Reklama

13letá holka-??malá na chození??

třináctiletá (Út, 3. 6. 2008 - 10:06)

a to psal jako zase kdo? nějaká zmalovaná bába, která si myslí, že když na sebe nanese tuny makeupu a zmaluje se jak mýval, že bude koukatelnější? nebo ta, co musí špeky maskovat upínacím prádlem? asi vás hodně štve, že jsou i štíhlé a mladé holky, za kterýma se pánové nejen rádi otočí. vždyť se ani neumíš podepsat.

Návštěvník (Út, 3. 6. 2008 - 10:06)

Hele třináctiletá, včera jsem šla po městě a jestli vypadáš, jako tvé vrstevnice, hrůza hrůzoucí. Myslím, že naší generaci vyzrálých můžeš jen závodět, ta vaše náctiletá je už teď řádně vypolštářkovaná, jak asi bude vapadat za nějakou desítku let?

třináctiletá (Út, 3. 6. 2008 - 10:06)

asi proto jsi ho odpálkovala. už vidíš, jak se před ním svlíkáš a tvoje celulitida se špekama ho odraděj. jen předcházíš téhle situaci.

dospělá (Út, 3. 6. 2008 - 10:06)

Já jsem protivná? Jen hodnotím tvé nabízení se a vystupování. Jak si poznala, o mě zájem je, ale ty jsi ta plonková, ale s tebou si psát nechci, jsi trdlo. Pa

třináctiletá (Út, 3. 6. 2008 - 10:06)

fyzicky jsi za zenitem a myšlením jsi dosáhla sotva mýho věku. To se nevylučuje a vysvětluje to, proč jsi tak protivná. mozek by chtěl, ale o tvoje starý tělo už nikdo nestojí.

dospělá (Út, 3. 6. 2008 - 10:06)

Co to meleš? Na jedné straně píšeš, že nejsem dospělá, na druhé, že jsem zapšklá a že mám život za sebou:-)Až psychicky dospěješ, tak piš na diskuze dospělých ano?:-))

třináctiletá (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Hele, dospělá, nejsi dospělá, to je jasný, jen tak vystupuješ, ale myšlením to vůbec neodpovídá. Jestli seš zapšklá že já mám život před sebou a ty za sebou, plivej jed na ty, co za to můžou a ne na mě.

dospělá (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Hele, třináctiletá, není ti 13, to je jasný, jen tak vystupuješ, ale myšlením to docela odpovídá.

Třicátník (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

pro třináctiletou: Nezlob se, ale už samotná povaha tvého podbízení se mi nelíbí. Nehledě na to, že si za svými slovy ohledně zralých žen stojím.

třináctiletá (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Aspoň že už se nehádáte. Proč ale balit takovou starou bábu? Já bych ti za malé dárečky udělala pomyšlení.

Třicátník (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Chápu.

dospělá (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Neznamená to vůbec nic.

Třicátník (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Vzhledem k tomu, že jsme zde sami, bych jejich nudění nechal na jejich úsudku. Ale znamená to, že je používáš jako výmluvu k tomu, odložit naše seznámení na neurčito, nebo že bychom se měli seznamovat jinde?:-)

dospělá (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Ráda poznám nové lidi, tomu se rozhodně nebrání, ale to s tématem zde nemá nic společného. A taky bychom asi nudili zde přítomné.

Třicátník (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Původním záměrem seznámení nebylo, nicméně proč tuto eventualitu vyloučit, když se nabídla a třeba by byla i příjemná? Každopádně ale jsem myslel výměnu informací, ne pouze jejich prodění jedním směrem:-) Ty se seznámení bráníš zuby nehty?

dospělá (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Ty jsi sem přišel navázat kontakt? Ale meze se nekladou, klidně informuj.

Třicátník (Út, 3. 6. 2008 - 09:06)

Myslím tím informace ohledně nás dvou, směřující k lepšímu vzájemnému poznání.

dospělá (Út, 3. 6. 2008 - 08:06)

Podle toho, jaké informace myslíš.
Nejsem puritánka, jsem pro každou zkušenost, ale všechno by mělo mít své hranice.

Třicátník (Út, 3. 6. 2008 - 08:06)

Potom tedy dáma v mých očích nejatraktivnější. Navíc, dle vlastních slov, žádná puritánka. Ale pod tím si lze představit ledacos. Co je pro jednoho normální a běžné, může druhého silně pohoršovat:-) Ale to bych sem netahal. Spíš se zeptám: Stojíš o další výměnu informací?:-)

dospělá (Út, 3. 6. 2008 - 08:06)

Jsem žena ve stejném věku jako ty. Teď jsme si rovni o informacích.
Hned se mi nezdálo, že bys měl sklony k pedofílii.

Reklama

Přidat komentář