Reklama

Chci výprask

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 16:06)

Pište na [email protected], nebo SMS na 605 054 084

Anonym (Po, 10. 6. 2024 - 16:06)

Jsem muž, 46 let, který touží dostat výprask od mladší ženy nebo slečny. Bydlím ve ZL kraji, mužů přijet kamkoliv. Pomůcky případně mám své.

Default User Image
Dan (Ne, 9. 6. 2024 - 17:06)

Ahoj hledám slečny z Jihomoravského, Zlínského či Olomouckého kraje do 26 let, které nutně potřebují a ve skrytu duše touží dostat výprask na holou.. Já 35 s vlastním zázemím vybavením i zkušenostmi po domluvě možno i přijet k tobě.
Těším se na zprávy Dan.
[email protected]

Default User Image
Bob (Ne, 31. 3. 2024 - 18:03)

Dom muž hledá kluka na spanking

Jsem 40 let hetero Dom muž ze Západních Čech.

Jsem spanker, vychovatel, zkušenosti mám převážně s Dámami. Vím, že plno mužů sní o výprasku a lehčím mučení od ženy. Vím, že pro plno mužů, je najít partnerku na spanking a lehčí BDSM defacto nulová. Já vlastně takhle vyhověl jednomu klukovi a vlastně to bylo pozitivní. Tak si říkám, že mohu pomoct další zoufalé duši.
Hledám kluka, kterému mužů dát výprask na základě nějaké domluvy a tvého prohřešku. Určitě u mě nehledej anální zneužívání, ani kouření.
Spíš ti budu odpírat vyvrcholení a dost to prodlužovat, to ano.
Hledám někoho, kdo potřebuje zasloužený rozumný výprask. Jsem normální chlap, který respektuje tvé limity a přání. Chci, aby naše setkaní byly založené na vzájemném souhlasu a důvěře. Pokud tě to láká a máš chuť na nové a intenzivní zážitky neváhej mi napsat.
Jsem z Karlových Varů a nikam nejezdím!!

[email protected]

Default User Image
Sub./Dom. (St, 3. 1. 2024 - 13:01)

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy sexu s ženou. Zároveň však také hledám dominantní ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. Hledám ženu, která si mě přehne přes koleno , vysází mi pětadvacet na holou, promasíruje kundičku a bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 50 let. Výměna rolí možná.

Anonym (So, 23. 12. 2023 - 06:12)

Dobry den

Hladam osobu ktora mi da poriadny vyprask na holu 3

Default User Image
Aleš (Pá, 22. 12. 2023 - 10:12)

Nedávno jsi oslavila osmnácté narozeniny a cítíš, že ti v živitě něco chybí?? Kamarádky se svěřovaly, kolik a jak která dostala vařečkou, rukou či řemenem ? Ty tuto zkušenost bohužel nemáš a cítíš se být o ni ochuzena? Máš touhu to napravit a zkusit? Tak se neboj napsat a tento chybějící zážitek si splnit. Ja 34 Jihomoravský a Olomoucký kraj.

[email protected] 

Default User Image
Pepe (Út, 12. 12. 2023 - 10:12)

Našla by se žena, která dá chlapovi pořádný výprask na na holou ?

[email protected]

Default User Image
Ženu, které mohu dát na holou za Fin odměnu Západní Čechy. (So, 7. 10. 2023 - 22:10)

Hledám ženu, která by byla ochotná přijmout výprask rukou za odměnu ve výši 2000 Kč, nebo výprask nějakým nástrojem s větší intenzitou za odměnu ve výši 4000 Kč. Vše dle domluvy. Hledám ženu, která má zálibu ve výprasku, v tradiční disciplíně, má opravdový zájem a nebudeme si jen bezúčelně psát. Ženu, která ví, o čem je výprask. Jestli miluješ kontrast bílých kalhotek, které zvýrazňují zarudnutí, jestli miluješ červený horký zadek. Neboj se napsat. Mám prostory, pomůcky, rozum, tvé NE a STOP je pro mě opravdu STOP.
Nezkušenost, stydlivost ani nesmělá nebo uzavřenější povaha vůbec nevadí, ani nemusíš mít postavu modelky. Pokud máš zájem, tak napiš a můžeme probrat představy a možnosti, vše dle domluvy diskrétně a bezpečně.
Klasický sex nehledám, jen výprask.
Chceš mít svoji kocovinu z přehnutí přes koleno, cítit se jako ve vesmíru a mít radost??

Jsem z Karlových Varů, jezdím pouze po západních Čechách.

