Reklama

Svazování partnera(ky)

S (St, 25. 5. 2016 - 07:05)

Třeba na výprask použít čerstvé kopřivy....nebo je dát do podprsenky, či kalhotek....

Dana (Út, 17. 5. 2016 - 13:05)

A dáváš mu robertka do zadku?

Sandra (Po, 16. 5. 2016 - 16:05)

Cvičky mu sluší Jolo, teď má i růžové k uniformě služebné. Všechno pěkně barevně ladí. V rámci výchovy služky jsem pozvala kolegyni z práce na večeři. Můj manžel zatím dostal příkaz se připravit, to znamená převlíknout do oblečku francouzské komorné, nalíčit, paruku, ženské doplňky (náušnice, náhrdelník..), pouta na ruce a nohy a roubík. Hezky uzamknout. Roubík je samozřejmostí, přeci nám nebude prskat do jídla nebo vyrušovat...jako třeba korzet moc škrtí, pouta jsou moc utažená a podobně. Sice má hubenou postavu, ale i tak korzet dáváme, určitě mu velice pomáhá při práci v domě. Stejně jako anální kolík. Řekla jsem mu, ať připraví večeři pro dva, plus nějaké dobroty a otevře vínko. Asi kolem šesté zazvonil zvonek u dveří. Na manželovi byla patrná nervozita, přeci jen ho (teď vlastně ji) na živo nikdo zatím zřetelně neviděl. Natož takto z blízka. Během návštěvy nás obsluhoval hezky kompletně oblečený v růžové uniformě, blond paruce, korzetu, cvičkách a cbt s el. šokem. Kolegyně se nádherně bavila se mnou na jeho účet. I když je už šikovný, tak přeci jen pouta na ruce a nohy plus roubík plnily dobrou funci a potom elektrošok na klícce nezklame nikdy. A tak došlo i na to, že přeci jen něco vylil. Následoval trest, kdy jsem kolegyni podala prut, já si vzala druhý, stáhli jsme mu kalhotky a vysázely střídavě pěkně do ruda každá 20 ran. Huhlal a kroutil se v poutech, ale víc nezmohl, protože ovládátko na cbt jsme měly my u sebe a občas ho zmáčkly, aby měl trochu zábavy. Po rozloučení, návštěva odešla, tak ještě musel uklidit, já šla spát do ložnice a jeho zamknula do jeho klece. Druhý den jsem se tomu oba zasmáli a šli zase, každý do své práce.Jolo, jak se líbí manželovi nový roubík? Cumlá? Jakou má barvu...černý nebo tělový? A co široký obojek?

Julča (Ne, 15. 5. 2016 - 07:05)

Ráda partnera při svazování trápím tím, že i když je hotový, tak ho ještě šoustám dál. A když to takhle děláme tak jednou týdně půl roku, tak mu poté co se udělá jen trošku povadne a le pořát stojí a jak nepřestávám, tak se mu zase postaví naplno a za chvíli je podruhé.Je to supr a šlo to skoro samo, jen to chtělo překonat ten pocit po orgasmu.

Šárka (So, 14. 5. 2016 - 14:05)

Já miluju zavázané oči a partner se přiblíží, pohladí mě a už málem jsem.

ja (So, 14. 5. 2016 - 12:05)

Po delší době zdravím...No teda. To je skvělá ženská. Nechám tě nominovat na Nobelojsem vu cenu za mír. Ještě že ses pochlubila. Hned víme,jak jsi chytrá. Asi kdybych tě nepochvalil,tapetovala bys ty moudra do všech diskuzí,vid? Jsi šikovná holčička,dostaneš lízátko,ale až pěkně spapanem obědě.

Dan (So, 14. 5. 2016 - 09:05)

Svazování je supr rajc, máme to moc rádi oboustraně, ale je nutné si říct předem, co by se líbilo i když je nutné trošku vlastní iniciativy a invence.Ale je to o milování, a ne o nějakých hovadských praktikách.Má to prostě způsobovat potěšení.

