Reklama

Svazování partnera(ky)

zinzik (Út, 25. 8. 2015 - 11:08)

(pokračování)Dále...(pokračování z předešlé stránky; abych trochu nastínil důvody proč to sem celé píši - samotného mě baví podobné věci číst, rád poskytnu komukoliv inspiraci a také budu rád za jakoukoliv radu zkušenějších, jak posunout tuhle část našeho vztahu ještě trochu dál, případně si s radostí poslechnu jakékoliv typy)Za nějaký čas jsme se přestěhovali do společného bydlení. Najednou jsme spolu byli pořád a já začal vymýšlet co bychom s tím vším časem mohli dělat ;o)Koupil jsem 2 krásné jednoduché korzety s kosticemi, jeden z umělé kůže druhý ze saténu, nebo podobného materiálu. Má slečna mě opět překvapila svým přístupem. Sama sobě se v korzetech a s podvazky líbila a ráda si je znovu oblékala.Abyste pochopili, ona nikdy nebyla nějak moc založena na sex. Samozřejmě se ji to líbilo, ale nikdy třeba sama nemasturbovala. A jen málokdy přišel impulz k milování z její strany. Čili každé pozitivní přijetí něčeho takového mě těšilo. V téhle chvíli se nám erotické prádlo už skoro nevlezlo do jedné skříně. Narazil jsem ale na problém, že ji nebavilo oblékat se. Je to podobná situace jako dříve. Jak byla už oblečena do nějakého komplikovaného kostýmu, byla nadšená. Ale natahovat si punčochy, zapínat podvazky, šněrovat korzet... to ji nudilo.Naopak mě potěšilo, když se přítelkyni začalo líbit plácání přes zadeček (rukou). Ze začátku pouze během našich BDSM hrátek, potom to začala vyžadovat i během běžného sexu. Někdy snesla i opravdu silné rány, kdy jsem se bál, že jsem to už opravdu přehnal. Většinou ji to naopak ještě víc vzrušilo.Konečně jsem se odhodlal a koupil jsem provazy na bondage. Vysvětlil jsem jí, o co jde a po nějaké době souhlasila, abychom to vyzkoušeli. Přítelkyně má velká prsa, a tak jsem se rozhodl pro provazovou podprsenku. Nastudoval jsem si to a uvázal jsem ji skoro tu nejjednodušší variantu, která ji ale kompletně obemkla a stáhla prsa. Bylo hned vidět, jak se zvýšila citlivost a každé sáhnutí na její ňadra ji rozechvělo. Neuvěřitelně jsme si to užili. Párkrát jsme to ještě opakovali, já zkoušel nové úvazy, jednou jsem využil i nový obojek, jehož očky jsem protahoval provazy. Nádhera :) Ke skutečnému podvázání prsou jsme se ale nedostali.Po nějaké době si ale začala stěžovat, že uvázání trvá příliš dlouho a že to ji nebaví. Bylo stále těžší ji k tomu přesvědčovat a v současnosti už provazovou bondage v podstatě neprovozujeme. Bohužel jsem neměl ani příležitost vyzkoušet něco jiného, než provazové podprsenky.Zde bych rád uvítal radu kohokoliv, kdo mi poradí, jak bych v ní opět mohl probudit touhu po bondage. Možná je to tím, že naše běžné seance vypadaly asi tak, že jsem ji uvázal provazovou podprsenku, potom jsme se chvíli mazlili dokud nebyla úplně vlhká a zakončili jsme to sexem. Čili žádná dlouhá sezení a proto jí možná připadá doba příprav neúměrně dlouhá k celému zážitku. Co myslíte?(budu pokračovat, jen nevím, zda to stihnu ještě dnes)

Jola (Út, 25. 8. 2015 - 09:08)

