Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Tom (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

Kamilo, možná je v tom, že jsi na takové věci moc mladá. Žena po třicítce by si to užila úplně jinak. Ale ještě něco. Měla bys se svým přítelem mluvit o tom, co Ti vadí a jak se cítíš. A jestli mu na tom nezáleží, pak si buď jistá, že pro Tebe není ten pravý. Věř, že by nebylo těžké ho vyměnit. Na jednu mladou atraktivní povolnou ženu připadá mnoho desítek mužů, kteří by o ní měli zájem. Zkus si dát schválně inzerát na seznamku. Hádám, že se ozvou stovky mlsných mužů.

Tom (Út, 14. 10. 2008 - 11:10)

Kamilo, možná je problém v tom, že jsi na takové věci ještě hodně mladá. Měla by ses naučit říct si, co se Ti líbí a co ne. Rozumím tomu, že Tě to ponižování vzrušuje. Ale jestli je někde hranice, co už Ti vadí (i třeba později), měli byste o tom mluvit. A jestli je Tvému příteli jedno, jak se cítíš, pak to nejspíš není ten pravý.
U nás to funguje naopak. Manželka je sice hodně submisivní, ale já taky, takže si to užívá s dominantním milencem, kterého si sama vybrala. Chodí za ním domů, nechává se tam svazovat, vodit na vodítku, švihat rákoskou a všechno ostatní. Ale přes to všechno se nenechá nutit do čehokoliv.

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 10:10)

Zdenko, jsem možná trochu nevyzrálá, ale na druhou stranu mne se líbí být trochu ponižovaná a fungovat jako lehká děva. Jen někdy ta morální kocovina.....

Zdena (Út, 14. 10. 2008 - 10:10)

pro kamilu

Jsi asi ještě dost nevyzrálá a jednou Tě to bude pěkně mrzet.Vykašli se na něj. Úplně tě ničí.

helka (Út, 14. 10. 2008 - 10:10)

Kamilo, moc mne to zajímá. Manžel to také po mě chce, ale zatím jsem spala jen s jedním mužem a třikrát jsme byli na swingers. Mne to láká velmi. Líbí se mně Tvoje submisivita. Já jsem podobná.

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 10:10)

Snažím se příteli dělat co mu na očích vidím. Doufám, že má ze mě radost. Jen jsem chtěla napsat, že je to někdy pěkně těžké. Většinou to ale zvládám bez problémů. Jeho lásku si prostě musím zasloužit.

frikulin (Út, 14. 10. 2008 - 10:10)

Všechno se dá zneužít. Kamilo, Ty buď ale na sebe pyšná. Mně by se líbila taková poddajná přítelkyně.

Kamila (Út, 14. 10. 2008 - 08:10)

Ono to má ale i jinou stránku.

Mně je 22 let a mám přítele, kterému je 53. Jsme spolu čtaři roky. Jsem na něm absolutné citově závislá. časem se situace posunula na takový stupeň, že se mu snažím bez odmlouvání vyhovět naprosto ve všem. Je velmi dominantní. Začalo to postupně kdy jsme se po dvou měsících chození poprvé milovali. Byl můj první. Pár měsícu na to mne zasvětil i do análního sexu. Asi po půl roce, jsem se na jedné akci u jeho známých hodně opila. On mně z ničeho nic začal přemlouvat ať dám jednomu jeho kamarádovi, který tam byl a dokonce byli přítomen tomu přemlouvání. Já nedokáži říct ne a navíc jsem byla strašně opilá. Nakonec se tam se mnou ten kamarád vyspal. Přítel u toho nechtěl být, prý ať si to napoprvé užiju. Moc jsem tomu nerozuměla a bála jsem se, že to bude záminka, aby mě opustil. Několik měsíců mi vysvětloval, že je to přesně naopak. Pochopila jsem, že by mne asi opustil, kdybych to nedělala. Po dalších třech měsících jsem na přání přítele spala s tím jeho kamarádem ještě jednou (mimochodem je mu 62 a je tlustý). Od té doby s ním spím kdykoli se mu chce. Je to přání mého přítele. Navíc to musím dělat i s dalšími jeho kamarády a dokonce i s jeho mladším bratrem. Navíc ještě každý týden chodíme v Praze na swingers. Když nemůže jít on, tak jdu s některým z jeho kamarádů. Tam to dělám průměrně asi s dalšími dvěma či třemi muži. Jemu to dělá dobře. Nezáleží mu na tom, zda u toho je nebo není. Jediné o co se musím snažit, aby oni byli spokojení a nestěžovali si. Dokonce jsem i jednou otěhotněla (samozřejmě jsem vůbec nevěděla s kým). Cítím se trochu použitá a mám strach, že se mu okoukám (jsem sice šíhlá a pohledná, ale vše se jednou ohraje), pak mně odkopne a já si nebudu schopna vážit sama sebe. Už dnes jsem otupěla tak, že se naprosto nestydím a nedělá mi problém udělat naprosto cokoli, co můj přítel chce. Např. teď v létě můj přítel chtěl, abych s ním, jeho třemi kamarády (mezi nimi byl dokonce otec se synem) a manželkou jednoho z nich strávila víkend na chatě. Musela jsem tam být celý víkend téměř pořád nahá a být kdykoli k dispozici. Otupěla jsem tak, že mi to ani nepřišlo divné. Jen se mi zdálo nespravedlivé, že to nemusela dělat ta druhá žena. Někdy mám ale potom takovou morální kocovinu a pocity, že mé tělo mi vůbec nepatří. To se pak stydím. Myslím, že přítelova úchylka překračuje nějaké meze. Nemám ale sílu ho opustit. Chci ho. Jako východisko vidím, že se musím ještě víc snažit. Popravdě musím říct, že si ten sex téměř vždy užiju. Jsem asi trochu nymfomanka. Ta kocovina je ale někdy pěkně silná. Vy z toho nemáte někdy výčitky svědomí?

