Reklama

30 až 40 kilo dolů

Milka (Pá, 19. 7. 2013 - 09:07)

Milé holky, konečne som sem aj ja nazrela a vidím, ako sa vám darí. Všetko same dobré názory, len je ich občas ťažšie dodržať, keď nám prídu rôzne chute. Ja som doma, lebo pani, ktorú som mala opatrova´t je ešte stále v nemocnici. Zaváram, uhorky, zopár pohárov marhulí. Chodím so zubami - protézy a jedujem sa, lebo mi nesedia. Celkovo som mi nič moc nedarí. Hermínka ma nasmerovala na liečebnú metodu EFT, tak si tam pozerám videa a budem skúšať. Topiaci sa aj slamky chytá. Váha zatiaľ stojí na 84-ke, hlavne, aby nešla hore. Všetkým vám zo srdca želám veľa zdravia aby sa vám darilo.

Roxy (Čt, 18. 7. 2013 - 14:07)

Holky moc děkuji za rady,Kamilko máš pravdu,přesně tak bych měla jíst asi po zbytek života. Jasně že se občas chybička najde,ale jde o to se zase rychle vrátit do reality.)))Váha už se pohla směrem dolů,tak mě to povzbudilo.)))Hermínko já mám celer ráda,tak v tom nevidím problém a hned si ho připravím.Mě na zahrádce taky všechno nějak divně roste,je to nějaké letos pošahané. U nás na Moravě je děsné sucho. Vůbec tu neprší a bouřka letos ještě nebyla....))pa

Hermína (Čt, 18. 7. 2013 - 07:07)

Ahoj děvčata, napsala jsem dlouhý komentář a bohužel mi zcela zmizel. Jsem ale ráda, že vás tolik zareagovalo a podpořilo Blešku. V podstatě jsem udělala totéž, jen nemám sílu psát to znovu. Mám vzkaz pro Roxy, Kamila ti to napsala ukázkově, ale je to i právě ten problém se kterým se potýkáš a to je čas na sebe. Mě pro tebe vychází hlavně CELER a to ve všech možných způsobech použití. Myslím, že s ním dobře nastartuješ to odvodnění.Kombinovala bych řapíkatý i bulvový, syrový nebo dušený i vařený může být.K tomu olivový olej a chilli papičky, které podporují metabolismus tuků. Osvědčily se mi.Jogurt s česnekem a k tomu zase celer....Výborně mi taky vychází pro tebe rajčata a cukety.Jako jediná vhodná příloha - rýže.K tomu bych pila Čaj na odkyselení od pana Váni. Sehnala jsem ho ve zdravé výživě(40sáčků) a asi 38Kč. Je moc dobrý a na to odkyselení se často zapomíná.Držím vám všem palce. Teď je zeleninový ráj a tak si ho užívejme. Fakt ale je, že na zahrádce mi nic moc neroste.....

Určitě (St, 17. 7. 2013 - 20:07)

souhlasím,ale je nutné podotknout,že takhle je potřeba se stravovat už na stálo.Jinak totiž sice zhubnete,ale po čase to naberete zpět.

Milá Roxi (St, 17. 7. 2013 - 20:07)

Čau holky,Taj já jsem...není to o tom nejíst a myslet na to že máš hlad. Hlad mít nesmíš! Ke zhubnutí se musíš projíst. Zní to jako pohádka z Marzu a je to tak. Jez pravidelně opakujipravidelně a to 5 - 6 krátdenně. Vynech zcela bílé pečivo knedle sušenky a jiné takové zhovadilosti. Celozrnné pečivo - jeden kousek denně to je jedno kdy průběhu dne. Denně 10 deka masa kuřecí krůtí králičí rybu - příprava na malé lžičce řepkového oleje. Vynech slunečnicový! Vynech bílý cukr nahraď třtinovým. Zeleniny sněz kolik chceš syrovou v páře nebo na kapce oleji na pečící papír peč v troubě. Omez sůl klidně pepři to nevadí. Přílohy - brambory - 15 DEKA maximum, kolínka - 22 kusů to mám spočítané, rýže, kuskus, pohanku. Knedlík bramborový tak dvě kolečka ale jednou týdně. Uvař si rýžovou kaši - osaď medem dej tam rozinky neb skořici. Ovoce omez má dost cukru - tak jeden kousek denně. Kafíčko bez mléka smetany i cukru. A denně vypij v průběhu celého dne ne najednou 2 - 3 LITRY minerálky bez bublinek tu si řeď vodou 1 díl min. 2 Díly vody. Tvaroh, kotyč, žerve, jogurt - bílý, kefírové mléko, tuňák - malá piksla jednou týdně. Výborný je mrkvový salát s ananasem dladit zase medem. Jo a super je červená řepa - povařit pak oloupat nakrájet opepřit trochu osolit trochu oliv. oleje citr. šťávy. Jídlo si musíš plánovat samozřejmě ještě než půjdeš na nákup. Asi to bude znamenat vařit jinak rodině a jinak sobě a brát si do práce svačinu (ev. snídani když to doma nestihneš) oběd a ještě jednu svačinu. Dá to práci ale za tři měsíce budeš mít desítku dole. Hlavně vydrž. Jo a pohyb. Stačí rychlejší chůze ale tak nejméně hodinu denně i víc. Pravidelně. Funguje to. Jo a ještěš jsem zapomněla na luštěniny soju cizrnu tofu. Hlavně se necpi ničím smaženým a tučným (máslo sádlo salámy, klobásy a jiné čuňárny). Nepij žádný alkohol.Tak to zkus opravdu to funguje. VyzkoušenoKamila

