Reklama

Masturbace-na co myslíte?

danka (Út, 25. 8. 2009 - 07:08)

Pro Bětku. Já se nechávám hladit přítelem, naučil se to a je super. Sama sobě mě to také nejde a nebaví. Vždycky mě nejdřív hladí až k orgasmu, pak na mě ještě vlítne a udělám se většinou ještě dvakrát.

Pavla (Čt, 24. 5. 2012 - 20:05)

Ten p.jojo to je nějakej slizoun.

p,jojo už zase (Čt, 24. 5. 2012 - 12:05)

vyhoňsi ho a jdi spát.

p,jojo už zase (Čt, 3. 5. 2012 - 16:05)

Ty se nech vyšetřit.Alena.43 let

Roman (Čt, 3. 5. 2012 - 14:05)

Ahoj děvčata. Nenašla by se tady mezi vámi jedna moc moc hodná dívčina, která by mi ho pěkně, abych to vyjádřil slušně - vymasturbovala? Samoobsluha mě už nudí a nebaví mě to! Nechci to zadarmo, slušně poděkuji. Když se mi to bude líbit a budeš moc šikovná, tak obětuji i nějakou kačku.

Marek (St, 2. 5. 2012 - 17:05)

Tak to je šťastný člověk, ten tvůj přítel. To bych chtěl také poznat, to musí být vážně příjemné.

Viola (St, 2. 5. 2012 - 16:05)

Na napěchované slipy partnera,když ho ráno nasouká do nich.,porovná rukou a večer je s úlevou stáhne.Chrochtá blahem,když ho drbu pod vejci na čárkách od gumiček.

Onanista (Ne, 29. 4. 2012 - 20:04)

Já myslím jen na negerské péro a parádní stříkání, he he.

René (Ne, 29. 4. 2012 - 20:04)

Pažoute ty jsi ztracený případ. Tak hodně sil do lovu dračice a bacha na šrámy. :)

Pažout (Ne, 29. 4. 2012 - 08:04)

René, víš já tady jsem jen chvíli, takže nevím a nemám čas hledat kde se co o Sun psalo. Proto jsem se Tě ptal, aby jsi mi to řekl. Ale i tak dík za tvojí stručnou odpověď. Mýlíš se, nejsem naivní, mám zasloužený věk, abych věděl, že Sun je nesmírně sebevědomá, inteligentní. Zní vyzařuje dokonalost a všemi možnými způsoby to dává patřičně najevo, že ona je ve všem ta nej. Takže bych chtěl vědět, jestli je skutečně pravda, co si myslí. Pokud ano, tak věř tomu, že Sun je v postýlce úžasná, ta dokáže divy. Zkus mít někdy sex se sexuální bohyní, nemusí to být žena zrovna vhodná pro život, pro rodinu a být věrná. Jenže ta slast, kterou Ti taková žena dopřeje, je nezapomenutelná, jedinečná, úchvatná. Vím o čem mluvím a v každém případě taková žena stojí za hřích. Má to ale jeden háček, když si chceš takovou ženu udržet, musíš se hodně snažit, ona také potřebuje přijímat uspokojení a většinou má vysoké nároky (první známkou je třeba velký penis, atd ). Takže Sun se možná jeví jako kurvička, ale opak je pravdou, ona jen potřebuje k té své dokonalé povaze a schopnostem, nebývale schopného samce. A co si budu nalhávat, já si prostě věřím, Sun! :-)

Rosy (Ne, 29. 4. 2012 - 03:04)

Na to,že jsme všichni občané Česka obětmi genocidy od diktátora ČR Václava Klause!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MY NEPOTŘEBUJEME ŽÁDNÉHO PREZIDENT A A ANI VLÁDU.JSOU TO NICKY A PŘÍŽIVNÍCI!!!!!!!!!!!!!FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ!

René (Ne, 29. 4. 2012 - 00:04)

René, omlouvám se Ti, už...Čti diskuze a najdeš odpověď. Nedávno na jedné diskuzi na ní nadával expřítel.Sama na diskuzi psala, že to má ráda....atd.I ty černochy. Takže kdo hledá najde. Tak pěkně hledej. Hele já o její diskuzi semnou nestál! A myslím si, že už sem nechodí, neboť jí někdo zavřel dveře!Ona zřejmě nesnáší, když ji někdo nemá rád a neplazí se před ní jak mnoho ubožáků!Najdi si jinou, co za to stojí!Kolik ti je let, že jsi tak naivní co se týče žen?

Martin (So, 28. 4. 2012 - 23:04)

Já myslím na to, jak mi krásná holka kálí do pusy. Hrozně mě to vzrušuje. Inu každý jsme nějaký.

René (So, 28. 4. 2012 - 21:04)

,,Milý,, pažoute, už tvůj nick je divný.Piš za sebe. Buď tak laskav. Mě sun nezajímá a ani nezajímala!Zopakuji znovu, ani KOLO bych si o ni NEOPŘEL! Jinak ti přeji hodně štěstí, aby si ji mohl získat za svým sexuálním účelem, věřím, že budeš úspěšný. Ale pamatuj na bezpěčný sex, nikdy nevíš co kde chytneš!

Pažout (So, 28. 4. 2012 - 12:04)

Já, René a Paolo asi máme zcela jasno. Je to dívčí mor jménem Sun, který sice nezabíjí, ale způsobuje nenávratnou závislost! :-D Příznaky jsou různé, u někoho to způsobuje harašení, u jiného agresivitu a ze mně je třeba maniak. Ale jedno máme všichni společné, při každé myšlence na Sun, musíme pořád masturbovat. :-|

p.jojo (So, 28. 4. 2012 - 10:04)

Sháním prítelkyni s...Lado nebo Karle ...Nemusis shanet zadnou pritelkyni s "tesnou pochvou".Staci zenskou privest do silneho orgazmu-multiorgazmu a severeni pochvy se podoba maximalnimu stisku dlane prumerne zeny nekdy je to podobne i sile chlapa

Věrča (So, 28. 4. 2012 - 09:04)

Mě by se tam pěst nevešla

Milá karolíno (Pá, 27. 4. 2012 - 00:04)

Holky co je to fist.Fist neboli fisting je když si do kundičky strčíš ruku po zapěstí,prostě "prstění" celou rukou!

Karolina (Čt, 26. 4. 2012 - 16:04)

Holky co je to fist.

Jitka (St, 25. 4. 2012 - 21:04)

Přítel mi rekl že ji mám jak tahaci harmoniku.

Reklama

Přidat komentář