Reklama

léčitel Kříž

Daniela (Po, 2. 5. 2011 - 10:05)

Pěkně zdravím, máte...Mám s p. Křížem jen ty nejlepší zkušenosti. Pomáhají nejenom jeho byliny, ale i lidský přístup, který bohužel většina lékařů postrádá. Pomohl mně i mým přátelům, jsem vděčná za možnost využívat jeho schopností.

Markéta a Borek (Po, 2. 5. 2011 - 09:05)

Nevím kdo má jaké ...Tento chat by měl sloužit, jak už vyplývá z jeho obsahu, k hledání alternativ při léčbě, a ne k napadání jiných způsobů léčby či dokonce osobním výpadům.To jen obecně.Konkrétně k léčitelské rodině Křížů.Pocházíme z rodiny nevěřící alternativní léčbě, ale pokud jsou osobní zkušenosti takové, jaké máme my, pak nezbývá než poděkovat za možnost, jakou alternativní léčba poskytuje a hlavně za existenci lidí jakou byl pan Kříž starší a jsou jeho synové...

Šimůnková (So, 30. 4. 2011 - 15:04)

Pěkně zdravím, máte...Jen ty nejlepší.Vynikající diagnostika a velice účinná léčba bylinkami.Chodíme ke Křížům 25 let celá rodina.

Tak jsem si chv (Čt, 28. 4. 2011 - 11:04)

Výborně, a to by taková...na téma léčitel Kříž. Docela prdel :-D

Kamila (Čt, 28. 4. 2011 - 11:04)

Souhlasím předepisování čajů má být v rukou odborníka,nikoliv léčitele.Pokud vám čaj předepíše vyučený kuchař tak to už nemá obdoby !

Ano (St, 27. 4. 2011 - 22:04)

Mým povoláním je...Léčba pomocí bylinných čajů je humánní a a vcelku k ničemu

Šefćíková (St, 27. 4. 2011 - 22:04)

Mým povoláním je konvenční medicína, poradnu pana Kříže navštěvuji již několik let a doporučuji svým pacientům jako alternativu tam, kde standartní medikace nepomáhá. Léčba pomocí bylinných čajů je z medicínského hlediska velmi humánní a nezatěžuje organizmus nepříznivými vedlejšími účinky. Ráda bych tímto vyjádřila panu Křížovi podporu a poděkovala za poskytnutí svých schopností ve prospěch lidí, kteří hledají šetrný a přirozený způsob léčby.

Natalie (St, 27. 4. 2011 - 10:04)

Měla jsem možnost znát pana Kříže staršího po dobu více než 20 let. Vděčím mu za svůj život i život mých rodičů, protože dokázal to, co tradiční evropská medicina nedokázala.V době, kdy byl pan Kříž starší zahlcen těmi , kdo potřebovali pomoc více než já , chodívala jsem k jeho synům. Oba své syny učil pan Kříž starší svému umění od jejich 3 let. Oba vyrostli v odpovědné a dobré diagnostiky. Mnohokrát jsme s panem Křížem starším hovořili o tom, jak při jeho práci nad složitými případy konzultuje případ se syny a vyhledávají optimální řešení . Otec synům předal to co sám znal, včetně odpovědného přístupu. Vážil si obou svých synů v oblasti jejich práce a přístupu k lidem. I synové snímají infekce, ovšem s postupem doby jim otec kladl na srdce, aby tam, kde infekce je v rodině , či na pracovišti a lze mít za to, že se může infekce znovu opakovat, volili raději přímý účinek bylin, nikoli snímání . Protože pokud byla infekce sejmuta, pak byl dán již jiný čaj,na doléčení, adekvátní momentální situaci. Proto ve výše uvedených případech byl volen čaj na infekci samotnou, a tento působil pomaleji a organismus zvládl opakovaný styk s infekcí.Ani pan Kříž starší, ani synové se nikdy nezabývali problematikou kostí. Stejně jako s očním problémem nechodíme na gynekologii, s kostmi a jejich patologickým projevem nutno skutečně chodit tam, kde se jimi zaobírají trvale. Obě moje vnučky jsou zdravé díky čajíčkům , které dostávají od Křížů. Je pravda, že jeden ze synů je hovornější a druhý je tišší , ale věcí se zaobírá do velké hloubky a je velice odpovědný. Právě on s otcem celá léta spolupracoval na veškerých výzkumech po celém světě. Odchod pana Kříže staršího je ztrátou nenahraditelnou , protože jeho vyzrálá lidská noblesa dávala klid a bezpečí všem. Jsem ovšem klidná i nadále, protože oba synové jsou dobrými pokračovateli svého tatínka a celá moje rodina je při každé infekci rychle zotavena. Pan Kříž starší byl důsledným učitelem pro své syny a předal vše co bylo možno. A vím z vlastní zkušenosti, že nikdy nešlo prvoplánově o peníze. Nikdy nebyla nastavena dlaň. Můj tatínek odcházel díky čajům z tohoto světa bezbolestně a v klidu. Oba synové museli projít těžkou změnou v jejich životě, protože s otcem spolupracovali léta. Snad každého velice zasáhne odchod rodiče, kterého jsme měli velice rádi. Přesto jsem se nesetkala s tím, že by ošidili klientelu , nebo byli pohodlní. Jejich tatínka i oba syny mám za jejich přístup k lidem, za lidskost a laskavost velice ráda. Vážím si jich, a mám k nim velikou důvěru, která vznikala léta na základě mých osobních praktických zkušeností. Znám řadu léčitelů , i osobně- přesto chodím po celá léta na jediné místo. Toto byla a je moje zkušenost. Natalie

