Reklama

Svazování partnera(ky)

Hoffmanová (Po, 2. 2. 2015 - 14:02)

Je kompletně oblečený jako...Hezký Jolo. :-) Tak to není špatný návod jak ušetřit za hospodu. Ale co kdyby náhodou přišla nečekaná návštěva, tak kam s ním? Zvonek nebo rolnička by byla asi hodně slyšet z vedlejší místnosti.:-)

... (Ne, 1. 2. 2015 - 18:02)

Kotec je velký asi 3x3 metry...Také zajímavá stránka....http://www.bondagecastel.com/contents/cs/d1_bondage_klece.html

milada (So, 31. 1. 2015 - 22:01)

Jaké máte postroje pro...Partner jak jsem psala nosi zakovsky ubor.aby neonanoval nosi pas cudnosti s vyvedenim do zadu.ruce ma na volno na delsi retizek priply za pasek kolem pasu.kazdou nohu ma dole svazanu silnym gumicukem ktery je vyveden skrze nohavici k pasu.Ubor zaka na nohach jarmilky nebo klasicke podepsane detske backory.Obcas nohy svazem tak aby mohl delat jen male krucky .ale dulezita je hybnost a aby ho to jeste pak i bavilo prece jen je to hra.

... (Čt, 29. 1. 2015 - 12:01)

A co třeba takový výprask? To může být taky velice výchovný prostředek při neplnění svěřených úkolů. Dokáži si představit, že pak mu/ji to jde daleko více od ruky.

andy (Út, 27. 1. 2015 - 15:01)

V podobnem rezimu vedu i toho...Jaké máte postroje pro představu Milado?

... (Čt, 22. 1. 2015 - 19:01)

Když tohle s partnerkou provádíme vždy vyžaduje abych měl oblečené jen trenky a ponožky potom mě připoutá do ležaté pozice ale předtím mi sundá trenky aby jsem byl nahý no a jak jsem připoutaný tak mi sundá i ponožky ( vždy plně vyžaduje abych je měl z toho důvodu aby mi pak dala trest za to že jsem si je obul ) obouvám si je fakt jen proto aby je ona mohla sundat jinak v normální dny mi zakazuje ponožky nosit dokonce mi všechny někam chovala ale zpět ponožky které mi sundá mi nacpe do pusy a udělá z nich roubík a ještě to přelepí izolepou pak mě začně lechtat všude na nohou na břichu atd. noooo to je jen pro podráždění pak ho chytne a tahá a tahá a těsně před výstřikem přestane a tak to dovede opakovat fakt dlouho a pak začíná normální BDSM ale chtěl jsem se zeptat je na tom něco divného, že mě chce partnerka mít bosého musím fakt chodit bosý všude .. na jaro má pro mě připravené polobotky samozřejmě musím naboso v létě musím mít ružové žabky nebo kroksy a v nich samozřejmě opět naboso no a v zime mě za trest nechá třeba běhat bosého po zahradě díky za odpovědi mějte se hezky.

Sandra (Čt, 22. 1. 2015 - 12:01)

Pěkný. :-) Jak to myslíš...Zneužít se to dá hlavně na uklízení domu, tedy u náš aspon jo. Přítel je kompletně oblečený jako francouzská služebná. Něco to stálo, ale ne mě, takže se to vyplatilo. :-))Začínáme pásem cudnosti, análním kolíkem, pýs brání vypadnutí. Následuje spodníčka, podprda, stahovací korzet na zámeček, široký obojek taky na zámeček, kompletní šaty služky s dlouhým rukávem, zamykatelné u krku, pak následuje zástěra bílá, vzadu na mašly. Paruka a rtěnkou namalovat rty. Boty na podpatku, také zamykatelné. Do pusy roubík s penisem, nebo roubík který má z venku nástavec na uklízecí prachovku a podobně, taky na zámeček. Pak je připraven na uklízení po domě. Což znamená úklid záchoda a koupelny do čista, stlaní postele, mytí podlahy a nádobí, utírání podlahy. Asi nejvíc ponižující, je vynést odpadky ven do popelnici, je to jen pár metrů, ale co kdyby ho někdo viděl že? Pouta taky máme, ale při uklízení nejsou třeba, páč korset, obojek, roubík, šaty a boty na podpatcích jsou zamknuty a klíče mám u sebe....Tresty máme prakticky za nesplnění domácích prací jen dva a to pořádný výprask a nebo zavření do klece, v těchto šatech a proprietách, což musí být velice pohodlné. Klec se dá zakrýt paravanem a můžete v klidu koukat na film.

milada (Út, 13. 1. 2015 - 22:01)

Je kompletně oblečený jako...V podobnem rezimu vedu i toho sveho.nakup oblecku vcetne postroju je vzdy spolecna jen to ladime do hodneho vzorneho hosika ,pokolenky,kratasy ,backorky s patou a tak.

