Reklama

Ketilept

VĚRKA (St, 7. 1. 2015 - 16:01)

Už ani nevim co to je se v...Já měla take potiže ze spankem uskost az mi bylo s toho štatně psychiatr nasadil prothiaden 25. na noc nic moc, pak přidal ketilept 25 pul tablety na noc trvalo to několik tydnu než se hladina v krvi usadila beru rok a je mi super spim 8 hodin denně někdy je dobré léka kombinovat mě pomohly.

sharkie (Čt, 25. 9. 2014 - 20:09)

Hele Ahoj prave ctu ze.....podařilo se Ti vysadit? Případně jak si to zvládla? Díky.

L. (Út, 23. 9. 2014 - 18:09)

Moc díky za odpověď)) Já ho beru jen na spánek, ale strašně se po Nem v noci potím.. A hlavně, vyspím se po nem dobře, jen když jsem psychicky vpohode.. Když mě rozhodi nějaký stres, tak jde spánek do... Navysovat nechci v žádném případě, chtěl bych přejít na mirtazapin, po kterém jsem dobře spal, ale bojím se přechodu a ani nevím pořádně jak.. Bojím se, že nebudu spát, když si vezmu půlku dávky ketileptu a začnu s mirtazapinem.. Jsem na léky dost senzitivni a ještě k tomu posera.. )) Myšlenka, že probdím noc, mě vyloženě děsí..

Pro L. (Ne, 21. 9. 2014 - 22:09)

Já brala Ketilept večer 800 mg a podařilo se mi to vysadit, ale beru ted jiné prášky, protože jsem měla pak stejně příznaky nemoci a ještě nespavost, takže u mě to spíše byla jeho náhrada jinými léky.
Ale pokud ho máš vysloveně na nespavost a chceš to zkusit bez něj, tak bych ho po poradě s lékařem vysadila a zkusila, jak budeš spát, když to nepůjde, tak se k němu můžeš vrátit.

L. (Ne, 21. 9. 2014 - 10:09)

Chtěl jsem se zeptat, zda-li se už někomu podařilo vysadit ketilept na spánek, např. 50ku a jak.. Děkuju za odpověď..

Rudolf (Čt, 10. 4. 2014 - 17:04)

Už ani nevim co to je se v...Taky jsem měl stejný problém jako Vy.Prášky na spaní mi způsobily silnou závislost.Problém je v tom,že Stinox,Zolpinox,Zolpidem,Eanox a Hypnogen je naprosto stejný lék.Musel jsem tento problém řešit u psychiatra.Ten mi nasadil Kétilept(jedná se o maďarský lék).Učinkuje asi za hodinu a vyvolává příjemný pocit únavy.Léčba probíhá tak,že se postupně zmenšuje dávka,až se naučíte spát.

ivana55 let (St, 19. 2. 2014 - 22:02)

Už ani nevim co to je se v klidu vyspat.Uživam stylnox,zolpidem ale vezmu si vecer a za dve hodky jsem vzhuru a další si brat nelze poradtemi

Jana (Ne, 2. 2. 2020 - 11:02)

Ahojky beru Ketilept 25 mg na noc.I tak stejně nespí m.

Default User Image
Artmey (Ne, 24. 9. 2023 - 06:09)

Tak bereš málo.zvys dávku.to tak prostě je.ja taky prvně brala 100mg Quentiapinu.a teď 300mg na noc.a spím jak kojenec až do rána..

Veronika S. (Pá, 31. 1. 2014 - 20:01)

ahojky všichni, brala jsem...Ahoj já beru Sertralin 100mg 1-1-0 , abilify 15mg 1-1-1 , zeldox 40 -40-80mg , lithium 1-1-1 , ketilept 100-100-200mg. přibrala jsem strašně asi 20kg , pořád mám příznaky hlasy atd.už nevím co by mi mohlo pomoct. Ale s léky je to alespoň trochu lepší.

