Reklama

padání vlasů

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2002 - 21:09)

Mám zkušenost s dívkou, které postupně po aplikaci této depotní antikoncepce vypadávaly ložiskovitě vlasy po celé hlavě. Bylo jí zjištěno, že jí antikoncepce snížila funkci štítné žlázy. Léčila se u psychotronika a k nám do studia Accent docházela na vlasový laser. K tomu užívala Gynex a řasy chlorolella. Vlasy jí postupně opět dorostly, dokonce silnější a hustější.

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2002 - 21:09)

Ahoj všichni!I já mám veliký problém s padáním vlasů. Před rokem jsem začla užívat antikoncepční injekci Depo-provera. Asi po půl ročním užívání mi začli šíleně padat vlasy. Stejnou zkušenost mají i mé 3 kamarádky. Už 3 měsíce neužívám žádnou hormonální antikoncepci, ale vlasy mi padají pořád stejně. Nevím si rady! Už mi vypadala tak polovina vlasů!

Návštěvník (So, 21. 9. 2002 - 15:09)

S padáním vlasů mám také poměrně dobrou zkušenost. U mě se padání vlasů zhorší hlavně při stresu, takže při studiu na VŠ ho bylo až dost - vždy přišlo období, kdy mi vlasy více padaly, ale pak se zase daly dohromady, takže jsem tomu nevěnovala velkou pozornost. Před dvěma lety jsem zažila období stresu, které trvalo přinejmenším rok.Vlasy mi začali padat tak, že už jsem opravdu nevěděla co dál, vlasy jsem pořád počítala, ale nejvíce jich vypadalo při mytí i 250 - 300. Vlasy mi padadly skoro rok, už jsem se ani pořádně nemohla česat ze strachu kolik jich zase vypadne, užívala jsem množství vitamínů, změnila šampóny za čistě přírodní, ale nic nepomáhalo. Poslední dobou nad tím tolik nepřemýšlím, hlavně se snažím nedostávat se do stresových situací, používám přírodní šampony bez chemických přísad a mám pocit že se to začíná zlepšovat. Myslím, že mou příčinou padání vlasů byl dlouhodobý stres, kdy jsem se cítila psychicky i fyzicky vyčerpaná a to se odrazilo právě na vlasech. Přeju Vám všem zlepšení. Jana

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2002 - 18:09)

Pani doktorko uz 2 mesice mi padaji hodne vlasy. Kdyz si je lehce prohra-bnu prsty vzdy mi jich par zustane v ruce. Vlasy ty se bojim umyvat, jednou jsem jich napocitala500. Je mi 23let. Muj otec ma ples a to uz mel vesvych 20 letech, ale mamka a zbytek rodiny nema z vlasy zadne problemy.Mame take v rodine stitnou zlazu, kte-ra by to take mohla zavinit. Navsivilajsem proto vseobecneho lekare, ktery mi vzal krev(na vysledky jeste cekam),ale take mi rekl, ze pokud budou testy v poradku tak nasadime silnejsihormonalni antikoncepci. Prave tady tohle se mi moc nezda. Nevim jestli bych se spise prvi nemela obratit s timle na jineho lakare.(jakeho?) Krometoho me vlasy jakoby boli. Uzivam zi-nek, biotin atd. Jde opravdu videt jak me vlasy ridnou.. Prosim poradte mi jestli v pripade,ze testy dopadnou dobre mam nasadit tu antikoncepci a jestli ma nekdo stejne problemy at minapise nemam okolo sebe nikoho s kym bych si o tom problemu popovidala.Dekuji predem za radu Kamila

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2002 - 11:09)

Milá Dano, žádnou konkrétní radu, která by Ti při padání vlasů pomohla, Ti bohužel nemůžu dát. Rozhodně ale není dobré ve stavu, kdy cítíš, že něco s Tvým tělem není v pořádku, brát antikoncepci - zásah do hormonální hladiny je poměrně silný, ať Ti doktoři nadšení "pokrokem medicíny" říkají cokoliv. Problém je potřeba řešit celkově, nesoustředit se jen na projevy /padání vlasů atd./. Z vlastní zkušenosti /dlouhodobé zdr. problémy/ Ti mohu vřele doporučit tradiční čínskou medicínu. Takže pokud jsi připravená zkusit něco takzvaně netradičního, co funguje už několik tisíc let, jsi trpělivá a ochotná na sobě pracovat, odepiš mi a já Ti velice ráda předám kontakt na báječnou paní doktorku /Češka, studovala asi 6 let v Anglii/. Hodně vnitřní síly a radosti ze života přeje Lída

Návštěvník (Po, 9. 9. 2002 - 15:09)

Ano, pokud je cysta na vajecnicich spojena s prilis silnou menstruaci a tim i anemii, (ztrata zeleza=sideropenicka anemie), tak jeden z projevu nedostatku zeleza je padani vlasu. Chtelo by to nechat si udelat krevni obraz a hladinu zeleza v krvy, pokud jde o nedostatek zeleza lekar Ti predepise vhodne preparaty. Nevim, co na to doktorka, ale ja jako biolog to vidim takhle.