[email protected]

Default User Image
Radim (So, 30. 9. 2023 - 23:09)

Testovací zadek pro řemen.

Ahoj, našel jsem starý poctivý historicky řemen a hledám pro něj na otestování ženský zadek.
Pro tu, která má ráda vůni a zvuk staré kůže. Za otestování nabízím finanční odměnu 2000 kč.
Jsem muž, který má rád tradiční výchovné metody pomocí výprasku. Jsem z Karlových Varů, 38 let zkušený.
Nejde mi o sex, pouze o Spank dle domluvy a s rozumem. Máš příjemnou vnitřní reakci na zvuk rozepínaní řemenu, když rachotí přezka? A oba víme, co se bude dít dál "teď se přehni holčičko"!
Ten svištící plácavý zvuk má tendenci vyvolat zároveň husí kůži a jemný úsměv se zdviženým obočím.
Občas i vlhkost. 😈
Pokud věříš v tělesné tresty, máš ráda nástroje, které mají historii, duši neboj se ozvat. [email protected]

Default User Image
Karel (Ne, 17. 9. 2023 - 00:09)

Zajímáš se o tradiční výchovu a domácí tresty?? Toužíš zažít něco v reálu od slušného muže?? Jsi ze západních Čech?? 

Muž, který má rád udělování výprasků, tradiční domácí výchovu a často se pohybuje na západě, zejména v okolí Vary, Mariánek a Plzně, hledá partnerku, která má ráda výprasky a je otevřená pro zkoumání hranic.
Nehledám subinu, hračku, čubku nebo holku na občasnou výchovu. Hledám partnerku, se kterou bych mohl budovat zdravý vztah založený na vzájemné důvěře. Jsem dominantní a nebojím se trestat výpraskem nebo jinak za tvé přestupky, ale také se zajímám o společné výlety, jízdu na kole a sportování, kino, divadlo, koncerty či společné strávení času.
Hledám vztah, ve kterém budou jasná pravidla a následky, ale také otevřenost pro komunikaci a vzájemné respektování potřeb. Neboj se mi sdělit, co chceš, a nemusíš se za své touhy stydět. Možná jsi normální holka, které chybí pevná ruka, nebo hledáš motivaci a podporu k dosažení svých cílů, nebo máš jen své hříchy, které chceš napravit.

Muj email: [email protected]

Bohouš (Ne, 13. 8. 2023 - 10:08)

Dobrý den, sháním slečny nebo ženy, které by byly ochotny za 2.000,- Kč asistovat při mém nahém výprasku u paní Vychovatelky. Pište na [email protected]

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 11:08)

Miroslavo jaro.misová tebe měli řezat i se sestrou Zdenou do krve lískovým prutem, aspoň 200 až 300 ran BUM BUMBUM PRÁSK!!! do krve jak píšeš že řežeš děti.

Cstay (Ne, 6. 8. 2023 - 00:08)

Mrkněte na https://na-zadek.webnode.cz/

Pepa (So, 5. 8. 2023 - 23:08)

Jsem normální muž, milující klasické výprasky.
Jsem z Karlových Varů, je mi 37 let, mám zkušenosti.
Hledám ženu, které mohu dát na holou, diskrétně s rozumem a dle domluvy.
Někdy zlobivé holce stačí dlouhé a bolestivé přehnutí přes mé koleno.
Kope, prosí a kroutí se. Nemá žádnou kontrolu nad tím, kdy to skončí, a
malá část z vás holek to prostě miluje skutečnost, že vám není dovoleno o ničem rozhodovat. Tvůj holý zadek je vydán na milost a nemilost někomu jinému. Žádné omluvy ani sliby mě nezastaví, dokud neuznám, že se polepšíš.
[email protected]

Radim (Po, 31. 7. 2023 - 17:07)

Dobrý den, kdyby měl někdo zájem dat 14letymu klukovy výprask nebo si o tom psát tak můj e-mail je :
[email protected]. Nikdy jsem nedostal

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 16:03)

Ahoj, jaké máš zkušenosti s výprasky, rád ti na zadek nařeže, napiš nebo zavolej na toto číslo 722771209

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 16:03)

Ahoj, jaké máš zkušenosti s výprasky, rád ti na zadek nařeže, napiš nebo zavolej na toto číslo 722771209

Default User Image
Jan (Út, 7. 11. 2023 - 17:11)

Ahoj  kdy si dostal na poslední a kolik  totiž já bych chtěl Taki dostat

Anonym (So, 23. 12. 2023 - 06:12)

Ak chces zistit napis mi Janko

Reklama

Přidat komentář