Denisa Žigmundová (So, 12. 8. 2023 - 16:08)

Zdravy Veroniko
prosim napišete mi za jak dlouho ketilept z Vas začal učinkovat??? mám také hlasy sms prosim 608 099 421 Děkuji Diana

ahoj (Čt, 14. 2. 2013 - 21:02)

Sharkie, taky beru Ketilept (Quentiax), a docela dost, 4OO mg na noc. Je fakt, že po tom usnu, ráno jsem trochu utlumenější ale jde to. Pokud si ho nevezmu, vůbec neusnu - celou noc - a druhý den je mi fakt blbě. Obrovská nervozita, třes, neklid. Byla jsem závislá na benzodiazepinech a absťák na nich byl docela podobný tomuhle. Nikdy jsem ty stavy víc než den nevydržela a radši si ho zase vzala. Chtěla bych se toho zbavit, protože pořád tloustnu a má to určitě souvislost, ale nějak se mi to nedaří. a že se bojíš odvykacích problémů - no tak to vyzkoušej, třeba to půjde. Když ti bude zle, snižuj tak pomalu, aby se to dalo vydržet. Já bohužel chodím do práce, dost náročné, a prostě se potřebuju vyspat, jinak bych tam zkolabovala. Nevím, jak to řešit.

Sharkie (Čt, 14. 2. 2013 - 15:02)

ja som bral keptilet 2roky...Hele Ahoj prave ctu ze zacinas byt bez Ketileptu. Muzu se zepatat jak dlouho jsi bez nej? Jde o to zechcipomalu zacit, no pomalu docela drasticky prestat, uz mam tech leku ahlavne ketileptu dost. Byla sem na dvace 4 na noc abeztak jsem nespala. Doktorka mi stale jen zvysuje davku takchci zacit drasticky, premyslim o jednom na noc a po par dnech jen pulku a ctvrtku.... mohl by jsi svezkusenostinapsat? email: [email protected]

Hodne se bojim odvykacich problemu, ale pri odvykani rivotrilu jsme prakticky zadne priznaky nemela ... Moc bych uvitala kdyby jsise ozval. Dekuji

martin (So, 21. 7. 2012 - 13:07)

ja som bral keptilet 2roky kazdy den 2tablety mal som problemy zo spankom a zrazu mi ho lekar uz nepredpisal a posledne dva dni su dost zle zimnica nechut do jedla pochmurna nalada kebyze mozem vratit cas tak by som ho urcite nebral na lieku sa neda vytvorit fyzicka zavislost ale psychicka a to je podla mna horsie

Mirka (So, 12. 5. 2012 - 18:05)

Šárko, bušení srdce je u ketileptu klasickej vedlejší příznak. Časem by měl odeznít, ale 2 měsíce jsou už nějak moc. Určitě to řekni svému doktoru.

Šárka (So, 28. 4. 2012 - 11:04)

Já beru cipralex, neurol, xanax a teď mi doktor napsal ještě ketilept. Po ketileptu, beru ho 2 měsíce na noc a pořád mám bušení srdce. Jsem z toho celá nervozní. Než jsem ho začala brát, tak to bylo dobrý.Máte někdo taky tyhle problémy?

Mirka (Čt, 26. 4. 2012 - 20:04)

ahojte já jsem brala do ted...ahoj Petro, kolik rivotrilu jsi brala?

petra (Pá, 20. 4. 2012 - 18:04)

ahojte já jsem brala do ted rivotril a nemůžu se zbavit závislosti tak mi dnes dal doktor ketilept tak doufám že mi pomůže a nahradí ten rivotril a nebude mi po nich zle bez toho rivotrilu jsem nomohla ani do obchdu zmatenost mimo atd je to hnus ve 29 letech takhle trpět :(

Jitka (Čt, 9. 2. 2023 - 15:02)

Ahoj Péťo.Je mi o trochu víc než tobě, ale tvé pocity mi jsou hodně blízké.Rivotril za mne vše řeší.Návštěva lékařů, banky, obchoďáky atd.Rivotril prý prý je návykové, ale Ketilept ne.Tak držím palečky

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 16:02)

Kolik rivotrilu bereš a jak dlouho?

Reklama

Přidat komentář