Reklama

léčitel Kříž

takyzkušenost (Út, 17. 1. 2017 - 11:01)

Samozřejmě, že Křížovi...Lhát se nemá, zkušenosti. většina nás takyzkušeností můžeme dokazovat sami na sobě , že byliny od Křížů pomáhají.Když se berou tak, jak je to doporučené a člověk se uvnitř neužírá zlobou. U nás se tomu říká syndrom kyselá prdel, milá zkušenosti. Na takové překyselení organismu mají i v lékárně meducínu.Malost zůstane malostí , i když si říká zkušenost. Když chybí úspěch, vnitřní spokojenost z vlastního života, honem hrrrr na ty,co se nestarají o své mindráky , ale pečují o druhé. Teda takovou zkušenost co svítí do dálky jako maják mindráků, takovou nemusím.

Radek V. (Út, 17. 1. 2017 - 11:01)

Samozřejmě, že Křížovi...Boožínku, kde se to tu nabralo? Stačí trochu přemýšlet,že? Oba pánové se musí pořáde vzdělávat, je tu rodina a práce. Když má někdo dobré výsledky, ozvou se ti, komu pomohl. A těch je hodně. Moje dítko ještě navíc chodí na karate, kde se pan Kříž stará o děti. Sám léta sportoval a vozil medaile ze zahraničí. Určitě nemají čas něco tvořit pro mentální truhlíky.Oba vystudovali vysokou školu. Na rozdíl od pisatele dštícího levnou žlučí.Křížovi, děkujeme celá rodina za naše zdraví, ke kterému jsem nám pomohli velice radou jak se stravovat, co nedělat, a bylinkami. Náš pan doktor tyto také bylinky podporuje a Vaše doporučení přijímá jako vhodné a moudré.Z primitivních hovádek si nečiňte vrásky na duši. Závidí, že něco umíte a pomáháte. Radek V.

Trollin (Po, 16. 1. 2017 - 19:01)

Ahoj jak jse máte ? Já křížovy docela vjeřím a je dobrej tato ztránka je OK

Alena Sejnohova (Po, 16. 1. 2017 - 18:01)

S bratry Krizovymi mam jen tu nejlepsi zkusenost. Jsem vdecna, ze jsem se k nim diky nahode dostala. Ale clovek musi chtit i sam. Neco zmenit? Preji jim vse nejlepsi a doufam, ze jejich umeni nikdy nezanikne. Alena Sejnohova

AlSa (Po, 16. 1. 2017 - 12:01)

Dobrý den,k panu Křížovi chodím několik let a moje zkušenosti jsou zásadně POZITIVNÍ a výsledky naprosto reálné, doslova hmatatelné. Krom toho, že jak pan Ladislav, tak jeho bratr Robert jsou úžasní, skromní, inteligentní lidé s neuvěřitelnými odbornými znalostmi a talentem (naprosto precizní diagnostika, potvrzená i Mudr) tak ještě díky nim můžu bezbolestně hýbat rameny, což předtím skutečně nešlo, a moje hormony a štítná žláza, nemluvě o jiných orgánech :) se po návštěvě u nich nadlouho umravní. Budu vždy vděčná pacientka, nejen za sebe, ale za celou rodinu, které mnohokrát pan Kříž pomohl. A není to otázka víry, ale reality. Pan Kříž prostě má výsledky a to bohužel zapřisáhlým pipulkářům může trošku pít krev :)Alena Šavlová

zkušenost (Po, 16. 1. 2017 - 10:01)

Samozřejmě, že Křížovi namají čas, protože celé dni vysedávají u počítače a píší jako vzteklí na diskuse. Ono je to ale v takových vlnách, za chvíli zase nějaký čásek bude klid. než zase zasednou k pc a opět to rozjedou. jejich "léčba" neublíží, ale ani nepomůže.

A (Po, 16. 1. 2017 - 10:01)

někdo zkušenosti s panem Kloudou z Heraltic? Také na něj velká chvála.Peníze si za léčení nebere vůbec.

Jitka (Po, 16. 1. 2017 - 09:01)

Vidím, že samoreklama tu...Myslím, že je super, že každý máme možnost volby. Já osobně vím, že L. Kříž je mimořádný bylinář, má hluboké znalosti a umí ještě ještě něco navíc. Je pozoruhodné, že zpravidla odsuzují lidé, kteří o tom vědí tak málo...

Daniela (Ne, 15. 1. 2017 - 19:01)

Léčit čajem ... :-D Hmm,...Samozřejmě i víra uzdravuje. Někdo věří bylinám a diagnóze z energie těla. Někdo zase chemickým preparátům, přístrojům a lidem s titulem MUDr. Je to osobní volba každého z nás a otázka, čemu kdo víc věří. Já jsem lepší zkušenost než v ordinacích obvodních lékařů udělala v suterénní pracovně pánů Křížových. Našli přesnou příčinu chronické únavy, dostala jsem individuálně vyladěnou bylinnou recepturu na všechny související funkčí disharmonie a radu, kde seženu kvalitní a ověřené byliny. To všechno za dvě stě korun. Kolik bych musela vytáhnout peněz z kapes zdravotních pojišťoven za návštěvy odborníků, laboratorní vyšetření krve, hladiny hormonů, minerálních látek atd a kolik zaplatit za preparáty, o kterých z ůst lékaře slýchám "vyzkoušíme toto a uvidíme.." Navíc při četbě příbalového letáku mám většinou dojem, že mi léčivo spíš ublíží než pomůže.Vy si věřtě, čemu chcete. Až mi příště bude ouvej, půjdu pokorně ke Křížům. S důvěrou svěřím své tělo do jejich rukou, budu tiše obdivovat jejich virtuózní práci při diagnóze, opřu se o jejich milý úsměv, laskavost, osobní sílu, hloubku znalostí a ochotu pomáhat.

