Reklama

Chci výprask

Default User Image
Štěpána (Po, 16. 9. 2024 - 13:09)

Ahoj, je mi 15 a jsem z Ostravy. Už dlouhou dobu chci dostat výprask. Najde se tu někdo, kdo by mě vyplatil? 

Anonym (Út, 17. 9. 2024 - 09:09)

Můžeš napsat na [email protected]

Anonym (Út, 17. 9. 2024 - 09:09)

Můžeš napsat na [email protected]

Anonym (Út, 17. 9. 2024 - 09:09)

Můžeš napsat na [email protected]

Anonym (Út, 17. 9. 2024 - 09:09)

Můžeš napsat na [email protected]

Default User Image
Jakub (Po, 16. 9. 2024 - 14:09)

Ahoj, klidně mi napiš na: [email protected], třeba se na něčem domluvíme:)

Default User Image
Štěpán (St, 11. 9. 2024 - 22:09)

Výprask od Ženy. 

Rád poznám Ženu, které by dělalo největší potěšení dávat chlapovi důkladný zasloužený, spravedlivý výprask na holou. Rád poznám Ženu, která má i takové představy bez reálných zkušeností a jen sní o tom, jak se muž kroutí a má oči plné slz pod Její pádnou rukou. Proč nezměnit klišé, že Žena má poslouchat a být ta submisivní?? Proč nemůže chlap slyšet „Byl jsi zlobivý…? Za chvílí tě potrestám výpraskem:“ Vědět, že za okamžik budu mít hýždě červené a horké, Vy si užijete manipulaci s nástrojem, který dopadne na můj zadek. I já si užiji svůj strach, napětí, bolest, že to není v mých rukách. Rád se seznámím se Ženou, kterou baví, bavilo by, má zkušenosti i nemá a chce vyzkoušet výprask chlapa.  

Každopádně nehledám mé sexuální uspokojení, mě dělá dobře když trpím, když se to líbí té Dámě, která mě trestá. Mě fascinuje můj výprask, a když si to Dáma užívá, nehledám sex. 

Jsem slušný muž ze Západních Čech, nemám problém s cestováním po Západu, nebo v rozumné vzdálenosti. Nemám problém dát neutrální schůzku u kávy. 

Dobrý výprask dělá zázraky, tak proč ten zázrak nezkusit společně?? 

[email protected]

Default User Image
Dan (St, 11. 9. 2024 - 16:09)

STARTOVNÍ VÝPRASK DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU..

  Startuje nám nový školní rok a ty jsi stále rozdivočená z prázdnin? Tak to si zasloužíš výprask na holou, aby jsi se sklidnila a začala zase sbírat zápočet za započtem.. Neboj se napsat a domluvíme se na termínu tvé nápravy .. Já 35 s vlastním vybavením, zázemím a zkušenostmi.. Není problém dojet. Těším se na zprávu Dan.

PS : ty 18 + Jihomoravský  a Olomoucký kraj

[email protected] 

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 12:09)

Dívka, žena, pár, kdo si nechá dát výprask? Není problém potrestat i celou rodinu.

Jih nebo jihozápad Čech. 

[email protected]

Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 12:09)

Dívka, žena, pár, kdo si nechá dát výprask? Není problém potrestat i celou rodinu.

Jih nebo jihozápad Čech. 

[email protected]

Default User Image
Kořen (Ne, 8. 9. 2024 - 21:09)

Naplaca mi  holka na zadek rákoskou proutkem opaskem nebo rukou 

Default User Image
Hledám (Ne, 8. 9. 2024 - 15:09)

Jsem zlobivý pán, který potřebuje dostat pořádný výprask před holou prdel. Jsou-li zde mladší dominantní ženy, pište SMS na číslo 777 135 778. Nejlépe Zl kraj a okolí 

Default User Image
PipiLove (Ne, 8. 9. 2024 - 14:09)

Pouze vážně: 

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy D/S sexu s ženou. Zároveň však také hledám submisivní/! switch ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. 

Hledám ženu, kterou si  přehnu přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku a   poslušně mi vystaví prsa pro můj fetish líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama.

Pokud Tě rajcuje i osahávání na veřejnosti, bude to úžasné zpestření. Playgame i lifestyle.

 

 Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 45 let. Výměna rolí možná.

Anonym (Ne, 8. 9. 2024 - 17:09)

Až shodíš aspoň 20 kilo tak by to možná i šlo.

Default User Image
Anonym 2 (Po, 9. 9. 2024 - 13:09)

Anonyme, ty už táhni a nech lidi být. Zakomplexovaný chudáčku 😁

Default User Image
Pepa (Po, 2. 9. 2024 - 23:09)

Chceš zažít terapii pomocí výprasku?? 

Nabízím tradiční, spravedlivý, zasloužený výprask, Ženám, jenž mají potřebu ležet přes mužské kolena a čekají, kdy pádná, hrubá mužská ruka dopadne na nedočkavý zadek. Kdy jejich srdce tluče jak kostelní zvon.

Baví mě klasické výprasky, protože nabízejí tisíce možnosti, jak uniknout ze šedého světa. Každopádně jsem někdo, kdo miluje ryzí výprasky, mám rád dobře odvedenou práci a když přijdeš zas. 

Miluji chytnout divošku za ruku, stáhnout jí na své kolena. Rád používám ruku, vařečku, řemen. Miluji výprask přes šaty, když to bude málo, dají se vyhrnout a plácat přes kalhotky, když ani to, tak.... 

Každopádně nehledám sexuální povyražení, ale tradiční výchovné metody s úctou, respektem, avšak s důsledností, nabízím bezpečný přístav v bouři. 

Chceš být jak malá holka? Nechceš jen snít? 

Tak se neboj napsat, tvůj zadek bude v dobrých rukách.

Já 38 z K.V. nemám problém cestovat.

[email protected]

Default User Image
Kořen (Pá, 16. 8. 2024 - 23:08)

Chtěl bych výprask 

Default User Image
Rosťa (Po, 22. 7. 2024 - 16:07)

Chci si nechat seřezat prdel rákoskou od mladé holky. Nejlépe Morava. Pište SMS na telefon 731 877 644

Default User Image
Marek richter (Po, 22. 7. 2024 - 15:07)

Vyprask

Default User Image
Na zadek (So, 22. 6. 2024 - 22:06)

Ahoj slecny hledám mladé holky do 27 let které by chtěli dostat na holou a ještě si za to něco vydělat nabízím za výprask 300 - 800 Kč ... V případě zájmu napiš na email [email protected]

Středočeský a Jihočeský  kraj 

Reklama

Přidat komentář