Liliana (Út, 13. 1. 2015 - 10:01)

Je kompletně oblečený jako...Pěkný. :-) Jak to myslíš k použití.Dá se nějak využít nebo zneužít třeba.

Adam (Po, 12. 1. 2015 - 21:01)

Já se už půl roku scházím s jednou mladou dívkou, co mě bere hodně zkrátka. Nutí mě chodit do posilovny, zapisuje si, kolik jsem shodil tuku a přibral svalové hmoty. Přikázala mi držet dietu a běhat. Vytváří si mě k obrazu svému. Navštěvuju ji třikrát týdně. Pondělí, středa a pátek. Musím vyčkávat za dveřmi dokud mě nevyzve dál a hned na chodbě si musím nasadit koženou masku a vysvléci se do naha. Potom jdu do obýváku, lehnu si na zem a ona si na mě položí nohy nebo se posadí a čte si časopis nebo kouká na film. Pak musím dělat sed lehy nebo kliky měří mi čas a počet opakování. Pak jdeme do mučící komůrky, kde mě řetězy připoutá na kříž, nadává mi a bije mě. Někdy mě polívá voskem nebo pálí zapalovačem. Nechá mě tam třeba hodinu připoutaného a jde si dělat svoji práci. Když mě rozváže musím ji udělat večeři a klečet ji u nohou dokud se nenají. Pak ji naliji víno a až vypije celou sedmičku, tak ji udělám orální sex. Někdy si přivede kamarádku a bijí mě obě dvě. Pak je musím obě uspokojit pusou.

Jola (Po, 12. 1. 2015 - 12:01)

Je kompletně oblečený jako žena. Navíc kromě sukně si všechny věci v rámci ponížení musel koupit sám , byť jsem u toho byla také a například při koupi podprsenky (svítící růžová) se na nás prodavačka tajuplně usmívala. Jo kdybys holka věděla , kdo ji bude nosit. Takže má podprdu , krajkové bodyčko , nabíranou minisukni, legíny pod kolena s krajkou a lesklé silonky. Na nohou má obuty spartakiádní jarmilky , které kupujeme také spolu.Je to další ponížení , protože velká čísla jsou vedena jako dámská a kromě toho si musí vyhrnout kalhoty a nasadit silonové podkolenky . Pak následuje osahání palců , povel "projdi se" a teprve potom se rozhodnu zda velikost č.42 nebo 41. Před placením schovám jeho boty do tašky a do auta se jde v nových jarmilkách s vyhrnutými nohavicemi , aby z toho měli něco také ostatní. Nutno podotknout , že při posledním jarmilkobraní musely dvě prodavačky zřejmě při pohledu na chlapa v silonkách a jarmilkách rudé smíchy odejít dozadu a třetí u kasy se také nepokrytě bavila. Pouze neonově-růžovou variantu jsem koupila v e-shopu.Po příjezdu domů následuje oblečení všech uvedených propriet, nasazení a uzamčení kožených pout na nohy a ruce , které jsou ihned spoutány za zády. Pak přijde na řadu široký obojek spojený s roubíkem abych zamezila hlasovým výlevům při usazení análního obříka a kolíčkům na bradavky, které jsou pro větší účinek spojeny s obojkem. Nakonec nasazuji opasek, utáhnu a zamknu, jeho druhou část mu protáhnu mezi nohama a taktéž utáhnu a zamknu,aby mu nevyklouznul kolík. Pospojuji všechny pouta řetězy a pak si manžílka prohlédnu, zda je všechno jak má být a sdělím mu, že si může dělat co chce. Jenže on může dělat jen malé krůčky, nemůže mluvit ani jinak škodit a díky rukám zamčeným k opasku nedosáhne na kliku , takže nemůže ani opustit místnost , kterou jsem mu určila.Tak ho chvíli nechám "užít " si všechny doplňky a pak je připraven k použití.

Liliana (Ne, 11. 1. 2015 - 18:01)

Já plně souhlasím s Janou....Jaký to má obleček?

andy (Ne, 11. 1. 2015 - 13:01)

Nám se jednou stalo, že...To asi byly nejdelší dvě hodiny v životě pro něj. :-D Ty kolíčky na prádlo asi byly cítit hodně. Jaké používáte tresty, když třeba špatně uklidí nebo nesplní úkol? Třeba i výprask?Docela mě toto téma zajímá, chceme si s přítelem tak trochu okořenit náš vztah. Zatím máme jenom pouta a šátky, ale chceme do budoucna více hraček.

