám problémy s kvasinkami, mohlo by to být od toho? Nebo je to genetická tzv. mužská alopecie? Je možné tohle padání vlasů u žen léčit potlačením mužských hormonů? Děkuji za odpověď.

Návštěvník (St, 21. 11. 2001 - 17:11)

Tvůj případ chce pojmout trochu zevnitř těla. Obrať se na ivahedlova"volny.cz

Návštěvník (St, 21. 11. 2001 - 12:11)

taky mi padaj vlasy ... je mi 25 jinak jsem tzv. krasavice inteligentni tudíž se taky vztekám .. vím čím to je beru velké dávky kortikoidů a pfuj následky ... jo jo jjá zatim patlám alpicortem chodim na injekce B + beru ascorutin a kanavit neb se mi delaj i nádherné modřiny pri sebemenšim doteku .. chi chi vypadám jak týraná chudinečka už jsem vyhrožovala mamce že pokud neumeje nádobí tak ji oznámim na policii za týrání svěřené osoby :-)dost legrace .. zajímalo by mě zdali někdo má fakt něco co funguje ...

Návštěvník (St, 21. 11. 2001 - 09:11)

Mám problémy s padáním vlasů.( je mi 28 let ) Padání nabralo na intenzitě během druhého těhotenství a po porodu. Stále kojím ( 8 měsíců ). Při prvním těhotenství jsem takové problémy neměla. Lékařka na kožním mi teď řeklaže mám zvětšenou štítnou žlázu a že je to i vidět, přitom jsem žádné jiné problémy neměla. Poraďte co se stím dá dělat. Děkuji Renata.

Návštěvník (So, 17. 11. 2001 - 21:11)

Pro p. ŠIKOLU.Váženný pane,je-li to možné, zašlete mi prosím informace o T. kůře. Děkuji a jsem s pozdravem. ARNOLD Petr.

Návštěvník (So, 17. 11. 2001 - 21:11)

Váženný pane, četl jsem zde Váš článek a skutečně by mě zajímalo, zda se jedná o reklamu nebo ne. Propécii jsem totiž používal cca 5 měsíců a vůbec nic se nezměnilo, vlasy mi padají dál. Všechny vyšetření, včetně endokrinologického jsou v pořádku. Děkuji za odpověď.Petr Arnold.

Návštěvník (Čt, 15. 11. 2001 - 20:11)

Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo nějaké zkušenosti s léčbou u dr. Arenberga v Praze v Centrumu zdravých vlasů?

Návštěvník (Po, 5. 11. 2001 - 20:11)

Vlasy S

Návštěvník (Po, 5. 11. 2001 - 20:11)

Používal jsem tento preparát a myslím,že bych jim ty prázdný lahvičky měl omlátit o hlavu,protože mi po tom akorat vlasy vypadaly,když jsem si to vtíral.Jestli víš o něčem lepším,tak mi prosím napiš

Návštěvník (Po, 15. 10. 2001 - 16:10)

Dobrý den pane Šikolo. Prosím Vás o bližší informace o Thymusové kůře.Děkuji a zdravím VásPavel Suchánek

Návštěvník (Pá, 28. 9. 2001 - 17:09)

Jde o spatny mikro obeh krve a tim zhorsenou vyzivu korinku. Uzivejte 3x denne 30 kapek homeopaticke tinktury D3 z Komonice lekarske(Melilotus officinalis lat. Common Melilot Angl.) po dobu 1 mesice ( 120ml celkem).Vyspravite si dalsi problemy spojene s ischemii. ti

Návštěvník (Pá, 28. 9. 2001 - 17:09)

Vazena pani doktorko. Poradte mi prosim Vas. Asi pred 2 mesici mi zacali z niceho nic padat vlasy. Po kazdem umyti vlasu nebo pri jejich cesani si jich spoustu vycesu.Muzete mi prosim Vas poradit nejake vitaminy nebo bylinky, ktere jsou k dostani v USA, protoze v soucasne dobe bydlim ve Spojenych statech Americkych. Dekuji.

Návštěvník (St, 19. 9. 2001 - 11:09)

Dobrý den, pozorně jsem si přečetl váš problém s padáním vlasů, myslím že by vám pomohla v české republice v běžných obchodech nedostupná Thymusová kůra. Jedná se o celou sadu s Thymusem a lidem kterým jsem to doporučil to skvělě funguje. Efekt se včak nedostaví hned po prvním mytí,ale až tak po týdnu až dvou. Pokud máte zájem o bližší informace napište mně prosím na email a já vám podám bližší informace. S pozdravem Filip Šikola

Návštěvník (St, 19. 9. 2001 - 00:09)

Prosím o sdělení různých podpůrných prostředků proti padání vlasů. Vitamíny, minerály,....?Díky.

Návštěvník (Út, 4. 9. 2001 - 00:09)

Je mi 22 let a také mám problémy s vypadáváním (nejen) vlasů. Jedná se o kulatá ložiska. Možná to začalo už na základní škole, kdy mi vypadaly řasy, ale ty po čase zase narostly. Později mi několikrát vypadaly vlasy (kruhové ložisko), ale vždy pouze jedno, maximálně 2, a ty zase narostly. Nyní mám již 6 ložisek na hlavě a také vypadanou část obočí. Doktor mne léčí (Triamcinolon, Gelargin, Alpicort, Biostim, vitamíny), ale úspěch je nevalný. Něco naroste a o něco více vypadá. Zajímalo by mě, čím je toto padání vlasů způsobeno a dále také kolik lidí postihuje. Děkuji Vám za radu. Pelagie

Návštěvník (Po, 3. 9. 2001 - 14:09)

Nedostatečné vstřebávání vitamínů a minerálů ve střevech a snížené prokrvení pokožky hlavy je patrne pricinou meho nadmerneho vypadavani vlasu. Jak se mam v tomto pripade lecit?Dekuji. K.

Návštěvník (St, 29. 8. 2001 - 22:08)

Pro Dianu: bude nutné vyhledat odborníka zaměřeného na celostní léčbu, který by zjistil příčinu padání vlasů. Může být u vás nedostatečné vstřebávání vitamínů a minerálů ve střevech a snížené prokrvení pokožky hlavy.

Reklama

Přidat komentář