Návštěvník (St, 21. 8. 2002 - 09:08)

dotaz pro doktorku:Asi před dvěma měsíci mi začali hrozně padat vlasy, teď mi našli cystu na vaječníku. Myslíte si, že by padání vlasu mohla způsobovat cysta o velikosti 5 cm ? Děkuji

Návštěvník (Ne, 11. 8. 2002 - 06:08)

Ahoj, mam dlouhodoby problem s padanim vlasu. Duvodem toho bude asi me caste barveni vlasu, ale potrebovala bych poradit, jake vitaminy ci pripravky bych mela pouzivat. Me vlasy vypadaji nezdrave a nemaji pruznost.

Návštěvník (So, 10. 8. 2002 - 14:08)

Sašo,děkuji za odpověď i za radu..našla jsem tu přírodní Hennu,francouzké výroby a po jednom použití jsem velice spokojená..jen ta cena je dosti vysoká,ale nevadí mi to jen,když to funguje..vřele doporučuji všem,krásně zakrývá šediny..s pozdravem Věra

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2002 - 22:08)

Ahoj, jmenuji se Katka je mi 22leta ráda bych, kdybys mi napsala adresu do Těch Českých Budějovic nebo do té Prahy- na tu firmu Gestil. Taky mám velké problémy s vlasy a ráda bych s tím něco udělala. Mockrát Ti děkuju za odpověď předem. Měj se hezky Katka

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2002 - 22:08)

Dobrý den všem,prosím, budu ráda pokuď napíšete své zkušenosti s biostimulačním laserem.Je i nějaký jiný? Trápí mě padánívlasů, rada bych znala vaše zkušenostiléčbou tohoto typu. Třeba i negativní. Pomáhá při narušení vlasů chemicky? Při poruše štítné žlázy?Děkuji moc za každou odpověď. Doufám, že se mi ozve více lidí. Pokud někdo znáte nějaké centrum s tímto laserem v Ostravě, budu ráda, pokud napíšete, kam se mohu obrátit a taky kolik asi sezení stojí.

Návštěvník (Ne, 28. 7. 2002 - 02:07)

Mne osobne to moc pomohlo (ale jednalo se nahle zridnuti vlasu - temer totalni). Mohu vrele doporucit.

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2002 - 04:07)

jsem na tom podobne,celou noc sedim u pocitace,prohližim seminaře a přes slzy nevidim.mam Alpicort,Methionini,Zinek a obrovskou nadeji že areata přejde v total..doufala jsem alesp v transplantaci-jen vlastnich vlasu,takže zbytečny.víš o tom zatím víc než ja-pověz mi to.chytam se kazdy nadeje,vykousím vsechny možnosti.nasla par net.adres a odkazů-např:na Finasterid,Minoxidil,Azelin.kyselina..poradim s doktory,povím.Puvodce je porucha VITILIGO s přidruženym onemoněním SPONDYLARTRITIDA.

Návštěvník (Čt, 18. 7. 2002 - 02:07)

Ahoj Danco, mam uplne stejny problem jako ty a taky si stale nevim rady.Chtela jsem se te zeptat jestli ti uz nekdo poradil co delat aby to uz konecne prestalo padat.Jsem s toho taky dost nestatna,vsude jsou jen moje vlasy.Je to hruza.Muzes mi odpovedet? Diky ahoj Jitka

Návštěvník (Po, 15. 7. 2002 - 13:07)

Milá Věro H.,nemohu již doporučovat kožní lékaře,mám 11-ti leté zkušenosti s nimi a po velké bouřlivé alergii,kterou mi kožní lékařka způsobila předepsáním masti na ony stroupky v hlavě,jsem definitivně její rady opustila.Saša.

Věra H. (Čt, 11. 7. 2002 - 17:07)

Já myslím Sašo, že by si spíš měla doporučovat zajít ke kožnímu, pokud má někdo problémy s vlasy a stroupky.

Návštěvník (St, 10. 7. 2002 - 09:07)

Jestli se na pokožce hlavy objeví nějaké stroupky (možná lupenka, ekzém),může se jednat i o nějaký druh plísně. Pak bych nedoporučovala dělat si zábaly s igelitem, pod nímž je teplo a vlhko !

Návštěvník (St, 10. 7. 2002 - 09:07)

Taky mně jednu chvíli začaly padat vlasy. Udělaly se jakési strupy a vlasy jsem vyčesala i s nimi. Koupila jsem si přírodní šampon. Už to bylo mnohem lepší. Později jsem přestala používat jakékoliv šampony a vlasy si spláchnu teplou vodou, vydrhnu žloutkem,možno s trochou citronové šťávy,nechám hodinu působit a pak jenom spláchnu teplou vodou. Vlasy mám krásné, lesklé a nepadají! Možná by to chtělo u někoho i pročistit organizmus. Saša.

Návštěvník (St, 10. 7. 2002 - 08:07)

Myslím,že lepší barva než Henna není.

Návštěvník (Po, 1. 7. 2002 - 21:07)

Prosím,kdo mi poradí co použít na zakrytí šedých vlasů.Zažila jsem podráždění pokožky v souvislosti s barvením,vypadala mi spousta vlasů.Začala jsem používat HENNU,ale nezakryje tolik jako barva.Vlasy jsem si nikdy nefénovala,nechávám je volně oschnouti,pravidelně zastřihávám,rostou mi 20let a nechci a asi,bych si ani nezvykla na krátké vlasy,nechci se nechatat ostřihat.Děkuji za každou radu i pomoc.

Reklama

Přidat komentář