Po delší době zdravím dámy trestající mužské prohřešky feminizací , spoutáním a ponížením. Nic se nezměnilo , jen je na světě několik nových nápadů , o které se chci s Vámi podělit. Manžílek dnes tráví celou noc i ráno přivázaný k židli v rámci trestu za zdržení (jak jinak) v hospodě a v 8.00 si půjde na dvě hodiny lehnout.(Máme dovolenou) Ale do kozelce.Tato poloha je u nás (u mě) stále oblíbenější , zejména pro to , že je opravdu nepříjemná a po chvíli je to opravdový trest. Další novinkou jsou široké pásky dříve určené na utažení cestovních kufrů , které mají všemožné využití ,zejména u připásání k židli a sedačce v autě. A teď se vrátím k jeho "outfitu". Stálou součástí je krajkové body , podprsenka,superlesklé silonky černé nebo tělové barvy , 3/4 leginy s krajkou , krajková nabíraná černo - růžová sukně a samozřejmě JARMILKY !!Těch už má několik barev od bílé až po svítivě žluté a od toho se odvíjí barva legin a bodyčka. Novinkou je nafukovací anální kolík, roubík ve tvaru penisu , místo kolíčků na bradavky má v podprsence ježky z kartáčů na vlasy a opravdu široký obojek, takže nemůže příliš otáčet hlavou.Zbytek je už samozřejmostí , tj. pouta na nohy a ruce uzamčené malými zámky , roubík s postrojem a opasek ve tvaru T , který drží na místě nejen kolík, plenu či přidělené oblečení a slouží jako spojení mezi pouty na nohou a obojkem. Navíc ho lze za oka na opasku kamkoliv připoutat zepředu i zezadu. Pak máme vymyšlené tresty i přes bezchybně splněný úkol. Dvě hodiny luxoval obývák a při kontrole jsem před něj bezostyšně nasypala trochu písku a zeptala se co to znamená.Odpovědět nemohl, alespoň ne smysluplně, neboť po celou dobu měl v ústech penis pevně fixovaný postrojem okolo celé hlavy a tudíž jsem mu určila jako trest dvě hodiny v kozelci. Po umístění do dané polohy jsem ho popleskala po tváři , přifoukla kolík a sdělila , že za dvě hoďky ho možná pustím , když bude všechno v pořádku a bude hodnej. Jenže po hodině jsem přišla na kontrolu , beze slova mu zula cvičky a (zákeřně) obula páskové boty na vysokém klínu , které jsem koupila ve výprodeji v Tescu. Věděl , že se něco děje a snažil se je sundat , jenže pásky okolo kotníků držely boty pevně na místě. Snažil se i protestovat , ale jeho tiché "Hmháááách mrmrrrmf tůůůůf ", keré prošlo kolem penisu, jsem ignorovala.Takže po dvou hodinách jsem přišla "jako by nic " a povídám mu :"Říkala jsem , že tě pustím,když bude všechno v pořádku a ty se bez dovolení přezuješ !Takže další hodina , ať víš , že manželka se musí poslouchat. A koukej si sundat ty kurví boty a zase obout cvičky, Další trest ti sdělím potom" a za zvuků zpoza roubíku odcházím. Když ho nakonec rozvážu , vidím citelnou úlevu , protože tři hodiny se nemohl ani pohnout a je ochoten snášet jakékoli jiné tresty , jen ne do kozelce. Takže si ho na obojku přivedu do obýváku, posadím na sedačku , prohlédnu od hlavy k patě, zkontroluji umístění kolíku v zadku, ježků v podprdě a nakonec spojím pouta na nohou obvyklým způsobem tj. na malinké krůčky. Pak pokračuji v ponižování . Zaměřím se na jeho boty a zeptám se : "Takže ty se nepřezuješ. No jak myslíš." Vidím na něm jak by rád všechno vysvětlil ,jenže kromě koulení očima nemůže vůbec nic. "Stoupnout!" a čekám až splní příkaz. "Projdi se přede mnou !" zazní další a koukám , jak klopýtá malinkými krůčky na vysokých klínech. "Stůj! Narovnej se! No vždyť to říkám . Kurva. Vypadáš jako cirkusová děvka." Nakonec určuji poslední trest:"Budeš chodit dvě hodiny okolo stolu v obýváku , ať si ty svoje botičky užiješ !! Ještě rád se vrátíš k jarmilkám ." A sleduji z gauče jeho zvonivou cestu kolem světa , protože zvonek na obojku i rolnička mezi pouty na nohou odvádějí bezvadnou práci. Jeho cupitání zpestřím ještě nabídkou na zkrácení utrpení. " Když hezky na kolenou poprosíš , tak to skončíme už teď." Na kolenou je okamžitě , ale přes penis v puse nevidá ani hlásku. "No když nechceš, tak si to dochodíme do konce." A nechám ho cupitat do konce vyměřeného času. Večer u vína se tomu zasmějeme , protože hra je hra a nejdůležitější je důvěra obou partnerů . Zdraví Jola

Je (Po, 24. 8. 2015 - 18:08)

dobře,že jsi narazil na partnerku,které se to také líbí.