Ladik (St, 13. 4. 2011 - 19:04)

Nesmirne nas boli,ze nas tatinek odesel.O to vic nas mrzi,ze je nekdo s nasi praci nespokojen.Tatinek byl opravdu JENOM JEDEN.Presto se snazime co nejlepe pokracovat v jeho umeni,jemuz nas od detstvi ucil.Musime se vsak durazne ohradit proti narceni,ze nam jde jen o penize.Ctime zasadu-pokud je s nami nekdo nespokojen,okamzite vracime honorar.Staci se jen zastavit v nasi kancelari a sdelit nam to.S uctou a pokorou Ladislav a Robert Krizovi

Marta (St, 13. 4. 2011 - 15:04)

Pan Lubomír Kříž byl šaman,který věděl co člověku chybí a z lidí infekci vždy odstranilsynové sice léčí,ale není to ono napíšou čaje,které nezabírají a pak je otázka zda platit poplatek v dnešní krizi a být stále se zdravotním problémem nevím ,ale v poslední době mě vždy řeknou ,že mám lymeskou boreliózu už dvakrát jsem si nechala dělat testy a žádná borelióza nebyla potvrzena.Nastává otázka zda věřit léčitelům či ne ?

Marie (Po, 11. 4. 2011 - 15:04)

pan léčitel Kříž...No nevím byla jsem tam s dg.ostruhy na noze a pan kříž mě sdělil,že neví co to je ? Byla jsem docela zlamána a dostala jsemjako tradičně čaj na infekci,ale nevím čeho ! Asi už tam v budoucnosti nepůjdu,ale nechci vás zrazovat od jeho léčby.Mě pomohl jedině pan kříž st.a ráda na něho vzpomínám a mám ho stále v srdci !!!!

Alex (Po, 11. 4. 2011 - 15:04)

pan léčitel Kříž...Synové sice léčí,ale spíše jim jde o peníze než o blaho pacienta.Pan kříž st.se nedá nahradit v oblasti diagnostiky !!!

Romano, (Po, 14. 2. 2011 - 08:02)

Marcelo, pan Kříž umřel?...pan léčitel Kříž bohužel zemřel nečekaně v létě. Nyní léči jeho dva synové. Marcela

Týna (Čt, 27. 1. 2011 - 17:01)

Marcelo, pan Kříž umřel?...Romano, pan Kříž bohužel opravu zemřel.

Romana (Po, 24. 1. 2011 - 13:01)

Pan léčitel Kříž pomohl...Marcelo, pan Kříž umřel? Romana

zdena (Po, 3. 11. 2008 - 23:11)

Mám s panem Křížem ml.dobré zkušenosti,ale nemám na něho kontakt. Prosím jestli někdo má jeho telefon nebo jiná kontakt,pošlete mi ho,prosím.Moc dškuji adresa z.eislerovazavináčseznam.cz

TONDA (Po, 27. 10. 2008 - 19:10)

Když s ním nemáte zkušenost,neodsuzujte.Mě lékaři 12 let léčili na žaludeční vředy.Měli k dispozici moderní přístroje a skutek,utek.Pan Kříž odhalil jen z dodané fotografienemocnou slinivku.V nemocnici na Vinohradechposléze potvrzeno.,,Ještě jednou,neodsuzujtenevěřící Tomášové,,.Dostanete se tam snad jenpřes ty,kteří už u nich jsou vedeni.Dělá to i syn.Já jsem měl stejnou cestu.Přeji úspěch.

Návštěvník (Po, 20. 10. 2008 - 19:10)

pro Radku: je to: 233 341 109Nové pacienty ale nebere, v těchto případech je dle mnoha zkušeností zbytečné volat!

Radka (Po, 20. 10. 2008 - 09:10)

Dobrý den, má prosím někdo kontakt na pana Kříže, mám s ním ty nejlepší zkušenosti, ale před pár lety jsem ho už nepotřebovala tak tel. někde zmizel, až dnes...

B.Procházka (Út, 7. 10. 2008 - 19:10)

i já se připojuji k těm,kteří hledají kontakt na pana Kříže.Děkuji za pomoc. B.Prochazka"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář