Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Blanka (Pá, 20. 3. 2009 - 09:03)

Mně se líbí když je muž sportovní postavy, má úplnou obřízku (žalud pořád venku), chlupy na přirození má nakrátko ostříhané a je opálený úplně, bez plavek. Naopak nesnáším pivní pupek, neumytou předkožku, nelíbí se mi ani úplné oholení (vypadá jako dítě) ani chlupy, že není vidět nic. A když vidím v létě u vody chlapa v pánských tangách, mám co dělat udržet ten smích....

David (Čt, 19. 3. 2009 - 22:03)

Mám zhruba každého půl roku novou partnerku. Přibližně tak půlka holek vyžaduje u kluka oholeného čůráka. Mezi mladší generací je to normální věc, zrovnatak jako kérka nebo piercing. Plný souhlas s Rasputinem.

J.R (Čt, 19. 3. 2009 - 20:03)

Máš ůplnou pravdu.Já to tak dělám už hodné let Moje žena také . Žádné dlouhé chlupy ve sprše.Bezva ,udělejte to také.nic v zubech.

Petr (Čt, 19. 3. 2009 - 16:03)

Když je chlap chlupatý jak méďa, tak je asi blbý aby se mezi nohama holi uplně dohola,stačí zkrátit na 5 mm, a oholit jen tu svoji výbavu ke kořenu. Holobrádci co mají všude nic ti se můžou v pohodě vyholit.

Normální chlap (Čt, 19. 3. 2009 - 13:03)

Za komančů se neholil nikdo, pamatuju že mi nebylo příjemné, jak měla holka beranici jak carský důstojník a člověk klestil rukama cestu aby se tam vůbec ocasem dostal. Dnes se i já holím - ocas a pod pažemi, nesmrdí to a vypadá to líp, žena to vyžaduje. A nohy mám taky chlupatý, ale nepřipadám si jako buzna protože mám slušnou sportovní postavu a slušnou výbavu. Ostatně klidně se v létě opaluju na zahradě i před kámoškama manželky nahý a ty hodnotí mou vizáž velmi kladně. Hlavně je to praktické - člověk se tak nepotí.

petra (Čt, 19. 3. 2009 - 12:03)

taky jdu s názorem na trh:-)kamarád se začal holit mezi nohama a na hrudi.Já to neviděla/zatím:-)/,ale má hodně chlupaté ruce a nohy,tak si ten pohled stejně asi nechám ujít,protože vidět ho vyslečeného...asi bych se dorvala smíchy:-) ne trupu holátko a na končetinách jak mamut!!!Neumím si to ano představit a myslím,že to musí být odpudivé.Je ženatý a chodí v růžových košilích,teď se i holí...to není normální!!!

Aneto, (Čt, 19. 3. 2009 - 11:03)

máš naprostou pravdu, chlap kterej se holí, je buďto teplouš nebo blb.

Aneta (Čt, 19. 3. 2009 - 10:03)

Já nikoho nenutím aby se holil,ženy by zřejmě měly ale u chlapa mi to přijde divné.Je to jen muj názor.Jo a muj přítel nosí plandavé trenky,né že by se mu to líbilo ale je to pohodlné na spaní:-D...jo a také se mi párktát oholil...ale prostě se mi to nelíbí..Každý člověk je jiný byla by nuda kdybychom byli všichni stejní.A mě se prostě líbí chlupatý chlapy...jsou mužní;-)

kaja (St, 18. 3. 2009 - 19:03)

zastavam se Anety ma pravdu neni to napsano nikde ale chlupatej chlap je chlap a ja se tez neholim,je to vec moderni?neholim se nikde,,, a to mam salon nejsem osklivka tot muj nazor a ted se do me pustte.

Návštěvník (St, 18. 3. 2009 - 12:03)

Aneto, kde je napsáno, že chlap má být chlupatý jak medvěd. Kdyby tebe někdo nutil aby jsi byla chlupatá, jak by ti bylo?

Návštěvník (St, 18. 3. 2009 - 10:03)

Aneto, hlavně jestli náhodou nejseš ten buzík, co pořád doporučuje nošení plandavých trenclí pro opravdové muže

Aneta (St, 18. 3. 2009 - 08:03)

Ach jo,mě je 30let jsem žena a můžu jen říct že oholený chlap není chlap...připadá mi to jako nevyvynuté dítě...stříhání beru a holení?Chlapy jste normální?Kde je vaše mužnost?To je jako by jste si holili nohy,ruce,tělo...prostě chlap má být chlap..

Tomáš (St, 18. 3. 2009 - 08:03)

Je mi padesát,moje žena si to přeje a úprava v okolí penisu je její práce, vzrušující pro oba. Následně se vystřídáme. Doporučuji.

anonym (Út, 17. 3. 2009 - 20:03)

Je mi 18, Podle mě je úplně normální zkrátit si chlupy nad penisem..........Ženám se to líbí, je to hygienické tak proč říkat že je to zženčtělé a že se holí jen homosexuálové a metrouši???!!! Ani jedno nejsem a připadá mi že ten kdo se takhle vyjadřuje by měl žít v době lovců mamutů...............

Petr (Po, 16. 3. 2009 - 17:03)

Holení intimních míst
13. září 2008 | 10.58 | rubrika: Něco o něm

V současné době považujeme holení podpaží a nohou u většiny žen za samozřejmost, přičemž mnoho žen pravidelně upravuje také ochlupení svého pohlaví, ať už částečně nebo úplně. V poslední době roste i počet mužů, kteří si holí své přirození. Ze všech úprav je právě holení přirození nejcitlivější, a proto vyžaduje zcela odlišný přístup než je holení nohou a podpaží...

Holení intimních míst je především doporučováno z hygienických důvodů. Ovšem existuje mnoho lidí, kteří to vnímají jako módu - nebýt oholen je rovno nebýt "in". Málokdo však ví, že již ve 13. století se holily i dvorní dámy na francouzských šlechtických sídlech.
Je těžké určit do jaké míry je tato věc brána sexuálně. Určitě existuje skupina těch, které vzrušuje hustě zarostlé ochlupení, ale také těch, které rajcuje zcela holé přirození. Každopádně podle nějakého výzkumu téměř 88 procent mužů by u své partnerky uvítalo oholené přirození. Asi 50 % dotázaných žen by ocenilo vyholené přirození mužů.
Při holení jsou stále velmi oblíbené úzké proužky, trojuhelníkové tvary či srdíčka. Některé ženy upřednostňují úplné oholení.

Petr (Po, 16. 3. 2009 - 17:03)

Vždy když se holím, tak nevím do jakého tvaru se nad přirozením oholit. Co se nejvíc líbí?

J.R (Ne, 15. 3. 2009 - 19:03)

Je mi 58 a kolem penisu si ochlupení zastřihuji el.strojkem už 25 roků .Tedy nic nového pod sluncem Vyholuji si jen šourek a okolo penisu .Vidím při sprchování hodně mladých aje to hrůza. Jak vpralese. Manželce upravuji klín já .HM paráda. -ZKUSTE TO

W (Ne, 15. 3. 2009 - 16:03)

Plně souhlasím s Věrou. Orál s jemným a voňavým M je opravdu lepší a vzrušující

Miloš (Pá, 13. 3. 2009 - 14:03)

Odpověď na původní otázku: "Je to normální." Ale není to povinné - nežijeme v Afghánistánu nebo Íránu. Tam to prý kontroluje náboženská policie.

Vítek (Čt, 12. 3. 2009 - 12:03)

Má pravdu předsedo. Tak to má bejt.

Reklama

Přidat komentář