Reklama

Je normalni chodit doma nahy?

Default User Image
Arnošt (Po, 26. 8. 2024 - 20:08)

Normální, ale není normální si na vejce zavesit zvoneček a zvonit.

Default User Image
Pavla (Po, 26. 8. 2024 - 19:08)

Chodím v létě celkem běžně doma nahá. Někdy mám třeba jen gaťky ale hore jsem nahá.

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 19:08)

Chtěl bych tě vidět 

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 15:08)

Doma v létě chodím naprosto běžně nahý.obcas na to zapomenu že jsem nahý a otevřu třeba poštacce.i se rád třeba slunim na balkoně 

Default User Image
Jan (Po, 26. 8. 2024 - 13:08)

Doma, na zahradě a v blízkém okolí chodím v anatomických slipech, někdy i síťovaných, manželka ale nemá moc ráda, když mi ho sousedky okukují. 

Pokud se jdu koupat, tak to jsem v bazénu a na zahradě nahý. 

Když si jdu dát dvacet po obědě, tak si slipy ale svlékám, obvykle se mi ve spánku postaví a potom mě, když mám slipy erekce budí.

Default User Image
Petr (Po, 26. 8. 2024 - 12:08)

Já doma chodím minimálně ve spodním prádle. Je mi příjemnější, když mám genitálie pevně ukotvené.

Default User Image
M. (Po, 26. 8. 2024 - 12:08)

Ano, je to normální. 

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 12:08)

Stalo se, že jsem byl nahý, protože jsem se chystal do koupelny za manželkou, která už se koupala. Zazvonila sousedka, že by potřebovala trošku soli, protože jí zrovna došla. Když jsem jí obsloužil, tak se zeptala, jestli to, co mám dole je skutečný, nebo návlek. Odpověděl jsem, že je to živý jako ona. Zasmála s tomu a poděkovala. Manželka, která to slyšela, se nesmála a neděkovala. Měla obavy, že sousedka-vdova, bude mít laskominy.

Default User Image
Anonymka (Po, 26. 8. 2024 - 12:08)

Pro mě by bylo asi opravdu těžké, kdyby mi přišel otevřít nahý soused a měl by ho opravdu velkého, udržet ruku a nesáhnout si.

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 13:08)

Qna byla dobrá. S manželkou se přátelila a drbaly spolu. Slyšela přes zeď, když jsme souložili, protože jsme moc zticha nebyli. Taky jí řekla, že jí to pomáhá při sebeuspokojování a je ráda, když to děláme, protože to při tom má lepší.

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 11:08)

Doma je normální chodit nahý i oblečený, je to každého věc.

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 11:08)

Jasně. Co je komu do toho? 

Default User Image
Fredy (Út, 30. 7. 2024 - 14:07)

Chodim ted s holkou a jsem ted u ni. Jeji rodice ted bydli na chalupe. Taky me nuti abych chodil nahy i kdyz jsou tam i ostatni holky. Tenhle vikend se ozraly a chteli abych onanoval a strikal a nataceli si vystrikovani. Mam ji rad ale pred cizima holkama se me moc strikat pro jejich zabavu nechce. Maj ze strikani hroznou srandu a hlavne kdyz jsou napity tak me placaj dost pres kulky az mi to neni prijemny.

Default User Image
Suzi (Út, 30. 7. 2024 - 14:07)

Nestezuj si. Na co si myslis ze mas pero - no preci aby jsi i nas pobavil. Takze se nestyd a prelkyni a kamoskam pekne strikej mrdku jak si preji. To ze te placaj po koulich k tomu patri. Nebud srab a cakej pro zabavu bab co to jde :-)

Anonym (Po, 29. 7. 2024 - 11:07)

Co je komu do toho, jak chodím doma, zvlášť v těchto vedrech? Samozejmě jsem nahatej a manželka taky. Každou chvíli se sprchujeme, tak proč se oblékat? Jenom když přijde tchyně, tak si beru tenkou bederní roušku, protože mi pořád kouká do rozkroku a zapomíná proč přišla. Protestuje a tvrdí, že je taky rodina a má právo vidět to, co vniká do její dcery. Tak když se vypovídá, roušku sundavám. Sama taky není moc oblečená.

Default User Image
Bn (Po, 29. 7. 2024 - 09:07)

Bydlim v podnajmu s dvema kamaradkama. Musim ted chodit nahy i kdyz jsou to lesby a taky chodej nahy a furt si cumlaj kozy. Me se samozrejme vzdy postavi a maj z toho srandu.

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 13:07)

Já nahý být musím a když mi nestojí, tak mne nepustí ani pro pivo do ledničky.

Default User Image
Jj (Po, 22. 7. 2024 - 12:07)

Muj pritel musi doma chodit ted nahy protoze se mi to libi a vzrusuje me to jak se mu to tam dole pekne bimba- je to roztomily pohled jak mu bimbasek poskakuje na kulkach . Ja chodim naha samozrejme taky naha  mam velka prsa a jemu s zase libi jak se mi  houpaji takze doporuji domaci nahotu vsem alespon ted v lete.

Default User Image
Viktor (Po, 26. 8. 2024 - 10:08)

Je to roztomilé keď sa mojej žene honpalaju prsia ja tiež chodím nahý aj keď príde návšteva nehanbím sa najlepšie v lete keď je teplo celý nahý nech sa mi vták vetra super sa mi tam honpala ja aj dôjde poštárka videm na ulicu vezmem si len dlhé tričko dámske aby mi ho nebolo vidno ale aj keby bolo je mi to jedno a čo minule ho poštárka videla a ešte vonku sa mi aj troška postavil to bola hrôza ale nevidi potom mi vyšiel celý von a som si to neuvedomil a bol som pri poštárka s nahým vtakom...Ja sa moc za nič nehanbím bol som na kúpalisku a všetci sa prezliekli v kabínach ja som si dal pred všetkými ľuďmi dole slipy utrel som sa celý nedal som si slipy 😅 ale len dlhé tričko a išiel som po kúpalisku do auta plno ľudí len s dlhým tričkom párkrát po ceste mi vyskočil a všetci sa pozerali ale mne to bolo jedno keď som sadol do auta som si dal dole aj to tricko a išiel som nahy mne to robí dobre keď sa mi tak honpala tam...doma v bazéne sa kúpem nahý minule došla návšteva večer za tmy sme išli do bazéne nahý ja som si ho honim ono nevideli bola tma stal mi v bazéne 

Default User Image
Romana (Út, 16. 7. 2024 - 11:07)

se dvěma muži. Musím dopředu vědět s kým( o jaké muže se jedná ) . souhlasili s ochranou, myšleno ve formě gumy . Nevyloučila ovšem ani možnost bez kondom neporuší předem dohodnuté podmínky,

Velmi by mne to potěšilo. zkusit i ženu!

 

 

Reklama

Přidat komentář