Reklama

Je normalni chodit doma nahy?

Tom (Po, 25. 10. 2010 - 18:10)

Ja to vidim tak, ze moje svoboda konci tam, kde zacina svoboda druheho. Pokud to nekomu v domacnosti, kde zrovna jsem, vadi a rekne mi to, tak bych se mel prizpusobit. Jinak pred detmi nebo rodici proc ne, pred pritelkyni taky, pokud ji to nevadi (a proc by melo... ;) ). Pred nekym vic cizim bych to udelal jen pokud bych si byl jisty, ze je to ok ...

Sasanka (Po, 25. 10. 2010 - 15:10)

Tam, kde to nikomu nevadí, tak proč se oblékat?Já bych ale teda takto doma nechodila, jedině snad kdybych byla sama a bylo velké vedro.Předvádět se nahá před dětmi nebo rodiči mi přijde divné, ale respektuju, že někdo á názor docela odlišný.

IGNACIUS (Po, 25. 10. 2010 - 15:10)

Nahota je přirozená, ať...Jste spolecenstvi obscenních sodomitů! Zasloužíte zbičovat do bezvědomí. I ten antikrist Jan Žižka tvrdě potíral necudné Adamity.

Jindra (Po, 25. 10. 2010 - 12:10)

Chodíme doma s ženou nazí...naší doma chodili nazí,jako děti jsme také chodili nazí.Byla to taková ůžasná svoboda,.Ráno jdu do koupelny nahý,pak se obleču a mažu do práce.Žena také chodila nahá,ale co čekáme malé,tak je oblečená,pobolívají ji záda.Ale v celku vím,že je to výchovou z dětství nebo s dohodou mezi páry.Nenormální je když se někdo pohoršuje a pak sám dělá to samé,když ho nikdo nevidí.

Vlada (Po, 25. 10. 2010 - 12:10)

Chodíme doma s ženou nazí a vůbec nechápu, proč by ne. Člověk je oblečený v práci, na ulici... a tak proč i doma. Je to naprosto přirozené.

petr (Út, 25. 5. 2010 - 08:05)

Nahota je přirozená, ať...souhlas doma a u sveho bazenu jen nahy

J+V (Út, 25. 5. 2010 - 08:05)

Nahota je přirozená, ať chce církev či puritání říkat něco jiného. Člověk je jediný živý tvor který se obléká. Plavky v létě na vlastní zahradě u bazénu - no to je vyložené zvěrstvo. A pohled na ženské tělo, kde bílé pásky z něj dělají kreaturu která jako by se měla rozpadnout na díly - no to je fakt pohled pro bohy, že ?

Marlen (Út, 25. 5. 2010 - 07:05)

Nahota je podle mě příjemná v soukromí s milovanou osobou, mezi dětmi a rodičí je nepřirozená a třeba pro mě vysloveně nechutná.Ale nevadí mi, že někde to tak mají, jen bych se do toho nikdy nenechala zatáhnout.Naštěstí by mi tohle rodiče nikdy neudělali, u nás platilo, že každý má své soukromí.

roman (Út, 25. 5. 2010 - 06:05)

No jako nechapu co to pisete...dost se pleteš nahota je přijemna doma a na sve zahradě u bazenu ani jinak nechodim

Dani (Út, 25. 5. 2010 - 00:05)

No jako nechapu co to pisete za hovadiny kdyz je nahota prirozena vec proc nejdete na ulici nazi? je to proste ubohe a podle mne strasne kdyz doma otec cumi dceri do rozkroku a ona jemu navic je to nehygienicke to u vas musi byt poradny humac fuj! ostuda ceskemu narodu a lidem co vypusti tohle z pusy nebo se tak chova!

D. (Pá, 2. 4. 2010 - 09:04)

Samozřejmě v sauně, sprchách a tak je to normální, ale nedovedu si představit, že bych chodila nahá doma. Mám v sobě takový ten přirozený zdravý stud. Ovšem otec měl kamaráda a ten se mu vždycky i s jeho manželkou chlubil, že doma také chodí všichni nazí - on, manželka i dcera a že spolu dokonce spí i v jedné posteli. Táta o tom kámošovi mluvil s obdivem a ještě říkal, že by to chtěl mít doma také tak. Úplně jsem se zhrozila- a to mi tenkrát bylo asi 9 let. Prý má ale strach z toho, že by lidé řekli, že jsme prasata. Ufffff, ještě, že měl tenkrát ten strach. Nedovedu si představit, že bych byla nejen nahá, ale i s tátou v 1 posteli.

Mr P (Pá, 2. 4. 2010 - 03:04)

Ať si každý chodí doma jak se mu chce.

