Reklama

GYMNASTIKA

Iva (Pá, 23. 3. 2012 - 18:03)

Jani,já mám taky dospělé děti. Jsou to ale kluci a mají už k třicítce,což ty máš ještě mladou žábu. Buď ráda za to,že je tvoje slečna stydlivá a není oprsklá,tak jako některé holky jsou. Já mám kluky hodné a slušné a taky byly chvilky,kdy jsem jim musela lecos vysvětlovat,ale ráda na to vzpomínám a vždy jsem ráda,když i těď za mnou přijdou pro i dost choulostivou radu. Svědčí to o tom,že naše děti k nám mají důvěru a ještě nás potřebují.Přeji ti ať ti holčička dělá jen samé radosti....

Jana (Čt, 22. 3. 2012 - 13:03)

Přesně tak holit. Ona si na...Ano už má vše oholené, nic jsme nenechaly, protože je má skoro černé a tak by to nemělo smysl. A i dcerka se ptala ostatních holek v gymnastice a taky holí. Hodně taky zabralo, že viděla ve sprše trenérku, která byla taky vyholená. Teď poprvé jsem ji s tím vyholením pomohla, časem se to určitě naučí. Koupím ji nějaký strojek, ať to je jednodušší. Uvidíme jak to poroste, jak často to budeme muset holit. Je to puberťačka a tak ji to bylo takové blbé, překvapilo mně, že se dost styděla. No i já si musím zvyknout, že mám doma slečnu a ne malou holku... Ach jo, jak nám ty děti rostou!

Iva (St, 21. 3. 2012 - 19:03)

Přesně tak holit. Ona si na to zvykne a bude se stejně časem určitě holit i samam od sebe.Nic na tom není,fakt holit.

Maja (Ne, 18. 3. 2012 - 10:03)

Holit, alespoň ty okraje,kamarádku rozhodčí i spolugymnastky šikanovali a posmívali se jí

Jana (Ne, 4. 3. 2012 - 12:03)

Mám dotaz na zkušené gymnastky, jak řešíte ochlupení na rodidlech. Moje dcera má 12 let, chodí do gymnastiky a dospívá. A tak nějak nevím, zda holit nebo ne. V černém trikotu to tak nevadí, ale ve žlutém to už je trochu vidět. Děkuji za odpověď.

Iva (Po, 6. 2. 2012 - 13:02)

No já se gymnastice sportovní věnovala od asi pěti let,ale jen jako samouk. Pouze mi trenéra dělal táta. Ovšem asi v 10 letech jsem se šla zeptat do gymnastické školy a vzali mě všemi deseti. Uměla jsem ještě víc než ty holky,co trénovaly pětkrát týdně. Takže Maja má pravdu,že začít můžeš kdykoli,ale hvězda z tebe už nebude.

Maja (Po, 6. 2. 2012 - 13:02)

No, podle toho, jakou máš fyzičku... Když mně bylo tak 14, byly jsme s holkama na dost vysoké úrovni, dělali jsme to odmalička. Pak k nám přišla stejně stará holčina, ale neuměla ani kotoul, tak cca půl roku cvičila základy s 5-letými, pak odešla...

D.M. (So, 19. 7. 2008 - 20:07)

V 18 uz mas stvrdle chrupavky a mene ohebne klouby. Spise bych doporucoval aerobik.

Ver (So, 19. 7. 2008 - 20:07)

Nevím jestli s moderkou neb sportovní,ale začít se muže každém věku.Na závodní úroveň to ale nebude..'

nena (Út, 6. 11. 2007 - 14:11)

chtela bych se zeptat na radu nejake gymnastky,jestli je mozne zacit s gymnastikou az od 18 let..jestli je nutne od malicka trenovat nebo jestli se do toho dostanu i az kolem 18let..diky za odpovedi!!!

Moni Beránková (Čt, 2. 12. 2021 - 20:12)

Upřímně nevím
Začala jsem z gymnastikou od 5 let ale podle mě pokud chceš dělat moderní tak to je lepší pro ty malé. Ty jsou hodně ohebné. Pokud ale sportovní je to náročnějších na fyzičku a je tam potřeba nějakou sílu. Samozřejmě s tou sportovní to nebude problém. Mám kamarádku která začala myslím o 7 let později než já a je na stejné úrovni. Pokud moderní tak ti neporadím

Reklama

Přidat komentář