Reklama

Svazování partnera(ky)

MilanEP (Pá, 6. 11. 2009 - 09:11)

PA lano je Polyamid. = Lidově nylon. Je takové lesklé, klouzavé. Nesmí se tahat rychle po kůži - spálila by se. "Bez duše" je lepší. Bez duše znamená, že jsou provaz či lano uvnitř duté. Lépe sedí, je měkké a uzly se nepovolují. PA lano se lehce vypere v pračce a poměrně rychle usychá. Existuje v záplavě barev, což je výhodné pro nastříhání na různé délky a dobrou orientaci při bondage. Bílé a červené se blbě fotí. Konce lana se zatavují nad plamenem do kuliček, ale podstatně lepší jsou cca 3cm dlouhé kužely, které umožňují provlékání pod již utaženým provazem. Takto uzpravené konce je možno udělat asi jen speciálním přípravkem. Plamen a prsty na to nebudou stačit.

bob222 (Čt, 5. 11. 2009 - 16:11)

Kovová pouta jsou snad ještě...co je PA lano?

V (Čt, 28. 5. 2009 - 08:05)

Předchozí příspěvek je pro Yossarian.

Milan (Út, 26. 5. 2009 - 13:05)

Pár nápadů na bondage:http://www.eroticke-pomucky.cz/bdsm-nabytek-stafle-a339.htm

PETRUŠKA (Čt, 19. 3. 2009 - 11:03)

Já bych měla asi klaustrofobní šok v tom pělíšku.Myslím že bych se cítila špatně i při nasazení obojku.ale jinak se nechám svázat ,pokud se mi bude dobře dýchat tak není problém.

Soukal (Ne, 15. 3. 2009 - 12:03)

Manželku zásadně nesvazuji, kdo by nosil nákup a vařil. Snad jen tu hubu bych ji zalepil,

Milan (Ne, 15. 3. 2009 - 10:03)

Petan - No klidně. Věnoval jsem ho té svojí k Vánocům a používá ho celkem často. Co by Tě konkrétně zajímalo?

petan (Ne, 15. 3. 2009 - 03:03)

cau milane hele nechces pokecat o tom vacuum bed? ja si to chci koupit

petan (Ne, 15. 3. 2009 - 03:03)

cau hele nechces pokecat o tom vacuum bed? ja si to chci koupit

Dastyness (Ne, 4. 1. 2009 - 11:01)

Nevím jestli to pochopila asi jí to už hodně dlouho šrotuje v hlavě že se neozvala stále!

Milan (Ne, 4. 1. 2009 - 03:01)

Pořád zoufale kopíruješ tuhle větu - tak abys konečně pochopila..... Navicularis je jedna kůstka v zápěstí (možná jsem jí asi měl opravdu napsat s malým N), která je velmi špatně vyživovaná a při zlomení se velmi rachle odvápňuje = špatně srůstá. Jestliže někdo začne připoutaného partnera ocelovými pouty lechtat, tak hrozí akutní nebezpečí prudkého cuknutí do pout a tím zlomení této kůstky. Sádra se může protáhnout na měsíce a není jistota, že to sroste ideálně.... = za tu legraci s ocelovým pouty to prostě opravdu nestojí. Yosko - už jsi to pochopila, nebo to potřebuješ namalovat a artikulovaně odříkat ještě jednou?

Milan (Pá, 2. 1. 2009 - 19:01)

Zanett - klid :-)))) Mám jednoho vcelku dobrého kamaráda, který se jeví dokonce jako inteligentní člověk a ten má obdobného koníčka. Navštěvuje spousty diskuzí a bourá je a vandalizuje a šíleně ho baví, jak se lidi nechávají vyprovokovat. Dokonce jsem si chvilku myslel, že Yos je on :-)))) Jenže on je chytrý a inteligentní a to je jeho největší síla. A dělat ze sebe idiota není jeho styl. Takže tady to bude jen raneček komplexů a zášti.

zanett (Pá, 2. 1. 2009 - 19:01)

Ahoj Milane! Vsichni Te zname, takze se nenech odradit troskou yoskou:-)))))Stejne jsme vsichni tady jedna osoba a vsude ji pronasledujeme, protoze ji zavidime jeji polomrtve milence:-)

Milan (Pá, 2. 1. 2009 - 18:01)

http://diskuse.doktorka.cz/podavam-trestni-oznameni-yossarian/

Yossarian (Pá, 2. 1. 2009 - 14:01)

Milan - dědek starej si hraje na sadomaso na forech ...vůbec ho neberte vážně..je to nechutnej stařík , tak sní na diskuzích ..v reálu by na něj nikdo nesáhl .....blééé....a ta dementní Petruška z pomocný školy .....to je síla...

Milan (Pá, 2. 1. 2009 - 14:01)

Tak jsem nakonec koupil vacuubed a otestovali jsme ho... Pro tu mojí to byl velký zážitek a vůbec nechtěla vylézt. Už mám rozepsanou recenzi, ale napřed si to vyzkouším taky. Lépe se to bude popisovat. Ono to není o imobilizaci jak jsem si myslel. Ten rám není nijak pevný a i potah se dá roztrhnout. Je to spíš o stavu duše, navození jakéhosi něžného transu, vstupu do jiného prostoru.... Ani nechtěla nijak silnou stimulaci - jen spíše hlazení, doteky - vnímat blízkost milované osoby a přitom dokonalou izolaci od ní. Udělal jsem pár fotek a ta vakuovaná postava je prostě hezká a sexy. Latex a plasty mě nijak významně nevzrušují - ale tohle je prostě pěkné. Tak až to prubnu a napíšu - dám vědět...

PETRUŠKA (Čt, 1. 1. 2009 - 22:01)

Hihihi já chtěla reagovat ale nechala jsem to na Tobě...aby mi nikdo nepsal že Tě chci ,nebo že žárlím :o) Jo souhlasím s Tebou ,Tvá partnerka je super.Jen tiše závidět.Pokec byl zážitek.Je to jiné než si psát.

Milan (Čt, 1. 1. 2009 - 14:01)

Hanka - to bylo na mě? Pokud ano, tak Tě asi zklamu... Nesekám tady patky, abych na to balil koťata. Mám fajn ženskou, která mi naprosto vyhovuje a kterou baví všechno, na co si jen člověk pomyslí. Můžu se s Tebou sejít a pokecat, poradit, ale to je tak vše... Takhle jsem poznal i Petrušku.

Zd (St, 18. 7. 2012 - 13:07)

Lákavá představa že...Jednou jsem také manželku spoutal k posteli ,nohy a ruce od sebe zavázal oči a hezky rozdráždil.a v nejlepšim někdo zvonil a ja ji tam nechal a šel otevřít .

šikula (St, 18. 7. 2012 - 13:07)

Taky máme doma pouta a...Lákavá představa že příjdu a předemnou žena na pranýři.Hadej co bych s tebou udělal.

Reklama

Přidat komentář