Pavel (Út, 30. 3. 2010 - 22:03)

Čím méně inteligence,tím...Normální je to, co v daném prostředí akceptuje většina. Opakem nemusí být jen nenormální, ale i jiné, nestandardní, odlišné, ...Pokud se v rodině normálně chodí bez oblečení, tak je to pro ně normální, ale nemůžu to chtít po novém členu rodiny nebo toto praktikovat na návštěvě. Obojí si chce nejprve ujasnit pravidla.Osobně si například v létě po koupání v bazénu sundám plavky, ale nosím lehkou sukni, pod kterou už nic nenosím. Je tedy pravda, že tchyni chvíli trvalo než sukni překousla. Ovšem začít se před ní producírovat nahý, považuji za divné.

tt (Út, 30. 3. 2010 - 22:03)

Čím méně inteligence,tím větší potřeba se zahalovat,tím větší rozhořčení nad nahotou jiných.

Eduard Nud (Út, 30. 3. 2010 - 20:03)

To já měl kvůli nudismu...Abych se nyní přiznal, nahý doma chodím čím dál tím méně. Začínám se věnovat tolika zajímavým věcem, že si na nahotu skoro ani nevzpomenu. Mám k tomu pádný důvod. Podle mne je lepší být oblečený s lidmi než nahý sám. Není každý zanícený nudista. A pak: myslíte si, že zanícený běžkař chodí doma neustále v kombinéze a v lyžích?

paliz (Po, 1. 4. 2013 - 08:04)

podla mna je to normálne chodit pred rodinou nahý *ked viete čo to nahota v rodine znamena*

Kamil (St, 16. 1. 2013 - 10:01)

ja chodím doma nahý sústavne a nerobí to problém ani susedom, ked prídu ku mne...

Eduard Nud (Ne, 13. 1. 2013 - 14:01)

Ticho! Ticho! Já teď musím říct něco hodně důležitého!Nahota je zdravá. Užívejme ji tedy jako lék a nepřehánějme to s ní jako s drogou. Neboť se říká: Všeho moc škodí. Jest ale také psáno: Ve dvou se to lépe táhne.

Eduard Nud (Čt, 1. 10. 2009 - 11:10)

To já měl kvůli nudismu konflikt se strýcem. Tehdy jsem byl ovlivněn dost internetem a tak jsem zkusil opalovat se nahý na dvoře. Do té doby jsem si to tak oťukával. Na půdě jsem například rozbíjel regál, jednak bylo vedro, jednak jsem si myslel, že nikdo nepřijde. Přišla manželka bratrance věšet prádlo. Když mě viděla, odběhla, ale za chvilku přišla zase. Já jsem si dál rozbíjel regál, ona dověsila a odešla. Já to tady říkám jako příklad, jak jsem si to oťukával. Pak jsme se tedy opaloval nahý, nikdo mi nic neřekl, pak se ale vrátili strýc s tetou a strýc po mně vyjel. Že jsem pěkný prasák, když se nestydím. Bílý vzteky jsem popadl syntezátor a hrál na dvoře ty nejostřejší kousky. Přijde mi to ode mne ale hnusné, měl jsem se zachovat jako jindy. Apaticky. Když na to po několika letech přemýšlím, docházím třeba k závěru, že tenkrát bratrancova manželka ani nemusela vědět, že jsem nahý. Mohla o mně vědět, ale nemusela mě vidět. Už totiž moje přítomnost tenkrát stačila, aby se mě bála. My jsme se pak se strýcem usmířili, jak alespoň doufám. Ale stále mě to mrzí, ale víte, že ne to, že mi vynadal, ale spíš to, že jsem tu situaci absolutně a totálně nezvládl?

Zahradník (Po, 18. 5. 2009 - 10:05)

Teplota stoupá a sluníčko pořádně pálí, tak zas začínáme doma chodit nazí. Příjde mi normální, že když se opalujeme na uzavřené záhradě, tak si prostě do domu příjdeme třeba pro pití nazí. Přece se nebudeme pořád oblékat a svlékat kvůli každé konině ! Naopak lidi co se stydí mi příjdou psychicky nevyrovnaní. Žena se na dece válí dost často a evidentně ji to baví, já tolik času nemám ale když si k ní lehnu a děcka jsou mimo, tak se třeba hezky pomilujeme na sluníčku. POkud zahradničím, tak si dám plavky, to je jasné ale spíš z bezpečnostních důvodů, jinak žena prádlo věší nahá. A třeba když příjde nečekaná návštěva tak rozhodně nepanikaříme a neskáčeme jak zběsilí po nějakém kousku oděvu, je to NÁŠ pozemek a tak si tam můžeme dělat co chceme !

Reklama

Přidat komentář