:-) (Po, 24. 8. 2015 - 17:08)

Zatím to jde :-)

zinzik (Po, 24. 8. 2015 - 17:08)

(pokračování)Dále jsem chtěl náš intimní vztah posunout koženými pouty. Tohoto kroku jsem se bál. Nějaká plyšová pouta má doma skoro každý, ale kožená výbava... tady už začíná být cítit skutečné BDSM. Našel jsem hezkou firmu a ukázal přítelkyni jejich sortiment. Nebyla proti. Nejdříve jsem se zaměřil na pouta na ruce, potom jsme se začali bavit i o poutech na nohy. Nebylo to nic, co bych chtěl uspěchat, vybírali jsme několik dní. Jeden den mě přítelkyně hodně překvapila tím, když se o tom začala bavit v baru se svou nejlepší kamarádkou. Nakonec jsme skončili u toho, že jsem jim oběma u piva ukazoval sortiment a kamarádka nám pomáhala vybrat nejhezčí model. Podruhé mě přítelkyně překvapila, když sama navrhla, že bychom měli koupit i obojek. Byl jsem nadšený a okamžitě objednal celou sadu (ruce, nohy, obojek).Když pouta přišla, hned jsem jeden kus vybalil. Krásně voněla. Zavolal jsem to přítelkyni, ta se na mě obořila, že jsem si je dovolil sám vybalit, že to chtěla udělat společně. Tehdy jsem si asi poprvé pořádně uvědomil, že v tom nachází zalíbení. Nedělala to jen protože mě měla ráda. Nepřemáhala se. Opravdu jsem našel někoho, kdo si se mnou bude upřímně užívat tyhle praktiky.V poutech vypadala nádherně. Dovolila mi, abych si ji několikrát vyfotil. Stud asi opadával. Pouta byla mnohem pohodlnější, než ta plyšová (nebo šátky). Krátce poté jsem koupil ještě koženou pásku přes oči namísto levné látkové, aby byl dojem úplný. Miloval jsem, když jsem ji mohl chytnout za kroužek na obojku a mít nad ní kontrolu. Díky poutům na rukou i nohou a pár řetízkům jsme objevili několik nových vzrušujících poloh. Hrátky s pouty nám sloužily jako úžasná předehra. Bohužel jsem si s přítelkyní nikdy nedokázal hrát moc dlouho a vždycky jsme brzo skončili v posteli.Tyhle praktiky jsme neprovozovali tak často, jak bych chtěl, nicméně vždycky jsme si je užili. Občas jsem musel přítelkyni přemlouvat, abychom místo normální předehry sáhli k něčemu ostřejšímu. Vždy jsme si to ale oba výborně užili. Možná se jí nelíbily ty zdlouhavé přípravné fáze. Natáhnout korzet nebo nasadit pouta trvá přeci-jen déle, než ze sebe pouze shodit všechno oblečení. Když už v tom ale byla, tak vrněla jako kotě.Snažil jsem se naše hrátky obměňovat. Koupil jsem skřipce na bradavky (bohužel nekvalitní, jednou jsme je vyzkoušeli ale příliš bolely a nešly moc regulovat - na tomhle se nesmí šetřit) a vibrační vajíčko na dálkové ovládání (to si moc užívala, párkrát jsme se bavili, že se s ním vypravíme ven, ale bohužel k tomu nikdy nedošlo, couvla když jsem to já navrhl).(pokračuje to dále, ale teď už nemám čas; pokud píši nezajímavé hlouposti, tak mě zastavte)

zinzik (Po, 24. 8. 2015 - 15:08)

