Reklama

Manželé hledají muže do trojky

Milan (So, 9. 2. 2008 - 15:02)

Ireno, odkud jsi?

Candy (Pá, 8. 2. 2008 - 10:02)

Ahoj, jsem sympaťák, 22 let, z Prahy. napisejmi"email.cz'

frbr"post.cz (Čt, 7. 2. 2008 - 21:02)

Myslím že jsem normální kluk z Bnra mobilní v pohode co by vas rad poznal'

Manželé (Čt, 7. 2. 2008 - 20:02)

To: Irena - ne, ženu opravdu nehledáme. Zkus to v jiné diskuzi, kde je zájem o tvé pohlaví.'

Irena (Čt, 7. 2. 2008 - 12:02)

Skoda ze nehledate zenu! Nebo by to snad slo? Rada bych se obcas pridala k nejakemu paru nelepe stredniho veku. Jenze nemam zadne zkusenosti :o)

Manželé (St, 6. 2. 2008 - 11:02)

To: nevar - no samozřejmě ... říct si ahoj, já jsem Pepík, já zase Žofka a hup do postele, no to je přeci blbost, kterou dokáže udělat opravdu málokdo.
To ale znamená, že tvoje zkušenost s párem byla taková, že jsi přijél na seznamovací posezení a oni ti řekli, tak se vysleč, támhle je postel a jdem na to a ty jsi to neustál?'

nevar (St, 6. 2. 2008 - 11:02)

víte já jsem se seznamoval s dívkami vždy ve škole, v práci a nebo ještě někdy při sportu. Větší aktivitu měli ženy než já, asi proto že jsem se styděl. Ale po prolomení první bariéry jsem už byl aktivní já víc. Důležité bylo že jsem se s každou znal déle, rychlovky nebyli dobré. Myslím tím seznámit se s někým a hup do postele'

Manželé (St, 6. 2. 2008 - 11:02)

To: nevar - prostě jste si nepadli do oka? I s tím je potřeba počítat. Nebo se stalo něco jiného? Klidně to rozeber a poděl se s námi o zkušenost.

To: martin - jak jsme psali o něco výše, nemáme žádné podmínky. I když nejsme asi zcela normální (není přeci naprosto běžné, sexovat ve třech), zcela jistě nejsme žádní zvrhlíci, násilníci, nemocní lidé. Chceme pouze rozumného, zdravého, veselého kamaráda do postele a užít si s ním občas trošku sexu. Teprve bližší seznámení napoví, co si navzájem k sobě dovolíme a o čem to bude.
Chceš-li - uveď zde na sebe kontakt, určitě se ozveme.'

martin (Út, 5. 2. 2008 - 18:02)

to maželé. Jakou máte představu? O tom muži? O sexuálních praktikách? Láká mě ta představa, ale zatím jsem v této oblasti bez zkušeností. Jsem 36letý slušný kluk.'

nevar (Út, 5. 2. 2008 - 18:02)

Já jsem to jednou zkusil a neměl jsem dobrý pocit. Tedy já jsem zkusil a hlavně zažil ledacos. Bylo to na inzerát a na schůzku s manžely jsem šel s takovým vzrušením, to bylo na tom ten nejsilnější zážitek. Samotné setkání už bylo trochu zklamání. Nebudu rozebírat, prostě už bych do toho nešel. O to víc krásných zážitků mám se dvěma dívkami. Byly to nejčastěji sestry a nebylo to plánované. O to víc to bylo vzrušující. Jinak přeji dobrý výběr.'

Manželé (Út, 5. 2. 2008 - 15:02)

To: Petr - jen tak mimochodem - myslíš věkovou hranici horní nebo dolní?
Ale vážně - na nic nespěcháme, nemáme žádné podmínky ani hranice, pouze hledáme a doufáme, že najdeme to, co by se líbilo nakonec nám všem - myšleno nám třem :-))

To: Údo von Mrkvička - :-)) to je dobrý, to jsi nás fakt dostal :-)), Děkujeme - zvážíme ještě tvou nabídku. (V létě možná přijde vhod) :-))

To: Jirka - o www.amateri.cz víme (i o jiných www), ale nám se zdá, že právě takové specializované www stránky přitajují (jednoduše řečeno) kvanta zvrhlých trubců. A třídit je pak, to je asi velmi náročné. My hledáme rozumného člověka a doufáme, že se tady časem najde. Možná se pleteme, přesto to zkoušíme.

To: další zde nakukující - opravdu si všichni myslíte, že jsme bez šance?'

Jirka (Út, 5. 2. 2008 - 11:02)

Podivejte se taky na www.amateri.cz
Jedna se o sexualne zalozeny lidi a plno jich tam taky poruznu hleda partnery, nebo jak se k nekomu pripojit. Dejte tam svoje fotky a nabidek budete mit haldu.

Údo von Mrkvičk (Út, 5. 2. 2008 - 10:02)

jestli vám nevadí můj věk (65), tak bych vám běhal pro pivo a otíral bych vás ručníkem.'

Petr (Út, 5. 2. 2008 - 04:02)

Manželé,je nějaká věková hranice?'

Manželé (Po, 4. 2. 2008 - 19:02)

Místo pro nás není moc rozhodující. Hodně cestujeme, takže ...
Nevhodné fórum? Možná ano, ale kdoví? Mimo to, mrkni se o kousek vedle, kdo všechno hledá někoho do trojky. Tak proč ne my?'

k. (Po, 4. 2. 2008 - 19:02)

Tady asi opravdu není nejvhodnější fórum. Když už jste začali hledat tady, tak by to chtělo určit alespo? přibližné místo.'

Manželé (Po, 4. 2. 2008 - 18:02)

To: Kokoška :-) díky za palce.

To: Penis Penisovič - díky za nabídku, chceme mezi sebe jen jednoho muže.

To: oba dva - uvidíme, třeba to vyjde a objeví se zde někdo slušný.

To: všichni ostatní i další zde nakukující - děkujeme předem za nabídky.'

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 12:02)

Zdravím měl bych zájem můžete mě kontaktovat na email [email protected]

Zdeněk (Po, 4. 2. 2008 - 11:02)

Budu se moc těšit... napište mi na email 1417.1417"seznam.cz'

Skyfire (Po, 4. 2. 2008 - 07:02)

Napište, uvidíme. Skyfire"centrum.cz'

Reklama

Přidat komentář