Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Tom (Čt, 1. 6. 2017 - 00:06)

V česku je všechno blízko,...200km feldou není blízko.

Dark.corner (Čt, 1. 6. 2017 - 00:06)

Když to máme všichni k...V česku je všechno blízko, problém je ta typická česká povaja.. Hledat výmluvy proč to nejde. Ten motel je super nápad, když se nepřidá nikdo jinej, budem jen dva :) ae neva, lepší než nic ;) já jsem pro a hlásím se na sraz ;) no stress, jsem mladej a pohlednej :)

Dark.corner (Čt, 1. 6. 2017 - 00:06)

Když to máme všichni k...V česku je všechno blízko, problém je ta typická česká povaja.. Hledat výmluvy proč to nejde. Ten motel je super nápad, když se nepřidá nikdo jinej, budem jen dva :) ae neva, lepší než nic ;) já jsem pro a hlásím se na sraz ;) no stress, jsem mladej a pohlednej :)

Tom (St, 31. 5. 2017 - 23:05)

Nevím co bych tam tak dělal když si tam nemůžu ani zapálit :-)

Tom (St, 31. 5. 2017 - 23:05)

Teď není ideální počas...přesně

Jirka 2 (St, 31. 5. 2017 - 20:05)

Když to máme všichni k...Teď není ideální počas na vycházky v péřovkách ale. Tak leda v šustkách :)

Jiří (St, 31. 5. 2017 - 04:05)

Je to malér, ženy na to moc...Když to máme všichni k sobě daleko, tak co udělat nějaký sraz na půl cesty v nějakém malém tichém penzionku a tam si můžeme pokecat, projít se po okolí v péřovkách, a kdo bude chtít tak i nějaké hrátky v přírodě nebo na penzionku, a nebo je možnost udělat sraz vždy u nějakého bunďáka a další sraz zase u jiného bunďáka aspoň by jsme se lépe poznali, a možná by se mohla přidat i nějaká ženská. Já už jsem to nejednou svolával, ale zatím jenom Jirka od Ostravy měl zájem jinak nikdo. Snad se někdo najde a dáme společný sraz. jednou to musí vyjít!!!

Tom (Út, 30. 5. 2017 - 23:05)

Je to malér, ženy na to moc...kombinézu mám na zimu na procházky, ted mám svazování a spandex.

Jirka 2 (Út, 30. 5. 2017 - 22:05)

Taky se (nebo někoho) rád...Je to malér, ženy na to moc nejsou, co? A myslíš v péřovkách, nebo jen tak? Já jsem zase od Ostravy :) Máme to k sobě z ruky holt všici.

Tom (Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Od Kutne HoryNo tak to je pěkná štreka, já jsem z pod Brna

Jiri (Út, 30. 5. 2017 - 19:05)

Odkud jsi ?Od Kutne Hory

Tom (Út, 30. 5. 2017 - 15:05)

A nechceš přivázat k...Odkud jsi ?

Jiří (Út, 30. 5. 2017 - 04:05)

Taky se (nebo někoho) rád...A nechceš přivázat k postely, a pak zase na oplátku ty mě?

Tom (Po, 29. 5. 2017 - 22:05)

A je tady někdo, kdo se v...Taky se (nebo někoho) rád přivazuji k posteli ale jsem kluk :-( :-(

Majkl (Po, 29. 5. 2017 - 21:05)

Případně pošli prosím reálnou fotku té tvé na [email protected] dík

Majkl (Po, 29. 5. 2017 - 21:05)

Na kolik finálně vyšla ta kombinéza z aliexpress? Taky ji chci objednávat. Díky

pantyboots (Po, 29. 5. 2017 - 10:05)

Přátelé nabalování se, dneska má být 30°C, tak jsem si vzal troje bambusové punčocháče, na to patery 100DEN černé silonky, patery kalhotky a latexové body s rolákem, přes to dlouhé triko, zateplené koženkové leginy, na nohy samozřejmě vysoké kozačky. Má někdo na sobě víc vrstev? Jdu si to užít ven.

Jiří (Pá, 26. 5. 2017 - 04:05)

A je tady někdo, kdo se v...Ahoj Jiří2!Rád a již dlouhou dobu se rád svazuji v péřovém oblečení a ještě radši bych se nechal, ale zatím jsem nenašel nikoho kdo by do toho se mnou šel.Pokud máš opravdu zájem, tak se ozvi na email: [email protected]

Jirka 2 (Čt, 25. 5. 2017 - 21:05)

A je tady někdo, kdo se v tom i rád svazuje? Nebo nechává?

lenkanabal... (Čt, 25. 5. 2017 - 12:05)

je to "90% White goose...Můžeš mi poslat nějakou fotečku soukromě na email: [email protected] a popis,velikost,představu o ceně? Díky. Jinak si užívám jaro,občas si vyrazím ven v tričku a přes něj péřovou vestu nebo včera jsem byla venku v lehkém svetříku bez rukávů,ovšem má dosti vysoký rolák,tak že pusu jsem měla schovanou v něm a dýchala do měkoučké vlny,pod ním červené tílko,které přes bílou vlnu prosvítalo.Někteří lidé na mě docela koukali...

Reklama

Přidat komentář