Reklama

Svazování partnera(ky)

Iva S. (St, 24. 5. 2017 - 15:05)

Tak to je dobře , že vás...Ahoj Jolo. Zajímalo by mne kolik dní už "dobrovolně abstinuje"....Mám doma také pivaře. :-) Ted když je venku docela horko, tak se asi pěkně potí v tom všem co. Je k tomu hladce oholen nebo ho necháváš zarostlého? Co nějaké ženské doplňky - šperky, náušnice nebo třeba maska či paruka? Hezký, líbí se mi to. Iva S.

Jana (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Ahoj. Až bude zase svázaný...Taky bych chtěla vidět svázaňáka růžového v jarmilkách.

Jitka (Po, 8. 5. 2017 - 12:05)

Ahoj. Až bude zase svázaný na židli, zavázat oči, udělat pár fotek a hodit to na net. Ať vidíme konečně ten outfit.

Martina (So, 4. 8. 2018 - 08:08)

Zdravím Vás a chci se...Děkuji za odpověď. Tak sousedka bude asi v pohodě. Krom toho manžela máte přeci v pásu cudnosti, co jsem četla zpětně, tak bych obavy neměla. :-)A jak vlastně si na něho zvykl? To asi byl trochu šok, že teď už ty hrátky budou pod Vaší kontrolou úplně ne?Ta hodovačka se povedla. Takže jedinej kdo Vám nekoledoval byl manžel sám. Pěkný.

Jola (Pá, 3. 8. 2018 - 15:08)

Zdravím Vás a chci se podělit o několik zážitků od posledního příspěvku. Asi nejlepší situace byla jako blesk z čistého nebe. Hodně jsem se skamarádila se sousedkou , žije sama vedle v domku a občas se navštívíme na pokec. Je o něco mladší než já , poměrně velmi hezká bruneta s brýlemi a klábosíme prakticky o všem . Asi před měsícem se mi u kafe zeptala , kde mu kupuju ty růžové jarmilky , že by se jí líbily jako baleríny. Zůstala jsem jako opařená s otevřenou pusou a polykala na prázdno , tak mi řekla , že nás dvakrát viděla jak ho vedu na vodítku po zahradě. Teprve potom jsem se vzmohla na otázku jak to zjistila . Bylo mi řečeno , že večer slyšela zvonit zvonek , tak se šla podívat , kdo v noci zvoní na zahradě a rovnou se zeptala , proč za mnou tak legračně poskakuje ,má na sobě ten růžovej ohoz , sukni a je svázanej. Tak jsem sebrala odvahu a prozradila jí pár věcí .To pro změnu zase jí sjely brejle až na špičku nosu , ale nakonec řekla , že když bude potřeba , tak mi tu mojí služku pohlídá.Pak byly zásadní velikonoce . To byla hodovačka dopředu domluvená a já si jen postěžovala co můj ubohej zadek a pak mi hned napadla odplata. Už večer se musel převlíknout do růžova a noc strávil přikurtovanej v kleci a hned ráno se stěhoval na upravenou lavici kterou si musel vyrobit. Je to na způsob trestné kozy , ke které je připoután řemeny přes záda , další řemen má protažený pod stehny a kotníky spoutány k sobě takže se podlahy dotýká jen špičkami jarmilek . Ruce má natažené dolů a přivázané ke stojně ,kam je zamčený obojek. Už od pohledu nic příjemného , nemůže se ani pohnout a navíc si užívá těch ježků v podprsence , na které tlačí deska k níž je přikurtován. Takže pro zvýšení požitku stačí utáhnout řemen o jednu dírku a hned slyšíte , jak se mu to líbí. A samozřejmě vysazená zadnice , která sama vybízí k exekuci . Takhle připravený byl už od rána a podle zvuků z pod roubíku radostně čekal na první hodovníky. Těch se dostavilo opravdu požehnaně a já mu po každé mojí exekuci vždycky vyhrnula sukni , rozepnula plínu a už to svištělo. Vůbec jsem ho nešetřila a zatímco já si můj zadeček mohla alespoň pohladit , on kromě toho , že se kroutil jako úhoř a vydával tiché skřeky tak nemohl nic. Pokaždé , když mě slyšel přicházet ( korkáče vydávají specifické zvuky ) , tak sebou začal házet a huhlat , ale nebylo mu to nic platné . Po mé otázce , zda slyšel o tom , že odpoledne vyplácejí děvčata se rozhuhlal ještě víc a podle mne začal prosit. Tomu bohužel nebylo rozumět a navíc jsem mu slíbila vycházku po zahradě (osudnou ) , aby si ten ztřískanej zadek rozhejbal. To, že jsme byli odhaleni jsem mu samozřejmě řekla , včetně toho , že sousedka má zájem ho občas pohlídat . To se začal stydět a ptal se mě jestli je to nutné … Tak jsme se nakonec domluvili , že to ještě promyslíme a zatím k tomu nedošlo . Jen po zahradě cupitá bez zvonku .

