Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Magda (Út, 17. 1. 2017 - 05:01)

Mně taková představa vidět po dvacetiletém manželství svého věrného muže jak by si poradil s opícháním jiné ženy ovšem v mojí přítomnosti začala pozvolna lákat.Nebyla příležitost až se přihodilo se že jsme u nás doma nechali přespat půl roku rozvedenou kamarádku. Zkrátka měla jsem z ženských hovorů o bolení hlavy z nedostatku sexu a tak podobně takové mokro v kalhotkách že slovo dalo slovo a tím pádem se můj muž stal tím utěšitelem což mě dostalo až k orgasmu když bylo jasné že se do ní poprvé vylil.Pak s jejím přičiněním ještě několikrát. Byla to jiná žena,jiný styl akce.Sama jsem tím vydělala na našem manželském sexu.

Mirka (St, 11. 1. 2017 - 16:01)

Hahaha

chlap (St, 11. 1. 2017 - 16:01)

Když si vybírám milence...V kozačkách, to je sexy kluk. Být tvým manželem,narval bych vám oběma ty kozačky do prdele. Špíno jedna.

Mirka (St, 11. 1. 2017 - 13:01)

Když si vybírám milence já, je to v pohodě, horší když manžel dotáhne chlapa, který mi není sympatický. Ovšem nejlepší je to se sousedem, když šukáme v kozačkách oba dva a manžel nás pozoruje a závidí. Bohužel, jen ten kdo se mnou šuká může mít kozačky.

ferda (Po, 7. 11. 2016 - 09:11)

Každý má nárok na svoje...Pokud jsou manzele rozumni,vsechno jde bez rozvodu.Pokud nekdo zarli, pak je uz pozde.

Ota2 (Po, 7. 11. 2016 - 09:11)

Tonus - povídej,napiš něco víc jak to funguje a jak to děláte.Docela mě toto téma zajímá ...

TONUS (Ne, 6. 11. 2016 - 17:11)

mě manželka parohy...Každý má nárok na svoje sexuální představy a chutě. A co se týče toho rozvodu...s manželkou provozujeme tuto zálibu od začátku našeho vztahu a letos oslavíme 11 let od naší svatby .-)

ty (Pá, 23. 9. 2016 - 11:09)

jsi ale ale trumtulus

jirikpraha (St, 21. 9. 2016 - 11:09)

Holky, pomalu to vypadá na lesbické sklony :-)

Ženy (St, 21. 9. 2016 - 08:09)

to jste dobré. To já bych nedala, ale obráceně, proč ne.

Adela (St, 21. 9. 2016 - 07:09)

Ahoj holky,také by mě zajímaly začátky.Mě to začalo chytat před dvěma roky.

Dana (Pá, 16. 9. 2016 - 07:09)

Ahoj Marto, já to taky na sobě začala pozorovat že by se mi líbilo kdybych se dívala na manžela jak to dělá jiné ženě. Vidět prostě tu akci a to vzrušení. Hned mám z toho po ránu binec v kalhotkách. Můžu se zeptat jak jste začali ?

Marta (Čt, 15. 9. 2016 - 05:09)

Ráda se dívám, když manžel píchá jinou ženu. Strašně se mi to líbí.

huhu (Čt, 15. 9. 2016 - 00:09)

