Reklama

malá pochva

Věrča (Ne, 16. 10. 2011 - 11:10)

Simono to se časem upraví a budeš spokojená, co by za to jiná holka dala když ji má jak vjezd do pískovny.Ahojky Věrča.

Petra (Ne, 16. 10. 2011 - 11:10)

měla jsem dva kluky a oba...Když jsem byla mladá tak jsem měla velmi těsnou pipinu.A těd ji mám akorád.Buď ráda že ji máš ouzkou ona se ti časem vytahá a kluci to mají rádi těsnou pipi.

Petr (Po, 12. 9. 2011 - 08:09)

Měl bych tu radu pro ženy s pochvou menší než je průměr.Jednoduše at váš manžel přiloží svůj penis k začátku pochvy,pak at jde pomalu dovnitř a vy zkuste vsát penis dovnitř svojí vůlí,jinak řečeno použijte svoji pochvu jako vysavač.U nás to funguje skvěle,tak do toho a hodně štěstí.

cfa (Ne, 3. 4. 2011 - 11:04)

je mi 15 let a chci už holku na šuk.

liborNG (St, 9. 3. 2011 - 20:03)

Proc casto chlap s velkym k...:-)*))

:-( (St, 9. 3. 2011 - 18:03)

Proc casto chlap s velkym k sobe najde malou pipinu?a proc chlap s malim k sobe najde bohuzel pipinu velkou?

Simona (17) (St, 9. 3. 2011 - 18:03)

měla jsem dva kluky a oba dva měly problém se mi dostat do pipiny.Vždy to šlo těžce a trochu to i bolelo.I já to mám spojený s čůráním. Když jdu na malou taky musím nejdříve tlačit aby to vůbec šlo než se to uvolní a ikdyž potřebuju nutně.

Pepa (St, 9. 3. 2011 - 16:03)

Tak v tom případě nejseš osmnáctiletá holka, ale padesátiletej chlap a začíná ti prostata. :-)

Dája (St, 9. 3. 2011 - 16:03)

Je mi 18 let a mám ji taky malou. Když jsem měla posledního kluka, tak musel opatrně s tím svým přirozením, jinak to bylo bolestivé. Asi mám to tam jinak uspůsobený, protože když jdu na malou a chce se mi i hodně, takto nejde hned a musím ze začátku i zatlačit a až pak se to uvolní a jde to normálně.

Kuba (St, 9. 3. 2011 - 14:03)

Ja jsem svoji partnerce vždycky pořádně polizal kundičku a ještě tam natlačil lubrikant ať to pořádně klouže a slo to fajn a s mým šuldou 22x5cm vždy si perfektně zašukáme i teď a to je nám oběma 48 let tak radím lízat,lízat,lízat a mazatat vleze tam i petka 2litry čau Hanka a Kuba

R. (So, 9. 8. 2008 - 14:08)

Ahoj, měla jsem stejný problém. Ale po dvou porodech a dozrání sexuality - až kolem 30(doufám) si to užívám absolutně bezbolestně. Hlavní problém vidím v tom vnitřním napnelismu - i když jsi vzrušená a líbí se ti to, tak si z toho stále napjatá, máš pocit očekávání a neužiješ si to. Holt sexuální život má opravdu svůj vývoj. Člověk jak stárne a krátí se mu to, umí prožívat intenzivněji. R.

M. (So, 9. 8. 2008 - 10:08)

příčinou může být i příliš silná panenská blána, což se pokud vím řeší drobným zákrokem. rozhodně bych ti doporučovala zajít na gynekologii a poradit se, oni už ti řeknou čím to je.

D.M. (Pá, 1. 8. 2008 - 19:08)

> Pavla > zkuseli jste lubrikacni gel? My se zenou pravidelne, ja ho mam normalniho, ale zena ji ma spis mensi. Ted se ji po 11 letech prizpusobila a "povytahla". Rozhodne doporucuji koupit si v LEKARNE lubrikant. Maji s ruznou chuti, ale treba i spermicidni ...

bara (Čt, 31. 7. 2008 - 19:07)

mám úplně stejný problém jako pavla..ale i přesto, že jsem vzrušená. Kdyby někdo tušil příčinu nebo měl podobné zukušenosti,prosím napište, čekám na odpověď, díky moc

Pavla (Čt, 31. 7. 2008 - 17:07)

Prosimvás..jestli by nebyl někdo, kdo by poradil... Mám takový problém, že když sem s mym klukem chtěla mít první sex, tak se mi tam nevešel..nešlo to. Ptám se proč. Přitom nějak extra velkýho ho neměl. A celkem to i dost bolelo a právě že ne vevntitř, ale už hned ,,ve vchodu´´ je sice fakt, že sem z toho byla nervozní a nebyla sem uvolněná a ani vzrušená, a ještě k tomu sem něco málo před tím vypila. A lidi říkají, že to je tím, že sem pila a nebyla vzrušená. Ptám, se, jestli někdo neví ještě o něčem jiným, čím by to mohlo být. Kdyžtak mi prosím napište na Rasinova.Pavla"seznam.cz

Klučina (Čt, 31. 7. 2008 - 10:07)

Měl jsem milenku, drobná žena a měla ji ke své postavě také měnší. Nemám zrovna žádnýho malýho. Vždycky jsem se těšil až tam zase zajede, bylo to příjemné, když tam byl natěsno.

psycho (So, 28. 6. 2008 - 20:06)

no tyjo ja zas kdyz sem to dala s pritelem tak sem zacla pocitovat v brise takovej tlak neprijemnej jak kdyby me roztrhaval orgaany

mladouzprahy"li (So, 28. 6. 2008 - 14:06)

Muj kamarad ho ma pry kolem 9 cm, je to moc mily, inteligentni clovicek, jestli chces, pisni me, a ja mu dam na ebe kontakt...Urcite ti sedne akorat.

Suzan (Po, 12. 11. 2007 - 17:11)

Keď som mala 12 ledva do mňa vošla ceruzka, ale zrejme som príliš často "trénovala", lebo postupne bola tak akurát. Prvého som v sebe mala až v 19r. ale rýchlo ma rozvrtal. Óbrvagína má pravdu - treba často "trénovať" a ona sa poddá.

noname (Ne, 11. 11. 2007 - 21:11)

Děkuju moc....tento příspěvek mě potěšil, navíc rozesmál, fakt dík. Jinak hlásim, že je to i lepší...myslím si, že šlo prostě jen o to, aby si na to zvykla..protože už nejsou problémy se zavedením a ani sex nebolí...jen nesmí zajet moc hluboko...myslím si, že když se přetrpí to hrozný na začátku, tak se to pak srovná...doufejme, že to tak zůstane...

Reklama

Přidat komentář