Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Jirka (Út, 4. 8. 2009 - 07:08)

holky,kolik vám je?80???takové názory!!!

Elča (Út, 4. 8. 2009 - 07:08)

Ano JA my jsme byli též na dovolené ležel,vedle nás taky pár,ktrý byl vyholený.A musím říct mému muži se to vůbec nelíbilo,ale ostatním holkám též né.Chlapi používali s prominutím oškubané slepice a chlapi pitomci holí slizký fuj.Jak jsem hygiena pro normální lidi není o vyholení.

Ja (Út, 4. 8. 2009 - 06:08)

jezdíme na dovolenou do naturist kempu. Letos za námi přišel manželský pár ve věku zhruba kolem 50ti let. Pán měl slušné bříško a pod ním byl totálně vyholený. Musím říct, že něco tak pitomého jsem v životě neviděla. Můj muž se decentně přistřihne, ale tohle - to byl otřes. A hygiena - to s tím fakt nesouvisí, pokud je člověk normální.

Elča (Út, 4. 8. 2009 - 05:08)

Já věřím,že higiena není vyholení,ale každodenní mytí,při potížích i vícekrát denně.Jak ženy zrovna tak muže.Když jste vyholení,ale nemytí stejně smrdíte,jak močem tak propocením.

Karel (Po, 3. 8. 2009 - 23:08)

Nechci soudit ano či ne,to je věc názoru,ale souhlasím, že to je zajímavější kvůli hygieně

Jitka (Po, 3. 8. 2009 - 19:08)

No paní Klaudie,napsala jsem svůj názor,taky nesouhlasím s Vaším názorem,vy s mým,já přece nikomu,nenakazuji,jak a co dělat.Píší tu i muži a mají taky rádi přírodní.Každého věc,jinak nic víc.

No ten tvůj (Po, 3. 8. 2009 - 19:08)

je čerstvý a pěkně stupidní.

Klaudie (Po, 3. 8. 2009 - 16:08)

Jo a mimochodem, silně pochybuji o tom, že Rasputin bude tvou kritiku někdy číst. Jeho příspěvek je rok a půl starý.

Klaudie (Po, 3. 8. 2009 - 16:08)

Jitko, já zase musím souhlasit s Rasputinem a nesouhlasit s Tebou. A to už patřím ke starším. Je mi 34 a mému partnerovi 36. Považujeme oba za samozřejmé úplné vyholení. Dokonce společně chodíme na depilaci cukrovou pastou. Má to pěkný intimní náboj, když vedle sebe ležímeapěkně nás depilují. Penis vypadá vyholený větší a čistý.

Návštěvník (Ne, 2. 8. 2009 - 16:08)

Výhody třísel bez chloupků asi nejvíce oceňují sportovci. Mnozí z nich měli problémy se zapařováním v oblasti genitálií a tzv. vlkem. A právě holení je těchto problémů úplně zbavilo.

Návštěvník (So, 1. 8. 2009 - 16:08)

Teda ty kecy o přírodě jsou už ale vážně směšné. Proč se do tý přírody rovnou nevrátíte, když jí tak opěvujete? Někde uprostřed deštného pralesa by to pro vás mohlo být ideální. Magoři... "příroda věděla, co dělá" jasně, stejně tak příroda nevymyslela třeba ten počítač, u kterého právě dřepíte na zadku, tak nevím, co tu ještě děláte. Šup vykoupat do řeky a spát do jeskyně!

Jitka (So, 1. 8. 2009 - 13:08)

Pane Rasputine obdivuji ve Vašem věku,Vaše vědomosti.Když se to tak děvčatům líbí,Vy jim děláte přednášky a ukazute jim ho ,jak krásně holíte i kulky .Nebo ty děvčata máte na jednu noc.A pak ,když tak opěvujete Německo,proč jste tam nezůstal,určitě byste tam zapadl.Mezi vyholenci patříte podle věku do 30letých naháčů.Já osobně krásně umytého,voňavého a hlavně přírodního,příroda ví proč to nebo to nám nadělila,proč to kazit.Jinak každého věc,můj názor se s Vašim neshodne.

Návštěvník (So, 1. 8. 2009 - 13:08)

Zino jsi správná ženská,příroda věděla a ví co nám sluší a má nadělit,proč si to kazit.Já i můj muž jsme přírodě vděční za to co máme.

Návštěvník (So, 1. 8. 2009 - 10:08)

pane Hanz než začnete s lízáním pičiny,vraťte se k našemu jazyku,tím myslím češtině.

Návštěvník (So, 1. 8. 2009 - 10:08)

Taky si někdy všimněte chlapů co jsou dole oholení,neustále se musí škrabat,tak to mi potom nepřijde dvakrát erotické.

Jitka (So, 1. 8. 2009 - 07:08)

Nikdy bych holého,lesklého nechtěla.Co se týče mě osobně,já jsem byla vyholená při porodu,bylo to strašně nepříjemné,škrabalo to píchalo,jak chlloupky dorůstaly.Možná mám štěstí můj má raději přírodní.Ale to je vážně každých párů věc.Vy pane Hanz,s prominutím nelízal pičinku ,ale oškubával kuře,když jste měl plnou plamu(tlamu) chlupů.

Hanz (So, 1. 8. 2009 - 06:08)

Proč si nástroj neoholit? Kdybych měl v boxerkách bobra,tak bych asi do dnes nezasunul. Je to lepší jak z hygienického hlediska,tak z praktického. Už ste někdy lízali pičinku, co nebyla vyholená? Já jednou a nechtěl bych se k tomu už NIKDY vrátit (plná plama chlupu,atd...) Myslíte že ženský to cejtěj jinak,když ti ho kouří?

To si (St, 29. 7. 2009 - 12:07)

můžeš přečíst v každém slovníku co je homosexualita,ale to že se holej,musíš vědět ze své zkušenosti,že? Tady ztrácíš čas,jdi lovit na nějakou gay seznamku.

Ty to (St, 29. 7. 2009 - 12:07)

nějak znáš. Zřejmě podle sebe soudím tebe, že?

Ne, (St, 29. 7. 2009 - 11:07)

bukvice píchaj chlapy,zrovna jako ty.

Reklama

Přidat komentář