Návštěvník (Po, 6. 10. 2008 - 16:10)

tiež sme to skúsili na dovolenke s manželkou
a jej napadníkom v opilosti človek navystraja vecí.

Pritelkyne (Út, 8. 7. 2008 - 15:07)

To Rocky: no já byla (ke svému vlastnímu údivu) docela aktivní. Když jsme se tak nějak seznámili a okoukali, tak jsme se nejdřív začali navzájem hladit a pomalu svlékat. A jako první aktivitu jsem dělala oběma střídavě orálek :-) Potom jsme už střídali různé polohy, takže myslím, že jsme se dostali docela daleko :-)

Pritelkyne (Út, 8. 7. 2008 - 15:07)

To žena kandaulistu: tak to jsme na tom stejně, mám úplně stejné pocity. Zatím jsme o té druhé variantě jen mluvili, ale jen teoreticky. A já mu rovnou řekla, že na to se necítím. Ale jak píšeš Ty, možná časem.....

Rocky re pritel (St, 2. 7. 2008 - 14:07)

Napiš bližšie ako ste začali.Nejakou hrou,alebo si bola zo začiatku pasívna?Kam ste sa až dostali,keď píšeš o ostychu.Mňa dosť rajcuje predstava,akože fotenia milostných polôh,samo najprv v šatách a potom postupne bez nich ..... :)

zena kandaulist (Pá, 27. 6. 2008 - 16:06)

to pritelkyne: aj ja som si zo zaciatku myslela,ze potom bude chciet manzel na oplatku tu druhu trojku...zatila tvrdi,ze nechce...a tiez si myslim,ze by som to zatial nezvladla...ale do buducna nevylucujem... ;-)

Přítelkyně (Pá, 27. 6. 2008 - 14:06)

Tady se ze začátku ptali, jaké máme pocity my ženy - u nás s tím návrhem přišel přítel, že by chtěl vyzkoušet trojku MMŽ. Nejdřív jsem si myslela, že je to spíš jen žert, ale po čase dal náš inzerát na seznamku a pak už mi dal volnou ruku při výběru vhodného partnera do trojky. Já jsem se ale pořád hrozně bála, že to jsou jen jeho představy, ale až by došlo na věc, že to v něm bude hlodat a začne žárlit. Jinak já sama osobně jsem si v duchu říkala, proč ne, zkusit ještě jiného chlapa a jaký to s ním asi tak může být. Povedlo se nám najít jednoho mladšího sympatického muže a zrealizovat to s ním. Bylo to super a přítel byl a je v pohodě. Nežárlí ani s odstupem času a naopak mi říká, že se těší, až si to zopakujeme. A já se taky těším, říkám si, že podruhé už zmizí ostych, který tam poprvé trochu byl a že si to všichni užijeme víc. Jen bych ještě chtěla říct, že pokud by můj přítel chtěl realizovat trojku MŽŽ, tak nevím, to bych asi nechtěla. Sice mě taky vzrušuje představa,jak to dělá jiné, ale na rozdíl od něj si myslím, že bych pak žárlila a to by našemu vztahu asi moc neprospělo.

123 (St, 14. 5. 2008 - 12:05)

závidím tvému manželovi

123 (St, 14. 5. 2008 - 11:05)

závidím každému kdo má takovou manželku , která mu vyhoví

ivan (Út, 13. 5. 2008 - 13:05)

mno ženo nejsi sama já taky nee..třeba někdo poradí..ahojky...

žena (Út, 13. 5. 2008 - 13:05)

no já nevím co to ten kandaulismus je

zena kandaulist (Po, 12. 5. 2008 - 22:05)

no maaaaam ...ale u nas sa to prejavovalo trojkou s druhym muzom a potom mi navrhol,nech si najdem milenca a ked sa vratim zo "stretnutia" tak mu vsetko rozpravam co sa dialo a krasne sa potom milujeme..

Lucie (Po, 12. 5. 2008 - 13:05)

Ahoj všem, je mi 43 a manželovi o rok víc. Přišel s tím asi tak před rokem a já myslela že je to jeho nějaká chvilková věc kterou snad pochytil někde na internetu. Po delší době začal s tím že to myslel opravdově a tak. Naprosto jsem nechápala, ale řekla jsem si že mít po 17 letech jiného muže

Reklama

Přidat komentář