... (St, 17. 7. 2013 - 19:07)

tu psala Míša,tak tomu moc..."Aby někdo tolik vážil,to už je opravdu extrém,těžká obezita.Pak shodit nějakých 30 kg je pořád málo.To snad ani nic nedělá a jen po celý den baští.Jinak si to nedokážu vysvětlit."Tak tomu můžete věřit. A hlavně nevěřte kecům, že někdo takový jenom celý den "baští". Mám doma hodně podobnou manželku, sice až tolik neměla, ale byla pod ní jeniom asi o 15 kg. A přes rtu šílenou nadváhu dá na kole 35 km jenom to fikne. A výškové převýšení třeba 400m při tůře taky zvládne.

Roxy (St, 17. 7. 2013 - 18:07)

Čau holky,Taj já jsem totálně nas....,protože se fakt držím,pořád mám hlad a ten dalo by se říci jenom zaháním a co si myslíte? Mám od pondělka tak ani né půl kila dole. No co na to říkáte? Já nezhřešila ani myšlenkou a toto je fakt pech. Úplně mě to vzalo energii.)))Dnes jsem jedla jenom tu rýži a nic dole.Ach jo,ale vydržím když mám tu dovolenou....pa

Roxy (Út, 16. 7. 2013 - 17:07)

Ve spoustě věcí máš pravdu,ale musíš i tak uznat,že je dobrá co se týče hubnutí.Jasně,že to neměla nechat dojít tak daleko,ale to už teď ví i ona,ale když už se stalo je dobrá že bojuje.))))Heli ještě potřebuji vědět prosím tě,jestli musím jíst celý den jenom tu rýži. Já si teda nedovedu představit snídat rýži. Víš jsem zvyklá jíst ráno bílý jofurt a banán. Už to tak jím leta,ale pokud je to nutné,tak to změním...Díky a ostatní zdravím.Milce přeji aby se jí líbilo v práci...pa

Roxy (Út, 16. 7. 2013 - 12:07)

Ještě jsem chtěla napsat,že já si vážím daleko víc lidí co byli třeba alkoholici a přestali pít,nebo kuřáci co přestali kouřit. To je u mě úspěch,ale pokud to člověk nikdy nezkusil,nemůže s tím bojovat.)))Teda doufám že jsi to ty nade mnou pochopil,jak to myslím.Čau))

Roxy (Út, 16. 7. 2013 - 12:07)

Ty nade mnou anonyme,já si blešky velice vážím právě za to,že shodila těch 40 kilo. Neumíš si představit jak na tom maká.Já ti něco řeknu.Shodit tři kila když máš váhu 70kg je fraška,ale u ní je to něco úžasného co chce fakt obdiv.Pravdu máš v tom,že to nemuselo tak daleko dojít.Já měla jednu klientku co u nás ležela a ta taky vážila nějakých 170kg,nemohla se prakticky vůbec hýbat,ale zhubla 50kg a byla mrštnější než nějaká dvacítka co váží 50kg.))))Heli moooooc díky,hned se na to vrhnu.Musím se odvodnit,protože jsem fakt plná vody z těch revmatických léků,jinak jím fakt málo.Váhu nesmím pustit nad 80-ku.)))Pa

172 kilo? (Po, 15. 7. 2013 - 21:07)

HolkyBleška pozdravuje je...jak dlouho to trvalo než se z tebe tohle stalo? Nezlob se na mě ale to už ti jde o život. A jestli tady zhubnutí 20, 30, nebo 40 kilo pořád je to málo. Představ si že budeš muset na nějakou operaci. Ani tě operovat nebudou. To si nerisknou. Ona nadváha vzniká plíživě a nějakou dobu to trvá. Já nevím jestli bandáž je to pravé. Je to berlička a i s berličkou se člověk naučí chodit a očurávat to. Máme moc žrádla a málo pohybu. Do práce jedeme dvě stanice metrem a klíďo můžeme jít pěšky, jen si trochu přivstat. Jenže jsme zpohodlněli jak o lidi vůbec. A ještě mě napadlo co oblečení, co sex, co hygiena. Prosím svěř se do péče obezitologa a makej na sobě. A jestli zhubneš 80 kilo co s tou kůží? Takhle daleko to nechat dojít.

zuzka-dietka (Čt, 28. 1. 2016 - 20:01)

Zabývám se sestavováním jídelničku pro sacharidové vlny a sestavováním jídelničku pro redukční dietu na míru. V jídelníčku se snažím o pestrost potravin, dobrou chuť jídel a snažím se vyhovět přáním klienta. Jídelniček je včetně receptů a instrukcí. Cena je od 100,- za týden. Podrobnější informace: [email protected], nebo na FCB stránce mě najdete jako Zuzka Doležalová-dieta, jsou tam -názory a recenze lidí, kterým se povedlo díky mě zhubnout.

