Reklama

30 až 40 kilo dolů

Bykoši, Bykoši (Po, 10. 10. 2016 - 22:10)

Když měli přežít tu zimu...koukni do Wiki radši

Bykoš (Po, 10. 10. 2016 - 22:10)

byli to nejprve sběrači a...Když měli přežít tu zimu a nebylo možno topit kvůli nepřátelům,přežili ti fyzicky silnější,slabší okusovali kazící se potravu a dostali koliku a bylo po nich,proto byli ženy na zimu tučné,muži se zahřáli lovem.Co asi by v zimě sbírali?

Tak (Po, 10. 10. 2016 - 21:10)

V pravěku to bylo trochu...byli to nejprve sběrači a lovci, spousta fyzické práce, nějaká obezita tam nehrozila.

Bykoš (Po, 10. 10. 2016 - 20:10)

ono těžko soudit, zda...V pravěku to bylo trochu jinak,tam se žena nedožívala 80ti let ani náhodou,tak se kyprost mohla líbit a ve 25 ti byla kyprou babičkou a v 35ti prababičkou a ve 40ti už patrně nepřežila protože byla tlupou mladších žen odstrčena daleko od ohně do koutu jeskyně a její vrstevníci již též nebyli na tom líp aby ji ochránili.Jak ti mladí parchanti dnes,také kašlou na starší.

Tak (Po, 10. 10. 2016 - 15:10)

Vychrtlé tresky si ničí...ono těžko soudit, zda soška věstonické Venuše byla jen soška jako symbol plodnosti nebo symbol krásy. Každopádně v historii, kterou můžeme hodnotit, byly kypré tvary sexy jen v baroku. A to kdoví jestli taková byla realita nebo jen umělecký styl

Michal (Po, 10. 10. 2016 - 14:10)

Patrně si zničíte zdraví pokud nebudete hubnout tolik pod odborným dohledem a s doplňkovými lékařskými zákroky a rehabilitacemi,správným dávkováním sportu a frekvence a složení jídla,aby vše bylo vyvážené.

Michal (Po, 10. 10. 2016 - 14:10)

Patrně si zničíte zdraví pokud nebudete hubnout tolik pod odborným dohledem a s doplňkovými lékařskými zákroky a rehabilitacemi,správným dávkováním sportu a frekvence a složení jídla,aby vše bylo vyvážené.

Michal (Po, 10. 10. 2016 - 14:10)

Tady se řeší podobné téma,i když to tedy nechápu,ale asi to je pravda že 0,5kg až kilo týdně,to se mi zdá příšerně moc a navíc pod doktorským dohledem.http://www.rozumnehubnuti.cz/?p=48

Michal (Po, 10. 10. 2016 - 11:10)

Vychrtlé tresky si ničí zdraví a jsou jen využívány byznisem,aby se jich co nejvíc polonahých vešlo na stránku bulvárního časopisu,takové mi nemají co jít příkladem.Žena bakchnatka bukolických kyprých tvarů byla v čechách vždy symbolem bohatství a plodnosti už od dob věstonické venuše,navíc kdyby byla tyčka,patrně by si tu sošku archeologové spletli s kostičkou.

jo, (Po, 10. 10. 2016 - 09:10)

od kdy tebe zajímají...to je velký byznys, tihle hubnoucí poradci

jarmila-2 (Po, 10. 10. 2016 - 06:10)

Dobrý deň.Roxy teším sa, že si ešte tu. Milla, Katka, Šarka a ostatní, mate aj osobnú skúsenosť so zdravým chudnutím? Nechcem žiadne tablety ani drahé poradne.Môžete napísať svoje skúsenosti? Osobná skúsenosť je na nezaplatenie...

Roxy, (Ne, 9. 10. 2016 - 22:10)

Milane,napiš nám o co šlo....od kdy tebe zajímají stupidní reklamy?

Patsy (Ne, 9. 10. 2016 - 20:10)

Ale on se tě nikdo na...Proč ne... Mě by to zajímalo.

Roxy (Ne, 9. 10. 2016 - 19:10)

Milane,napiš nám o co šlo. Mě to zajímá.)))Holky,taky zdravím.))Moc sem nechodím,protože nehubnu,ale na vás si čas udělám vždycky. Pište,pokecáme.))

pro Milana (Ne, 9. 10. 2016 - 11:10)

Zdravím, hned na začátek...Ale on se tě nikdo na žádnou reklamu neptal...

Lara (So, 8. 10. 2016 - 23:10)

Helo, Roxy a další dámy jste tady?

Milan (So, 8. 10. 2016 - 22:10)

Zdravím, hned na začátek si troufám říci, že 30-40 kilo je dost....Brácha dal dolů 17 kilo a je spokojen. Je to o jídle a trochu pohybu. Vím jen, že docházel do nějaké poradny. Zeptám se ho, kde ta poradna je a ozvu se.

jarmila-2 (So, 1. 10. 2016 - 07:10)

Ešte stále čítam túto diskusiu z archívu a pripomínam si "dievčence", ktoré tam chodili. Ani mi to neprišlo, že to trvalo tak dlho. Ja som už tretí deň začala jesť podľa 90-dňovej rozlišovacej diety, ktorá sa mi osvedčila. Nehladujem a to je asi najdôležitejšie. Nechcel by sa niekto pridať? Prajem krásny deň.

jarmila-2 (So, 1. 10. 2016 - 07:10)

Ešte stále čítam túto diskusiu z archívu a pripomínam si "dievčence", ktoré tam chodili. Ani mi to neprišlo, že to trvalo tak dlho. Ja som už tretí deň začala jesť podľa 90-dňovej rozlišovacej diety, ktorá sa mi osvedčila. Nehladujem a to je asi najdôležitejšie. Nechcel by sa niekto pridať? Prajem krásny deň.

jarmila-2 (Čt, 29. 9. 2016 - 16:09)

Včera a dnes som si čítala tieto stránky z archívu a bolo mi príjemne,ako sme sa vedeli navzájom povzbudiť, ale aj zasmiať sa aj na vlastný účet. Hela nás občas "pokárala", aby sme sa príliš neodtrhli z reťazí.Vlastne som sa tak celkom nepredstavila- Milka alebo ešte predtým - Jarka. Pri registrácii mi meno Milka nevzalo, že už také je.Želám všetkým veľa zdravia a krásny deň.

Reklama

Přidat komentář