Jana (Pá, 9. 1. 2015 - 10:01)

Nám se jednou stalo, že při našich svazovacích hrátkách u nás zazvonila moje kamarádka, že jde na chvíli na kafe. Jelikož už byla za dveřmi, nemohla jsem říct, že jí dovnitř nepustím. Ještě by si myslela, že tam někoho mám, když jsem vdaná. Stihla jsem akorád zavřít dveře do ložnice. Návštěva trvala asi tak dvě hodiny, manžel zatím "užíval" v ložnici svázanej s roubíkem, kolíčky na bradavkach a na kulkách...:-)No dneska se tomu už smějeme, ale tehdy by to byl asi šok. Ale stačí, když je v poutech a bezmocnej, se o návštěvě zmínit, vzít do ruky telefon a zavolat kamarádce a snaží se, líže nebo třeba uklízí jak může. :-)

Jola (Čt, 8. 1. 2015 - 10:01)

Já plně souhlasím s Janou. Trest za nesplnění nebo špatné provedení uložených úkolů je kromě výprasku zákaz oblíbených činností. On to vlastně není zákaz , jen ho prostě nezbavím pout a ponižujícího oblečku , takže může sice dělat krátké krůčky , ale jen na délku řetězu od obojku. Ruce má spoutané za zády (novinka je spoutání i loktů) a tiché huhlání vycházející zpod červené koule vsazené do úst, pevně utažené kolem celé hlavy soustavou řemenů je jediná reakce na oznámení , že na fotbal do hospody může jít, vždyť mu v tom nikdo nabrání a na důkaz svého tvrzení mu odepnu řetěz od obojku. Pak ho začnu strkat ke dveřím , což vzbuzuje další paniku , protože ví že v rámci recese jsem schopná ho do té hospody dotáhnout i násilím. Takže když se mi naoko vysmekne a začne cupitat ode dveří až se mu natřásá sukýnka , jarmilky kmitají, co jim řetěz dovolí a zvonek na obojku vyzvání na celé kolo, tak se opravdu bavím.Navíc díky rukám zamčeným k opasku držícím na svém místě anální kolík (no spíš kůl), nedosáhne na kliku dveří na druhé straně místnosti,tak je opravdu vydán na milost a nemilost mým rozmarům. A svazek klíčů od zámků jeho pout položený na polici, kam se může sice koukat , ale nemůže si pro něj sáhnout je spolu s představou , že ho takhle vymóděného budu vodit někde na veřejnosti velice účinný trest.

Jana (Po, 5. 1. 2015 - 14:01)

No my 12 let, ale vídávali jsme se i před tím. No tak my bydlíme na vesnici v bytovce, tak proto i ten roubík...:-D No tak ten můj má rád když jsem v kůži - kožená podprsenka a kalhotky nebo kožená sukně s kombinací bílé košile či halenky. S bičíkem v ruce, pak dělá co mi na očích vidí, pokud se mi to nelíbí, tak přijde trest a už si dává pozor. :-) To pak taky může být místo hokeje nebo hospody svázanej do kozelce...email bych sem asi nedávala, nebot souhlasím s Tebou. :-)

Hanka (Ne, 4. 1. 2015 - 22:01)

Miluje tu bezmoc a já zase...my jsme spolu 15 let a máme děti tak nějak to tajíme jak se dá ždycky když jsou u babiček a vše pečlivě zamykáme.Byl by to strašný trapas .ale ono to jinak a mám ni nejde klasický sex zevšední je lepší si říct na rovinu jaké má kdo chutě.Manžela zase vzrušuje když jsme třeba v bazénu kam chodíme na Moravě když mám úplně vykrojen předek plavek a neusí to být tanga ale prostě lidi jak mě pozorují to že jssem vyholená je samozřejmostí já zase tu dominaci dobrou krásně se stebou píše dala bych ti email ale přihlásí se sem polovina honičů tak nevím jak.

Jana (Ne, 4. 1. 2015 - 19:01)

ty se opravdu vyznáš...Miluje tu bezmoc a já zase tu ložnicovou dominanci. Obyčejný sex po létech už není ono a občas si takle hrát je fajn zpestření. A hlavně je pěkně nadrženej, což je pro mě dobrý....

Hanka (Ne, 4. 1. 2015 - 19:01)

No tak až budu mít taky...ty se opravdu vyznáš kloubouk dolů co ten tvůj má to rád

Jana (Ne, 4. 1. 2015 - 19:01)

máš ho radši svázaného...No tak až budu mít taky připínací penis, tak si ho svážu, aby ležel na břiše, pod něj pár polštářů, aby měl prdku hezky vystrčenou....taky dobré je když je svázaný do kozelce, pevně, pak je oddalování orgasmu pro mě zábava, třeba o reklamě, pak ho nechat zase vycukat, sundat pár kolíčků bičíkem...

Reklama

Přidat komentář