... (Pá, 13. 5. 2016 - 12:05)

Po delší době zdravím...Nechal bych tě ve výloze vojet dobrmanem,aby sis to užila.

Jola (Pá, 13. 5. 2016 - 12:05)

Po delší době zdravím všechny ženy , jenž si ponižují své mužské protějšky.Gratuluji Sandře k nákupu jarmilek a doufám , že mu sluší. Manžel si v nich musel již několikrát vyrazit i na veřejnost, samozřejmě v rámci trestu. Naposledy u Metropole , kdy měl na sobě svůj obleček který jsem mu určila ( legíny , silonky, jarmilky , velký růžový obojek a pouta na rukou , podprsenku s ježky a bodyčko ale kryla normální mikina )Celou dobu řídil a podle mých instrukcí zajel až do rohu parkoviště u přechodu do metra , zastavil a zatáhnul ruční brzdu. Pak jsem vystoupila , obešla auto , otevřela dveře u řidiče , přikázala mu aby vystoupil .V obličeji se mu objevil vyděšený výraz , ale poslechl. Byl červený studem , schovával se za auto a já jsem mu k vylepšení situace spoutala ruce za zády. Pak jsem nasedla , sdělila mu že počkám na druhém konci parkoviště , odjela asi padesát metrů a sledovala jak se proplétá mezi auty,zoufale se rozhlíží a schovává se před každým chodcem.Opět jsem poodjela a sledovala jeho roztomilou snahu aby ho nikdo neviděl. Když dorazil na konec parkoviště , dožadoval se vstupu do auta , jenže konec trestu ještě nenastal a odjela jsem směrem k hlavnímu vchodu. Moje další zastávka byla u drogerie DM a pozorovala jak dojde k situaci , ve kterou jsem doufala. Po chodníku okolo drogerie šla skupina tří asi třicetiletých žen , jenže to on nemohl vidět ,protože byl ještě za rohem. Když vyšly mimo budovu byl od nich asi deset metrů a v jeho blízkosti nebylo žádné auto , které by poskytlo úkryt. Okamžitě se otočil a snažil se najít nějakou skrýš , jenže v okolí opravdu žádná nebyla a on tím na sebe pouze upozornil a ukázal svázané ruce. Bezradně se rozhlížel kolem sebe , ženy k němu došly asi na tři metry, zastavily a evidentně se bavily. Pak vyrazil směrem zpět na konec parkoviště, ale ženy si zřejmě nehodlaly tuhle atrakci nechat ujít a vydali se jeho směrem. Klapot podpatků jejich lodiček ho podle mě doháněl k šílenství a zoufale se ohlížel , zdali je stále pronásledován.To také nebylo díky vysokému obojku úplně jednoduché , protože se musel otočit skoro ceký. Opravdu jsem se dobře bavila a pouze litovala, že jsem mu nesvázala i nohy. Nu inspirace pro příští trest , užije si tu hanbu bez mikiny , bude mít sukni , roubík a bude kompletně spoutaný, takže v případě pronásledování bude snadno dostižen. Ještě chvilku jsem se kochala bezmocným úprkem a pak začala záchrannou misi. Dámy udržovaly konstantní vzdálenost asi pěti metrů a konec parkoviště se rychle blížil . Dojela jsem na úplný konec do rohu , vystoupila a otevřela dveře u spolujezdce. Naskočil dovnitř , já zabouchla a podívala se co trojice žen udělá. Ale ty kupodivu došly k nejbližšímu autu a začaly dávat nákup do kufru. Sice bez skrupulí pozorovali dění v autě a nepokrytě se smály , ale pak nasedly a odjely. Já se také usadila na místo řidiče a sdělila studem úplně rudému manželovi , že při dalším prohřešku bude vystaven kompletně oblečený a spoutaný. To už bylo asi moc a poprvé od začátku těchto hrátek začal prosit a slibovat , že už bude hodný a nebude zlobit , jen ať ho nenechám běhat po parkovišti v sukni ,body a podprsence , jak prý by to vysvětloval. Tak jsem ho ujistila že nijak , protože bude mít roubík. Pak jsem si ale řekla , že ještě jedno malé poníženíčko mu neuškodí a opět vystoupila , vzala do ruky roubík , otevřela jeho dveře a nechala vystoupit. Odemkla jsem zámek u pout na rukou a poručila ať si sundá mikinu. Začal prosit , ale mikinu si sundal a já mu beze slova opět spoutala ruce za zády a do jeho proseb nasadila roubík. Otočila jsem si ho k sobě a sdělila mu , že si jdu do mekáče pro kafe , ale ve své vrozené dobrotě ho nebudu znovu vláčet po parkovišti i když by si to zasloužil a může na mě počkat . Hned se začal drát do auta , které jsem ale ihned uzamkla a když se na mě s nefalšovanou hrůzou v očích otočil , dala jsem mu pusu na roubík , prohlédla si ho od hlavy k patě a odklapala pro kávu. Když jsem se vracela , tak jsem se fakt smála , protože vykukoval za autem a jen jsem odemkla a otevřela dveře , tak se nacpal dovnitř , nechal si zapnout pás a pomalu jsme vyjeli.Rozvázala jsem ho až u benzínky za Prahou a nechala převléknout. Takhle skončilo naše první ponížení na veřejnosti , které na něj opravdu zapůsobilo a když jsem se ptala , jaké to bylo tak mi dal pusu a řekl - strašný , ale děsně rajcovní a ponižující