Přispěji svou špetkou do mlýna. Třeba mi i někdo zkušenější poradíte :)S přítelkyní jsme spolu už téměř 6 let, věkově jsme skoro nastejno. Jsem dominantní, líbí se mi hlavně nadvláda, bondage, na ženách kožené prádlo, latex, korzety, podvazky... Mám rád i SM a opravdu se mi líbí třeba ponyplay. Začal jsem to o sobě zjišťovat už v dětství, když jsem se poprvé začal zajímat o sex.Když jsme se s přítelkyní poznali, byla to jasná vanilka.Nechtěl jsem to na ni všechno ze začátku vybafnout, je to hodně jemná duše a bál jsem se, jak zareaguje. Navíc je to má první opravdu vážná známost a já nikdy tyto praktiky sám neprovozoval. Nevěděl jsem ani pořádně, jak bych ji to měl říct. Ještě doplním, že mým cílem nikdy nebylo plnit si své sexuální potřeby na úkor někoho jiného (tzn. ubližovat někomu pouze pro svou vlastní potěchu). Chci, abychom si tyhle hrátky užili oba a jsem vstřícný ke kompromisům.Začal jsem tedy tím, že jsem si za ní jednou přinesl šátek. Jí se nápad na trochu experimentu zalíbil a tak jsem ji přivázal ruce k posteli (chvála kovovým postelím na vysokoškolských kolejích), převázal druhým šátkem oči a začal si s ní pohrávat. Byl jsem ohromený tím, že mi svěřila takovou důvěru po pár měsících vztahu. Tohle bylo to o čem jsem vždycky snil a musím říct, že jí se to taky líbilo. Bylo to něco úplně nového, mohl jsem si vychutnávat každý detail jejího těla, pomalu ji svlékat a užívat si jejího vzdychání. Vždycky jsem měl největší radost, když jsem ji mohl dohnat k orgasmu. Takto byly už téměř od začátku naše intimní chvilky propleteny s dominancí a submisivitou. Nicméně normální sex u nás převažoval.Zanedlouho potom jsem uskutečnil svůj úplně první nákup v sexshopu. Nejdůležitější položkou na seznamu byla kovová pouta obalená plyší a páska přes oči. Už si nepamatuji, jestli jsme se na tom domlouvali, nebo jsem to koupil sám z vlastního popudu. Nicméně jsme si i s těmito hračkami užili spoustu srandy. Naše hrátky začaly vypadat vážněji, méně improvizovaněji. Ohromně mě bavilo spoutat jí ve stoje ruce za zády, nasadit pásku přes oči a hrát si s jejími ňadry, které díky spoutaným rukám čněly dopředu. Navíc jsem s ní mohl jakkoliv manipulovat a ona mi musela plně důvěřovat, protože nevěděla, kde přesně je. Nemůžu mluvit za ni, ale bylo jasně vidět, jak si tyhle chvilky užívá. I když stále dávala spíše přednost běžnému sexu. Měl jsem pocit, že se docela stydí, což mě zrušovalo ještě víc. Tyto hrátky vždy sloužily jako předehra k sexu, před kterým jsem ji někdy osvobodil a někdy ne. Toto jsem nechával na ni, což je možná u dominanta chyba (zajímá mě váš názor).V této době jsme začali nakupovat i různé korzety a podvazky. Zpravidla krajkové.(už píši zbytek, raději to rozděluji do menších příspěvků)

Honza (Čt, 20. 8. 2015 - 11:08)

Koukám, že se tady...My se střídáme, jeden víkend jsem ten dominantní já a další týden je to naopak. Takže si užijeme oba.

Denisa (St, 19. 8. 2015 - 12:08)

Koukám, že se tady probírají zajímavá témata ...Já jsem naopak submisivní a můj manžel dominantní :) Dnes v noci jsem byla svázaná v kleci. Ve sklepě byla docela zima, tak jsem měla na sobě svetr abych nenastydla. ( tohle oblečení mám ráda a vzrušuje mě to ) Manžel mi svázal ruce za záda provazem, dal mi do pusy šálu,na které byl uzel, abych nemohla mluvit. Svázal mi ještě nohy a ruce přivázal k mřížím. Mám ráda ten pocit bezmoci a lehkého strachu, když ve sklepě zhasne a já se nemůžu osvobodit ani křičet, jen čekat na ráno až mě přijde osvobodit a doufat v sex :) jsou tu jen dominantní ženy nebo také submisivní jako já? přiznávám se že jsem všechno nečetla .