Lída Marková (Ne, 15. 1. 2017 - 13:01)

Spíš budí podezření...A že se nestydíte za tato slova. Vy asi nemáte tu těžkou zkušenost, kdy doktoři už nemohou nic udělat a vám zbývá jen vzdor, naděje a snaha hledat pomoc. Nebyla jsem žádný kšeft pro pana Kříže. Přesto žiji , a mám dobrou , zdravou rodinu. Nepřeju vám abyste potřeboval pomoc, jako se stalo mně.Marková

Laura (Ne, 15. 1. 2017 - 11:01)

S léčením pana Ladislava...Souhlas. Kromě toho pana Kříže znám z perfektních přednášek u Calábků. Takže klobouk dolů před takovým záběrem znalostí.Mám důvěru a taky trošku vzor pro rozšiřování znalostí sama u sebe.Pohodu všem přeje Laura

Martin (Ne, 15. 1. 2017 - 11:01)

Nevite jak by bylo možné se objednat k panu Křížovi? Kde pracuje a jestli není nějaká telefonní linka kam bych mohl zavolat. Kvůli našemu synkovi.Dík Martin M.

Vladimíra (So, 14. 1. 2017 - 21:01)

Jsem šťastná, že patřím k těm, kteří mohou bratry Křížovi navštěvovat, navracejí mě znovu do života pomocí bylinek.

Ivana Špeldová (So, 14. 1. 2017 - 18:01)

S léčením pana Ladislava Kříže mám já osobně a celá moje rodina a mnoho přátel ty nejlepší zkušenosti. Kombinace bylin naprosto přirozeným způsobem navrací tělesné funkce do harmonie. Je to velice skromný člověk a pomáhá všem lidem. Někdy nestíhá množství zájemců, ale to svědčí jen o jeho dobré službě lidem. Děkuji, děkuji.

Kurant (So, 14. 1. 2017 - 15:01)

L. Kříž? Mám nejlepší zkušenost a podle toho, že se k němu dostat chvíli trvá, nebudu zdaleka sám.

Táňa (So, 14. 1. 2017 - 14:01)

Ládínku a Robíčku a všichni, kdo jste měli a máte v lásce pana Lubomíra Kříže. Za 4 dny by Lubošek oslavil svoje další narozeniny. A tak si my , kdo vděčíme za svoje zdraví právě panu Křížovi , a jeho formě diagnostiky a hluboké znalosti práce s bylinami , alespoň vzpomeneme na jeho pečlivost a laskavost s jakou nám pomáhal procházet životem a bolestmi.A jeho synům, které učil od jejich 3 let poctivě pracovat s virgulí a znalostmi, poděkovat a popřát hodně síly .

JUDr. Baudyšová (So, 14. 1. 2017 - 14:01)

Spíš budí podezření...Dobrý den,již jednou jsem zde uvedla svoji zkušenost, kdy jsem již neabsolvovala nádorovou operaci, protože se v krátké době nádor vstřebal.Pan Kříž tehdy užil indiánskou formu léčby, kterou se naučil na Kubě-ověřit si můžete v jeho knize Povídání v magických energiích. Tvrdá speciální dieta a práce na své mysli spolu s indiánskou bylinou měla velký a rychlý účinek.Ti,kdo pomlouvají, zjevně nejsou nijak vzděláni v oblasti kvantovou fyzikou počínaje a medicínami asijských zemí nekonče.Protože naše evropská současná medicína léčí především jen následky, nikoli příčiny.A mimo to, Křížovi trvale spolupracují s lékaři. Zdravím Baudyšová

Marie Rychetnik (So, 14. 1. 2017 - 11:01)

Pokud lidé popisují svou zkušenost, pana Kříže chválí. Par obecných odsudků jako" všichni léčitelé včetně Kříže " není přesvědčivých. Je nedůstojné urážet člověka a jeho práci, kterého ani neznáme. Nás, kteří si pana Kříže vážíme a vděčíme mu za pomoc, je hodně.

Anna (So, 14. 1. 2017 - 11:01)

léčitelé jsou...MIku, máš nějakou osobní zkušenost?

Anna (So, 14. 1. 2017 - 11:01)

Pěkně zdravím, máte...Ano, já i dcera k němu chodíme již asi 10 let, oba bratři jsou již 3 generací bylinkářů v jejich rodině. Jsme vděčné, že je "máme".

Reklama

Přidat komentář