Jitka (St, 11. 5. 2016 - 15:05)

A co jste Jitko nakoupili...Nová pouta na ruce, pouta na nohy, obojek s vodítkem, plyšová páska na oči,bič, roubík,bavlněný provaz.

Zuzka (Út, 10. 5. 2016 - 19:05)

A co jste Jitko nakoupili hezkeho?

Jitka (Út, 10. 5. 2016 - 18:05)

Ahoj Jolo.Čtu si tak zpátky, jak to máte Vy, docela by mne zajímalo, jak to pokračuje. My jsem také přikoupili pár novinek a je o zábavu postaráno. Jitka.

Pepa (Út, 19. 4. 2016 - 06:04)

Jasně.Nějaké další vychytávky?

Jitka (Po, 18. 4. 2016 - 16:04)

Vlastni zkusenosti? Jasně.

Pepa (Ne, 10. 4. 2016 - 14:04)

Potravinová folie nebo folie...Vlastni zkusenosti?

Jitka (So, 9. 4. 2016 - 12:04)

Potravinová folie nebo folie na te papírové ruly, nemusí být ani průsvitná, pěkně pomalu omotat celé nahé tělo, pak pásku na koberce dolepit, je lepší aby měl ruce jeste páskou svázané za zády... vybrátor do zadku nebo kolík, na bradavky skřipce nebo kolíčky na prádlo, do pusy kalhotky, obvázat pružným obinadlem...pak přikurtovat k postely, nezapomenout vyříznout dírku na pindoura, podvázat pytlík a kondom...někdy je dobré i zavázat oči...hezky si hrajte

Jirka (St, 6. 4. 2016 - 15:04)

Spletl jsi si diskuzi....co to má společné s tématem?

llllll (Út, 5. 4. 2016 - 19:04)

https://www.youtube.com/watch?v=iY-wJpBtBPA

Jukni se,tohle (Út, 5. 4. 2016 - 16:04)

Ty už to máš v hlavě...https://www.youtube.com/watch?v=AZtDdNzytrU

I (Út, 5. 4. 2016 - 15:04)

Ty už to máš v hlavě pomotané dlouho, jdi už s tou válkou dopr...piš na novinky k ostatním ňoumům...jestli je to s Tebou takové i v sexu, tak chudák žena...

Reklama

Přidat komentář