Hana (Ne, 26. 7. 2020 - 12:07)

Co takhle ho i pěkně polechtat? Myslím, že v této pozici by pak slíbil cokoliv....Což ?

Pavča (St, 4. 9. 2019 - 16:09)

Jolo moc prosím o odkaz na nějakou fotku té lavice na internetu....Přítel by ji taky mohl podle toho vyrobit.......děkuji, Pavla

Šárka (So, 21. 7. 2018 - 07:07)

Většinou to tak je , to je...Asi na tom něco je . Take si to s manželem uzivame jinak než jine páry, i když na nás asi okolí kouká přes prsty , ale manzel si již zvykl i když se zpočátku sbouřel . Tedka si obojek nadazuje sam kdyz přijde s prace domu . Minulý týden jsem , ela muse řešit truchu větší problem . Od pátku jsme mneli na vikend s manzelem uzamcene obojky a pasy cudnosti , manžel v neděli vecer chtěl zajit za kamarády a tak jsem mi obojek odemkla , v pondělí rano , když se odemikame na vzajem však manžel na mně zapomněl a odešel do práce i s klíčky a tak jsem řešila jak jit do prace s obojkem a padem cudnosti . Obojek ke vysoký a zamezuje veškerý pohyb hlavy , nakonec jsem si vzala šaty, ktete jsou až ke krku a šátek, obojek to překrylo a je měla v celku neobyčejný den .

Tomáš (St, 11. 7. 2018 - 22:07)

Normalni muz objima zenu,...Většinou to tak je , to je pravda ale mě se líbí když mě paní ponižuje, trápí mě v pásu cudnosti, nechává na řetezu, připoutá k posteli a nechá mě tam celí den, štípe mě , lechtá , dělá ze mě mimino, nutí dělat věci co nechci.

jirka (St, 11. 7. 2018 - 17:07)

Normalni muz objima zenu, liba ji na usta a miluje se s ni. My subici radi zenam lezime nazi u nohou, libame jim boty a cekame na to, az nam dovoli si pri pohledu na ne onanovat.

jirka (St, 11. 7. 2018 - 17:07)

Nemusí být blb ale deviant....Presne,tak. My subici vnimame Zeny jako nadrazene pohlavi, ktere se musi poslouchat na slovo.

luci (St, 11. 7. 2018 - 16:07)

Nechá líbit, tak to není...Nemusí být blb ale deviant. Je otrokem své deviace jako někdo otrokem návykových látek.

Janina (St, 11. 7. 2018 - 15:07)

U nás proběhlo opět...a jak to pokračuje? Novinky? J.

