Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Sarka (So, 11. 7. 2009 - 00:07)

...ja se pridavam k Bare,vice sexy je muz s upravenym oholanym prirozenim!!!!TAK NEZARUSTEJTE:-)

BARA (So, 11. 7. 2009 - 00:07)

TED V LETE URCITE HOLIT;HLAVNE KOLEM KOULICEK AT SE VAM MOC NEPOTEJ;JINAK PAK TO NEPRIJEMNE SMRDINKA!NO A V ZIME TAKE;URCITE JE TO PRIJEMNEJSI NEZ TAM MYT DRNAKA;A NAM BABAM SE TO TAKE LIBI;ALE HLAVME SI NAHOLTE NOHY!!!!!JEDEN MUJ BYVALY SE VYSLEKL A KDYZ JSEM ZJISTILA;ZE MA OHOLENE NOHY;TAK JAKO;ZE MNE PRESLA CHUT.....tak holit panove!!!!

Josef Holátko (So, 11. 7. 2009 - 00:07)

Sám jsi bukvice,ty řitipichu...!

Holí se (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

jen bukvice!

Andreas (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

Musím říct, že si přirození holím deset let. Nechávám si tenký proužek nad penisem. Co se žen týče, jen pozitivní reakce. Jedna přede mnou klečela a prosila aby se mohla dívat jak si ho holím. Její manžel měl prý hotový prales

Tomíno (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

Tak ten poslední príspevek je docela krutej :D ... Já se teprv oholit chci ale slyšel jsem že to kouše :D tak se nemá hned napoprvé úplně dohola... A chci se zeptat... Taky se musí po směru chloupků jak u žen? Díky čauky samičky...:D

Nell - tu Vrati (Po, 6. 7. 2009 - 19:07)

Díky, když se o tom trochu přemýšlí, je to jasné-)

Vědec (Pá, 3. 7. 2009 - 11:07)

Normální je holení i hulení...

holič honič (Pá, 3. 7. 2009 - 11:07)

Jasně, holení i honění. Já si dělám voboje.

vratislav (Pá, 3. 7. 2009 - 09:07)

pro Nell,méně slovy to nešlo vyjádřit,smekám.

Nell (Čt, 2. 7. 2009 - 23:07)

Ať každý nosí co chce. Měl by se řídit rozumem a citem. Vadí mi pouze to, že někdo najde odvahu zatracovat ty druhé. Uvědomte si, že v našem chování není nic PŘIROZENÉHO. Od okamžiku, kdy jsme slezli ze stromů byli jsme nepřetržitě otesáváni kulturním a sociálním tlakem okolí. A ten tlak bohužel obsahoval a obsahuje spoustu iracionálních postojů a předsudků. Vezmu-li to ad absurdum, kdyby se v třeba v 16 stol. objevil nějaký blázen, mohli bychom dnes chdit sdeštníkem v řiti a obeně by se to považovalo za žádoucí.

Návštěvník (Čt, 2. 7. 2009 - 20:07)

vráto,ti teplouši se už dokonce i malují,nosí kalhotky a punčochy.A jako bonus gelové nehty.

vratislav (Čt, 2. 7. 2009 - 17:07)

jsem rád,že nemusím žít ve vaši společnosti a stýkat se s vámi.jak často se myjete a v jakém prostředí žijete,že vám tak smrdí přirozené ochlupení?za chvíli si budete sekat prsty na nohou abyste mohli nosit menší obuv?

gabriela (Čt, 2. 7. 2009 - 12:07)

Lubosi,vyzadovat jako podminku vyholeneho muze mi taky pripada ubohe a stupidni,ani nevyzaduji nasilim po mem priteli kompletni vyholeni,ale kdyz si obcas tu praci da s mensi upravou klina,uvitam to a nemusim pak lovit v pusi tolik jak pradtim.

luboš (Čt, 2. 7. 2009 - 12:07)

vyžadovat po chlapovi vyholené přirození jako podmínku pro vztah je fakt dost ubohé.
snad jsou i jiné faktory soužití,ne??
Pokud má žena zájem provádět orál naší chlouby,tak ji nevadí zda je ochlupené nebo ne.
Chlap smrdět nemá,souhlasím,ale holení vyžadovat je debilita.
Je to stejné,jako když by muž který preferuje ohlupení na přirození u ženy vyžadoval,aby se neholila...

gabriela (Čt, 2. 7. 2009 - 12:07)

Taky vubec nejsem proti holeni,jak napsala Aneta-kdyz uz jsme ochotne strcit si ty vase chlouby do pusy- I muzi casto vyzaduji pekne upravene partnercino prirozeni,a mi se taky hnusi lovit chloupky na patre,nebo vzady na jazyce...omlouvam se,ziju v zahranici,musim psat bez carek a hacku.Zdravim vsechny.

Aneta (Čt, 2. 7. 2009 - 11:07)

Rozhodně jsem por vyholené chlapy a po svých partnerech to vyžaduji. A vy pánové co si myslíte, že chlap má smrdět, tak jste asi samy nebo se ženou, které nevadí, že jde spát s nějakou špínou. A navíc, když už jsme ochotné ty vaše chlouby strčit do pusy, tak většiná z nás čistotných žen nemá chuž mít plnou pusu chlupů.

Jozo (Čt, 2. 7. 2009 - 09:07)

Každý chlap, když se vyholí a postaví se před zrcadlo, pochopí, proč se holit. Přirození se ukáže v celé své kráse, zmizí pot na chlupech, a získá pocit čistoty. Je mi skoro 70 a holím se již 20 let. Je to normální vývoj a posutp doby. Větší nároky na hygienu a estetičnost.

Jozo (Čt, 2. 7. 2009 - 09:07)

Každý chlap, když se vyholí a postaví se před zrcadlo, pochopí, proč se holit. Přirození se ukáže v celé své kráse, zmizí pot na chlupech, a získá pocit čistoty. Je mi skoro 70 a holím se již 20 let. Je to normální vývoj a posutp doby. Větší nároky na hygienu a estetičnost.

Detlef Deggendo (Ne, 28. 6. 2009 - 17:06)

higienu?? snad Hygienu, ne?

Reklama

Přidat komentář