Roxy (Po, 15. 7. 2013 - 15:07)

Přesně tak,jen to sem napiš.)))Čau holky,Tak já se začala zabývat konečně svými kily a to tak,že mám 14 dní dovolenou a za tu dobu musím něco dát dolů.Dnes jsem měla bramborovou dietu,která mě docela sedí na míru,ale Heli tebe se chci zeptat na tu stravu s tou rýží. Já vím uvařit si spíše kašovitou a neslanou rýži a tu jíst po lžíčkách při pocitu hladu,ale nevím jak dlouho to mám držet a koli té rýže můžu max. sníst.Holky potřebuji poradit přírodní diuretika na odvodnění těch mých strašných nohou.Četla jsem pampelišku,vojtěšku nebo kopřivu. Znáte nějaký ještě jiný fígl? Díky za radu...pa

Hermína (Ne, 14. 7. 2013 - 23:07)

Vidím, že prázdniny a dovolené jsou v plném proudu a nikdo se psaním nezatěžuje. Co se dá dělat, tak děvčata krásné, hřejivé,letní dny a až to na vás přijde, tak určitě napište.

LiŠi (Pá, 12. 7. 2013 - 13:07)

Čau holky)))Omlouvám se...Dobrý den děvčata, dovolím si vstoupit do vaší diskuse. Vím o něčem, co by Vám mohlo pomoci zhubnout. Nešlo by to ze dne na den ale pomalu a účinně....přírodní cestou. Žádné drastické diety. Pokud vás to zajímá, napište, ráda vám pomůžu, poradím. email: [email protected]

Hermína (Čt, 11. 7. 2013 - 22:07)

Je tady zase pěkně dlouho ticho. Děvčata,kde se touláte ??Já pobývám denně na zahrádce, je tam úžasně.Do lesa to u nás nestojí za to chodit, houby si to ještě nerozmyslely, jestli budou nebo ne?? Tak čekám. S dietkou jsem pořád na kordy, nějak mě to nebaví. No a vlastně ani nevím co bych vám nového napsala?? Tak aby dobře bylo a pípněte aspoň některá.....

Hermína (So, 6. 7. 2013 - 08:07)

Ahoj všem,já sem občas nakouknu, ale až pozdě večer. Vracíme se dlouho ze zahrádky a bývám unavená,Jeden den jsem byla naprosto vzorná a byla jsem udivená jakéže to zázraky dělá s cukrem!! Je to fakt hodně i o tom jídle. Jenže už zase hřeším a tak se vše vrací zpět.I když alespoň váha je asi o -3 kilča, to mě jediné těší.Sleduji pečlivě výskyt hub, zatím se ještě u nás ani nezačalo blýskat na lepší časy.Problémy se mi nehýbají, snažím se vše řešit a být připravená??? Zatím mě trápí vyhlídky do budoucnosti. Se zdravím mého přítele to nevypadá...Nevím jestli je možné se na to připravit. Co je to být"sama" jsem po rozvodu zažila. Dneska vím, že to nebyla taková tragédie, že to vlastně bylo dobře. Protože po spoustě bolesti, mě potkalo veliké životní štěstí a nebyl to hned nový partner.Každý vztah prostě někdy skončí. To je realita a nevím který "konec" je snesitelnější. Dnes mám pocit, že ten když ten druhý odejde za jinou a je šťastný!Došla jsem k tomu dlouhou cestou životní zkušenosti.Tak aby dobře bylo nám všem.

i (Čt, 4. 7. 2013 - 12:07)

tak dík !!!!!

(Čt, 4. 7. 2013 - 12:07)

šu... jinde a chce mně vyhodit z bytu aby ona přišla nemám kam jít tady neni optimismus už na místě zlatodddeeeppppkkkkaaaa

sara (Čt, 4. 7. 2013 - 12:07)

jsem tu nová ale je mi smutno jsem baculka začla jsem pít a ztrácím přítele a vše na pohovor jsem nešla jelikož ze mně táhlo a sebevědomí na nule...poradťe hubený holky nejsou dobračiska ale já nemám ani takovou kamošku žádnou......ani rodinu nikoho a brzo ztratim vše i chlapa

Reklama

Přidat komentář