Reklama

Ketilept

Hiromi (Čt, 10. 4. 2008 - 22:04)

Já beru Ketilepty tři na noc a rozhodně jsem po nich utlumená ještě dopoledne. Musím se přiznat že držím poslední dobou drastickou dietu a hodně cvičím, ale hubnu daleko pomaleji, než normálně. Před ním jsem brala podobný léka yblo to lepší, bohužel mi neřekli jméno brala jsem ho na klinice. Pokud to zjistím, napíšu

pepe (St, 13. 2. 2008 - 09:02)

cau,ja beru ketilept asi mesic, z dobre nalady vzrostla chut do jidla, a pri moji hubenosti je to super. Docela mi to pomaha abych byl klidnej a mel flegmaticky(v norme) pristup k lidem. Do te doby jsem pravou flegmu nezazil :(

Mimochodem tak asi po hodine, kdyz si vemu tabletku, tak namne celkem dost dolehne unava. (Nemohl jsem vypnout hlavu vecer = mel jsem problemy se spankem)

Petra M. (Čt, 31. 1. 2008 - 11:01)

ahojky všichni, brala jsem nejprve Zyprexu, pak Solian a kvůli stálému přibírání na váze mi psychiatr nakonec doporučil užívat Ketilept, a to ve snížené dávce. Beru jednou denně půl tabletky. Od nového roku jsem začala pravidelně cvičit a jíst méně, plus taky užívám tabletky na hubnutí, ale váha mi nijak rapidně neklesla, spíš se ještě o trochu zvýšila. Máte někdo zkušenosti s Ketileptem? A přibrali jste taky po antipsychotikách? Děkuji Petra

Barbinaxy (Čt, 11. 6. 2020 - 22:06)

Stalo se mi to same, zacala jsem taky jist ale ne ze bych se nejak prezirala, proste normalne...a vaha se mi zvysila dost..

Reklama

Přidat komentář