Reklama

Svazování partnera(ky)

Dastyn-inn>29 (Ne, 2. 11. 2008 - 09:11)

Jo zkus to Petruško,silonkou vůbec pak není poznat že jsi byla svázaná,jsně uplně lehounká bondage to je to pravý vořechový...mňam mňam.

PETRUŠKA (Ne, 2. 11. 2008 - 08:11)

panejo tak to jsi frajer.to bych asi nerozchodila. :O(kozelec neee.Ale lehká bondage ,proč ne.silonky :o) to mě nenapadlo.

Dastyn-inn>30 (So, 1. 11. 2008 - 18:11)

Čau Honzo,celej den byt takto svázaný to bych v mým věku už nerozchodil.Ale svazování mě láká ale jen lehký při sexu,hlavně ruce a někdy i nohy se mi líbí takto svázaný většinou silonkou,nezanechává stopy na těle.

Honza (So, 1. 11. 2008 - 18:11)

Nejdéle jsem byl svázaný jeden celý den v dámských silonkách do kozelce a moje žena taky.Vydržel to někdo déle? Čau

Michal (Po, 11. 5. 2020 - 12:05)

Ahoj já byl svazany celou noc do kozelce provazy a roubík v puse

Milan (Čt, 16. 10. 2008 - 00:10)

Kousek zpátky jsem dával odkaz na rozsáhlý článek...

Radka (St, 15. 10. 2008 - 18:10)

Ahoj všichni.Moc zkušeností se svazováním nemám ,ale jsem si téměř 100 procentně jista,že by se mi to moc líbilo :).Miluju,když je můj partner dominantní,dělá si se mnou ,co se mu zamane a k tomu ještě nějaká ta nadávka -pro mě slast.Vyzkoušeli jsme zatím jen pouta,pásku přez oči a výprask na holou....ale svazování ještě ne...co,nebo jak přesně by mě měl milenec svázat...napoprvé?Poradíte..., :):)Díky

PETRUŠKA (St, 15. 10. 2008 - 18:10)

JASNĚ na milování ...ooooo.

Milan (St, 15. 10. 2008 - 16:10)

Už jsem si to objednal - tak uvidíme. Ale myslím, že je to to samé co takové ty pubertální natáčky a ty myslím vydržej pořád. Taky je potřeba si uvědomit, že pokud by člověk u toho měl zatínat zuby, tak by si měl vzít kombinačky a vázací drát na pletivo. Tohle je na milování a v takovém účelu to asi vydrží dost.

Kamilko (St, 15. 10. 2008 - 15:10)

Zajímavé, jen by mě zajímala trvanlivost takového výrobku. Ať se používá jako pouta, nebo na spank.

PETRUŠKA (St, 15. 10. 2008 - 03:10)

jééé tak to je super.Pěkná hračka :o)

Milan (Út, 14. 10. 2008 - 21:10)

Pátral jsem na webu a našel jsem roztomilou soupravičku na opravdu romantické svazováníčko a jiné hrátky. http://www.sexshop.cz/spankies-=-bondage-spanking-d8044.htm?idp=1976

PETRUŠKA (Út, 14. 10. 2008 - 20:10)

ahojky my sme víc na stránce o erotickém spankingu a na výprasku.Ono je to takové všechno dohromady -BDSM.Milane pošli mu odkaz na to Tvoje :o) Už tam toho je hodně a to o bondážích je tak hezký :o)Já zatím zkusila pouta,šátek,šálu.A dál bych taky chtěla jít.

Milan (Út, 14. 10. 2008 - 19:10)

Natáčíme instruktážní videa - od úplných začátků až po mistrnné bondáže. Takže vydrž. Je to úmorná práce, ale děláme jak to jen jde. Bude toho dost dílů.

Michal (Út, 14. 10. 2008 - 15:10)

Ahoj, jsem tu prvně. Chtěl bych se zapojit do konverzace o svazování, a byl bych rád kdyby jste mě takříkajíc přijali mezi své kruhy. Pode toho co jsem četl, se mi zdáte jako fajn lidi. Jsem ještě mladík, sexuálni zkušenosti se svazováním nemám, ale pár těch bondáži v rámci her jsem už udělal. Rád jsem se díval na obrázky, ale to mě v poslední době začíná nudit...tedy, nepomohl by mě někdo s dalšími zkušenostmi?

PETRUŠKA (Ne, 5. 10. 2008 - 08:10)

:O)Zmizím z netu,ale ne z mobilu.Takže s vámi ,s těmi co už jsem v kontaktu tak přece nepřestanu komunikovat.A když jo ,tak jsem v příkopu:o)No tajfun a chtíč je docela síla.Ale v pohodě.Už to všechno tolik neprožívám.

Kamil (Pá, 3. 10. 2008 - 21:10)

Petruška: Toho příkopu už jsem se pomalu bál. Musíme se snažit, abychom si tě užili než zmizíš, doufejme, že jen na čas.

PETRUŠKA (Pá, 3. 10. 2008 - 19:10)

Já nezmizela,nikdo mě nezabil a nezahrabal do příkopu.Zatím:o)Krapek nestíhám,chodím na brigádu.Přítel má novou práci,je často doma.A 30.11.už nebudu mít internet.Takže pak zmizím.Zažito mám dost,prozatím.Musím vstřebat to co mám a pak se uvidí.Doma je to na rozchod ,už dlouho a ted se to všechno hrotí.Nechce odejít.A ono co dává stát k za mateřskou a ty jejich minipříspěvky je fakt děsný.

Yossarian (Čt, 2. 10. 2008 - 20:10)

Svazování mladých kluků je super, to mám nejraději...ptz je pak pěkně ošukám a oni se nemohou bránit a to je rajcík....a těch mulťáků co mám ve svých 50 letech....hihi....

Kamil (Čt, 2. 10. 2008 - 13:10)

Petruška šla do sebe.

Reklama

Přidat komentář