Je zvláštní, že jsem na tuhle zálibu přišel nedávno. Nevím proč mě to rajcuje, nevím k čemu to je ale zvláštním způsobem jsem si jistý, že u párů kde se ti lidé opravdu již neodloučí a milují se, tak jim to vytvoří zvláštní pouto a jedinečné zážitky do života. Povedlo se mi nakonec po několika měsících přesvědčit přítelkyni a přibrali jsme našeho společného kamaráda se kterým jsem něco podobného nakousl před mnoha lety.Chvilku to trvalo ale podařilo se. Jsme velmi mladí 20 let. Takže jsme potřebovali k uvolnění atmosféry něco z "naší" generace. Ale ne nic co vyloženě ničí osobnost. Splnilo se moje očekávání nad míru, ale co zajímá spíš asi Vás tady holka se během 10 minut rozzářila. První jsem jenom koukal jak jí bere zezadu. Pak byla pauza. Nevím jestli to dělají ostatní, možná to bylo věkem ale šel jsem se hnedka přidat a hrali jsme takové ty typické mužské ego hry. :) Přítelkyně se bavila tím, že narozdíl od nás má nad některými operacemi svého těla větší kontrolu a těžce udávala směr. :D S kámošem máme rádi co nejdéle oddalovat orgasmus. Takže na tématu bylo vytvořit jich co nejvíce dámě. Všechno bylo uvolňěné, od poloviny večera už se nikdo nebál ani zvukově projevovat. Občas jeden seděl opodál a sledoval druhého jak jí nabíjí. Bylo cítit, jak to na nás působí v tom směru naložit jí před ním co nejvíce. Bylo to tak suprově primitivní... prostě to v nás chlapech je. Ale samozřejmě každý muž umí dostat ženu tam, kde ho ona chce mít. A tak na závěr jsme jí slíbily sandwich. Vzhledem k atmosféře a našemu naivnímu věku se samozřejmě ani jeden z nás nechtěl udělat první. Kočka si počkala až na obou vypozorovala kdy už nemají šanci odolat. Stačilo pár dobře mířených slov se správným tonem na naše přirození a všechno okolo našeho vladaření světa. Jak jsme byli rozrajcovaní, poslali jsme to do ní s patřičným řevem. :) Když mě končili výstřiky tak šla do orgasmu my lady. :) Ani nás nenapadlo je vyndavat. Já byl nahoře, takže pro mne nic ale dole kámošovi se zamlouvalo, že má trochu vlhka i na koulích. Popravdě představoval jsem si to jinak. Spíš tak že se budu ukájet nad jejich šukem. Výsledek byl lepší. Zvládli jsme všechno a dokonce mi to holka vrátila a na závěr ukázala kdo je pán. :). Protože to pro mne bylo poprvé a vzhledem k našemu věku i decentní budu si to pamatovat do konce života. Už myslím na příští leden, chtěl bych to zorganizovat znovu a ve větším pokud se to povede. Celé to dostat do více "wild" stylu. Uvidíme, zatím se to povedlo jednou a nad tím žasnu. :)

XV (St, 14. 9. 2016 - 09:09)

Tak mě konečně manželka udělala šťastným , našla si "kamaráda"

Joj, (Ne, 11. 9. 2016 - 18:09)

Pečetl jsem si Vaše dva...to byla rozumná odpověd.Přesně,nic není bez příčiny.

Joj, (Ne, 11. 9. 2016 - 18:09)

Pečetl jsem si Vaše dva...to byla rozumná odpověd.Přesně,nic není bez příčiny.

kanda (Ne, 11. 9. 2016 - 18:09)

Fuciku a cely život jsi měl ty osobně jednu jedinou ženskou? Nikdy jsi si neuzil bokem???
Každy chlap si užil bokem, tak proč to nedopřát i manzelce???

eda (So, 30. 7. 2016 - 22:07)

mě manželka parohy...Pečetl jsem si Vaše dva příspěvky a nedalo mi to abych nereagoval. Přečtl jsem si popisek té paní, byl jsem dost překvapen, co vše je možné, ale neodsoudil, kdysi jsem si přečetl, že vv sexu jemožné téměř všen nesmí to ubližovat a obtěžovat okolí a musí vyhovovat partnerům a to, zřejmě, ve výše uvedeném, asi je! Vaše deviace je asi horší, jste netolerantní neotesaný hrubec a to je úchylka pro společnost dost nepřijatelná. Píšete, že Vaše paní nebyla nevěrná,věřm Vám, pouze se mi nelíbilo, že by byl okamžitě konec, při Vaši sobecké povaze, asi ano. Chytrý a přemýšlivý by se zeptal PROČ?, ano všechno má své příčiny a následky aa ta příčina nemusí být pouze v nevěrném partnerovi!

no (Čt, 28. 7. 2016 - 12:07)

a co? Je to jejich život, jejich záliby, jejich doslova úchylka a pokud se jim oběma líbí a užívají si, tak je to naprosto super.

A ty, resp. většina to nikdy nepochopí, ani se to po vás nechce, takže to ani nikdy nepřijmete.

Ale proč je osočovat a nadávat jim?

Nějak tě tím ohrožují? Tvůj způsob života, tvé zdraví, tvou rodinu?

Dle tvé reakce soudím, že jsi asi dostal nějaký kopanec od života a nyní máš potřebu to ventilovat, třeba ti manželka nasadila parohy a ty jsi to neunesl, nebo něco jiného. A nejsi dostatečně silný na to, abys unesl fakt, že lidé jsou různí a různý koníčky maj:-)

Jestli tady nechceš být za zakomplexovaného chudáčka, tak jediná rada je, žij a nech žít, a neztrapňuj se urážkami ostatních.

Reklama

Přidat komentář