Reklama

Předměty v pochvě

Marta (St, 28. 5. 2014 - 12:05)

Do pochvy patří pouze penis. A semeno. Určitě ne věci, nebo ovoce apod. Možná ještě vibrátor.

Zlata (St, 28. 5. 2014 - 11:05)

Tojsi asi čert že máš takový jazyk.to nemusí být špatné,jazyk až na děložním čípku.

Jan (Po, 12. 5. 2014 - 16:05)

Já tam měla kromě...A 12 cm dlouhý jazyk si v ní měla?

Zlata (Po, 12. 5. 2014 - 08:05)

Holky! Nejlepší v pipině je kukuřice v preservativu to je lepší jak nějaký vibrátor když tam s ní šolicháš tak a zpět a potom jenom točíš tak to je bomba zkuste to.Orgasmy jak z videa.

Hugo (St, 16. 4. 2014 - 17:04)

Strkat manzelke zvlastne predmety do pipky je naozaj vzrusujuce. Uz sme vyskusali vselico. Ja najradsej experimentujem s roznymi potravinami. Takze okrem klasiky ako je uhorka, mrkva alebo banan, uz tam mala napriklad klobasu, jaternicu, parok, cokoladovu a cerealnu tycinku, turecky med, nanuk, cuketu, bagetu, salamu (lovecku). Nastastie nikdy sa nam nestalo, ze by sme tu vec odtial nemohli vytiahnut. Iba cokoladova tycinka sa zvykne ciastocne roztopit, no to sa da lahko vyriesit :-)

Káťa (St, 16. 4. 2014 - 15:04)

Já tam měla kromě vibrátorů akorát hrdlo flašky a pak konec hadice od vysavače. Partner to chtěl zapnout, ale já měla strach, tak se zatím nekonalo.

Radek (Ne, 13. 4. 2014 - 23:04)

Tohle všechno by mojí...Tak tam nic nestrkej a přijed. Já tě odpaním.. Holkám sem už strkal do pochvy hrubou fixu a taky stříkařku se spermatem, šukal ji a pak to do ní nastříkal.

Anko? (Ne, 13. 4. 2014 - 16:04)

Tak počkej a zkontroluj až ho manžel z tebe vytáhne, jest-li nebude mít na hlavičce naražený víčko od šampónu!

aduš (So, 12. 4. 2014 - 09:04)

Ještě lepší je telecí párek mírně ohřátý v mikrovlnce a na ně nasadím šprcku a je to jako se živým.Doporučuji vyzkoušet.

Blanka (Pá, 11. 4. 2014 - 08:04)

Je to parádní vibrouš umí...Takové potěšení si dělám jak píše Lenka s klasem kukuřice natáhnu na něj šprcku a je to krásný mezinožnik vtíravý ty zrnka umí své když ho v pinduli protočíš tak to je orgáč nejvyššího stupně

Lenka (Ne, 19. 1. 2014 - 17:01)

Je to parádní vibrouš umí se i otáčet okolo své osy ty výstupky co má po sobě dělají divy je to prostě dokonalý stroj na mojí pindulku.Ty orgasmy jsem snad zažívala za mlada a teď se to vrací někdy lapám i po dechu.To si ale užívám tak na plno když není můj přítel doma ještě by řekl že je horší než umělý )- i když někdy to tak asi je.

Adéla (Út, 7. 1. 2014 - 21:01)

Navánoce jsem dostala od...Leni to si užíváš s takovým robertkem.

Lenka (Ne, 5. 1. 2014 - 09:01)

Navánoce jsem dostala od přítele vibrátor 22x5,5cm krásně tvarovaný žilnatý s velkým žaludem až jsem si myslela že je to na mě až moc.Všude píšou že pochva je sval a taky to můžu potvrdit. Napoprvé to chtělo pořádnou předehru a vlhkost a při dalším milování už tam vklouzl jak by tam patřil.Teď pří každém milování jich střídáme chvilku živý a pak zase umělý,až teď poznávám že je to fajn mít v sobě dva najednou nikdy jsem to ještě nezkusila mít plnou pusu i pipinu.Musím potvrdit byl to praktický dárek.Když není přítel doma a mám chuť tak si vystačím sama.

Ja (St, 22. 12. 2010 - 05:12)

No to te mazec teda.Zensky proste tam nacpou cokoliv,jen aby tam neco bylo.Proste cunata.

Básník (St, 11. 8. 2010 - 14:08)

V jedné dost staré knížce jsem četl seznam věcí, které musely být z pochvy chirurgicky vyjmuty. Asi nejkurióznější položkou byl - kompas.

pro ving (St, 11. 8. 2010 - 11:08)

Hupskulka je dětská hračka - kulička z velmi pružné gumy, která velmi dobře skáče. Průměr je asi 25 mm.

ving (St, 11. 8. 2010 - 10:08)

co je to hopskulka?

!!! (Út, 10. 8. 2010 - 17:08)

Nežer cibulky a netoč se k nikomu zády, aby jsi ho nepostřelila !! Neboj, nemá kam uhnout a hovinka ji vytlačí !!

žaneta (Út, 10. 8. 2010 - 15:08)

Stačí si najít někoho na...Pomůže mi prosím někdo? Tak nějak jsme si s přítelem hráli a on mi zavedl kuličku do analu o velikosti hopskulky.. mám počkat, že půjde přirozenou cestou nebo jít k lékaři ? může se stát, že by se dostala i někam jinam ?? Děkuju

píča (Čt, 28. 3. 2013 - 02:03)

V kundě jsem měla i vyšroubovanou kliku od dveří na balkoně!

Reklama

Přidat komentář