Reklama

Manželé hledají muže do trojky

Anonym (St, 22. 5. 2024 - 11:05)

Ruské trojce chybí kůň. Zn.: Až napadne dost sněhu.

Anonym (St, 22. 5. 2024 - 00:05)

Nejsem typ pro inzerci ani si nedělám iluze, že by mých pár vět mohlo slavit úspěch. Rádi bychom s manželem přizvali muže 50+ ( 50-55 ) z okolí měst Prostějov, Olomouc, ale i přerovska nebo hranicka. Nejsem nenasytná, je to více o touze a také o chuti vyzkoušet něco jiného a lákavého ve třech, případně i ve dvou s připojením manžela posléze.  Uvítala bych muže vyššího, příjemného, střední postavy, charismatického, ideálně nezadaného, slušného, vitálního. Nadstandardní výbava není podmínkou ani výhodou, nelpím na velikosti mužství, spíš na příjemné šířce s obstojnou výdrží.  Odpovím vousatému muži, nekuřákovi bez tetování, z tohoto neslevím. Více v mé odpovědi. 

Anonym (So, 25. 5. 2024 - 15:05)

Dobrý den mladá paní. Je pro Vás muž 55 let věková hranice přes kterou byste nešla? Nesplňuji Váš požadavek na věk. Bylo by pro Vás 57 už moc, když byste byla ve všech ostatních kritériích spokojená, včetně Vašeho požadavku na očekávanou vybavenost? Svolíte k nezávaznému setkání bez manžela se zdravým, VŠ 187/90, abyste se mohla sama rozhodnout? 

 

 

Anonym (Ne, 26. 5. 2024 - 21:05)

Děkuji za odpověď i za mladou paní :-) 55 není mou horní hranicí, přes kterou bych se nedokázala přenést. Dva roky navíc nehrají zásadní roli, záleží jak svěže  se muž po všech stránkác cítí. Se schůzkou ve dvou souhlasím, v tomto Vám ráda vyhovím . Můžeme se sejít v Olomouci nebo i jinde, pokud mi slíbíte doprovod a abych se cítila v bezpečí. Souhlasíte? Hezký večer. Vlasta

Anonym (Po, 27. 5. 2024 - 16:05)

Paní Vlasto. Všechny Vaše podmínky budou mnou splněny na tisíc procent. Budete v bezpečí s mým doprovodem, kam si řeknete, máte mé slovo. Manžel se o Vás bát nemusí ani v nejmenším. Ponechám výběr místa, s termínem a časem setkání na Vás, nezlobte se, žena je a bude vždy  na prvním místě. Vaše vyslovené ano nebo ne je rozhodující, podřídím se ženě a přání mladé paní. Budete paní Vlasto ve všech Vašich očekáváních  královsky spokojená. Ve všech o kterých sníte a zmínila se. Po Vaší odpovědi se cítím na 30 v plné síle, bez podceňování schopností Vašeho manžela. Dáte mi šanci Vás přesvědčit?

 

Anonym (Po, 27. 5. 2024 - 21:05)

Máte již program na dnešní večer? Královská spokojenost zní ....lákavě :-) Mou odpověď si můžete vyslechnout, poskytnete mi své číslo? Děkuji.

Default User Image
Zvědavá bába (Út, 28. 5. 2024 - 19:05)

Dopadlo vám to včera večer Vlasto? Nemohla jsem mezi čtením románku do půlnoci zvědavostí usnout. Prozraďte aspoň jedním slovem, víc nemusíte. Vypadalo to óooh slibně. 

 

Anonym (Po, 27. 5. 2024 - 22:05)

Milá paní Vlasto omlouvám se Vám, myslím celý den na jednu neznámou mladou paní a důležité mi uniklo. Můžete kdykoli použít Whats App, jedno slovo nebo prozvonit, zavolám Vám zpět, představím se Vám. Sdělte mi do kdy mohu volat, abych Vás nerušil. ( sedm, dva, jedna, pět, šest, čtyři, šest, pět, šest ). Můžete kdykoli, myslím na Vás.

Default User Image
Abc (St, 22. 5. 2024 - 09:05)

Ahoj. Nabídek bude mnoho . Když to vytřídíte...nesplňuji věk a místo 

Anonym (St, 22. 5. 2024 - 11:05)

Věk doplním, 43, manžel 52. Nechtěla jsem uvádět možný okruh v kilometrech. Podmínkou to není, ale taky nechci, aby to byl někdo z opačného konce ČR.  

Anonym (Út, 21. 5. 2024 - 13:05)

Muz hleda par do trojky petr breclav sms 704 758 892

Anonym (Út, 21. 5. 2024 - 19:05)
Anonym (Po, 8. 4. 2024 - 14:04)

Laka mne sex s parem petr breclav sms 704758892

Default User Image
Karel (Ne, 7. 4. 2024 - 14:04)

Je to především si vše říci na rovinu.Manželka je cudná a nikdy nechtěla do 3ky!

Jednou jsme byli s kamarádem na zábavě,on si dal trochu vína a neohl jet domů autem.Nabídl jsme mu ať přespí u nás.Jak jsme došli domů pomalu se všichni 3 osprchovali a oblékli jen tak pomálu. Dali jsme si ještě sedmičku červeného a já začal manželku trochu hecovat. Že máš pěkné prsa a neukážeš je nikomu a tak......

pomalu jsme se začali osahávat,já přuzval i kamaráda ať si podrží krásné 5ky prsa, ona to dovolila a už jse naní viděl že by i chtěla.Pak vytáhla kamarádovi penis a kyj ho uviděla postaveného,viděl jsem že polkla a umála se.Takového ještě nehladila!!

Nebudu to natahovat, kamarád ji tak udělal několikrát, že jsem byl sedmén nebi,ona se odvázala jako by byla sama s ním, no ten řev a jekot při orgasmu, nikdy jsem u ní neslyšel a to jsme spolu 30 let!!!

Byla tak vyšťavená tím jeho mackem že za chvíli normálně usnula jako malé dítě!

Potom mě řekla že prý se jí to moc líbilo, že by možná si to zopakovala ......

Viděl jsem jak jí světélkují oči! To bylo pro mne vyznamenáním jejím!!

Anonym (Ne, 7. 4. 2024 - 15:04)

Zazvonil zvonec a pohádky je konec.  

Default User Image
Honza (Ne, 7. 4. 2024 - 10:04)

Ahoj Verčo. Zažil jsem něco podobného když mi bylo 17 . Akorát že ten cizí chlap ležel na zádech , táta nad ním klečel na čtyřech , kouřil ho a máma tátu šukala umělým penisem do zadku.

Anonym (Ne, 7. 4. 2024 - 10:04)

To už mám taky za sebou a je to super pocit🙃😉

Default User Image
Honza (Ne, 7. 4. 2024 - 10:04)

A na kterém místě ?

Anonym (Ne, 7. 4. 2024 - 10:04)

Miluju být u prostred ale musí být pořádný péro 😉 

Default User Image
Honza (Ne, 7. 4. 2024 - 10:04)

Táta kouřil a v zadku měl uměláka . To bys dal ?

Reklama

Přidat komentář