Anita (Po, 10. 4. 2017 - 19:04)

Hezky to docela píše-fetish narůžovou barvu a cvičky

Radovan (Po, 10. 4. 2017 - 19:04)

A ted Jolo nám ,múžeš vyprávět další pohádku na dobrou noc,,

Jola (Čt, 6. 4. 2017 - 23:04)

Tak to je dobře , že vás svým vzhledem pobavil. , protože to je účelem toho jeho ponížení . Navíc musím znovu podotkonout , že to bylo jeho přání a bez jeho souhlasu bych neudělala nic co by bylo nad rámec hry . Takže i to , že ho vytáhnu a přivážu  řetězem k autu na opravdu frekventovaném místě, kde musí čekat spoutaný a oblečený jako cirkusová tanečnice až já se vrátím z obhlídky obchodů , díky roubíku bez možnosti cokoliv někomu něco vysvětlit nebo ovlivnit další průběh dění se odehrává s jeho souhlasem . A hlavně toho lze využít i pro věci které vadí mě. Teď zrovna máme období odvykací kůry na alkohol ,která spočívá v zamezení návštěv restaurace . Spočívá v tom , že již ráno si oblékne „funkční“ prádlo – tj. krajkové kalhotky , podvazkový pás , silonky ,legíny s krajkou, sukni ,podprsenku , krajkové body a obuje si svoje oblíbené jarmilky . Takhle oděný může jít do auta , nasednout a dojet k mé práci , kde mu předám jeho pracovní oděv . Sundá si sukni , zbytek svého outfitu si nechá na sobě , na něj se oblékne, obuje si normální boty a zvesela pokračuje do práce . Po skončení pracovní doby opět dorazí ke mně , pod mým dohledem si sundá pracovní svršky ,předá mi je , vezme si sukni , obuje si jarmilky a navíc dostane obojek , který uzamknu a opatřím zvonkem. Po prohlídce , zda nemá v autě jiný oděv může vyrazit k domovu. Tam musí počkat v kotci , protože klíče od baráku jsou mu před cestou odebrány , aby se nemohl převléknout a navštívit hospodu. Samozřejmě oficiální zákaz hospody nemá , ale kupodivu ji oblečený do krajek ,v sukni a jarmilkách posedět s kumpány nechce, ani když ho k tomu vybízím. . Doma je opatřen roubíkem a spoután tak , aby mohl vykonávat práci kterou mu určím. Je to opravdu zábava sledovat svého mužíčka , jak ve zmíněném oblečení a poměrně pevně spoutaný musí opravovat sádrokartonovou stěnu . K tomu malými krůčky pendluje mezi barákem a dílnou , což je dobře slyšitelné díky zvonku a cesta mu kvůli spoutání zabere dost času a navíc může být spatřen sousedkou . Výsledek je to , že do hospody nechce a je rád , když ho večer rozvážu. No a ráno znovu stejný scénář…

Jitka (Čt, 6. 4. 2017 - 12:04)

My jsme ho viděli . Byla...Já ho chci taky vidět , jarmiláka. Kdy bude další trest ?

Jana (Po, 3. 4. 2017 - 12:04)

Zdravím vás po delší...My jsme ho viděli . Byla jsem se ségrou v Metropoli a když jsme se vracely k autu tak jsme okolo něho procházely. Byl oblečený i svázaný přesně jak píšeš Snažil se schovat za auto , ale měl příliš krátký řetěz takže musel zůstat vedle auta . Nejvíc svítily ty růžový cvičky , dobrá byla i ta nařasená sukně a krajkované legíny . Černý silonky , růžový bodyčko , růžová mašle na hlavě , prostě růžovo – černá je pro chlapa ideální kombinace. S červenou kouli v puse a zvonkem na tom velikým obojku…. Takovou hanbu bych asi nepřežila , navíc to spoutání je asi dokonalé , když se nemohl osvobodit a jenom čekat až přijdeš . Dost jsme se pobavily a nebyly jsme sami. Zřejmě zlobil opravdu hodně , takže adekvátní trest.

pokud si to (St, 27. 6. 2018 - 05:06)

chlapNechá líbit, tak to není chlap, ale blb.

chudák (St, 27. 6. 2018 - 00:06)

Nic, jen tvrdím že je...chlap

Reklama

Přidat komentář