Hanka (Čt, 13. 8. 2015 - 22:08)

To je Hani hezké-u nás to...Evi a jak je to u vás dáda vyzkouším něco nového. Děkuji :-)

Vanda (Čt, 13. 8. 2015 - 22:08)

To je Hani hezké-u nás to...A jak je to tedy u Vás?

Eva (Čt, 13. 8. 2015 - 20:08)

sklep je rozdělený na dvě...To je Hani hezké-u nás to probíhá jinak..

Hanka (St, 12. 8. 2015 - 19:08)

Jak to ve sklepě probíhá?...sklep je rozdělený na dvě části na skladování bordelu a na celu, cela je místnost odělená mříží. Dovedu ho v kazajce do celi tam si musí čupnout a dostane anální kolík pak mu obojek přivážu ke stropu aby musel stát a neměl úlevu, dostane škrabošku a roubík když se vzpouzí musím ho popohnat taháním za kuličky :-) nechám ho tak 1/2hodiny o samotě a pak ho lechtám nebo povolím obojek a nechám ho roztáhnout nohy do široka a plácám po penisovi liskám aby se zklidnil a poslouchal moje přání, jeho stojící penis někdy musím rukou či ústy uvolnit napětí :-)Ale to jen pokud je hladce oholen pokud je tam byt jen chmíří dostane pás cudnosti na to kožená tanga abych se na to nemusela dívat a musí pak jen v nich být celí víkend aby se soustředil na vyplnění mích přání .Většinou to býva uklidit dům , výlet , poslušnost. lízání mé .... .

Hanka (St, 12. 8. 2015 - 18:08)

Chci se zeptat:mám...Připoutála jsem hoho mojeho koženýmy řemeny po dvou nocích si zvykl a už nemá problém spát celou noc s rukama a nohama od sebe zkus ze začátku připoutat jen ruce aby s nimi mohl trochu hýbat a připoutej ho i na hrudníku k posteli aby si nesedal postupem času přidávej popruhy a zvykne si uvidíš. Je to na spánek opravdu lepší než v kazajce, mohl by po několika hodinách dostat křeče do ruk a to není nic příjemného :-(

Dita (St, 12. 8. 2015 - 18:08)

Chci se zeptat:mám submisivního partnera,o kazajce jsem uvažovala.-v noci mě někdy otravuje,to ho pak připoutám aby toho nechal,ale moc se nevyspí.Dá se v kazajce pohodlněji spát?

Eva (St, 12. 8. 2015 - 15:08)

Tak to máte už hodně...Kupujeme na ebay

Vanda (Út, 11. 8. 2015 - 21:08)

Máme toho celkem...Tak to máte už hodně věcí. Vybíráte na internetu?

Jana (Út, 11. 8. 2015 - 20:08)

Svěrací kazajka je opravdu...Jak to ve sklepě probíhá? Hraješ si s ním nebo ho tam chvilku necháš za trest?

Wandě (Út, 11. 8. 2015 - 20:08)

Co ještě používáte k té...Máme toho celkem hodně.Pouta,provázky,koženou masku,spandexový catsuit/v modré barvě/,roubík s kuličkou,vibrační kroužky,anální kolíky,strapon,teflonovou plácačku,.

Hanka (Út, 11. 8. 2015 - 17:08)

Svěrací kazajka je opravdu super. jen nohy připoutám pěkně od sebe k bočnicím postele Takto je připravený pro mé hrátky s ním :-) roubík používám jen když moc moc zlobil :-)široký kožený obojek používám když ho potřebuji přemístit z postele do sklepa a tam ho připoutám tak aby musl zůstat stát. Docela jsem si i oblibila anální kolík, moc se příteli nelíbí a to mě na tom dráždí :-)

Vanda (Út, 11. 8. 2015 - 16:08)

Používáme svěrací...Co ještě používáte k té kazajce Evi?

Reklama

Přidat komentář