Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

(Ne, 4. 6. 2017 - 12:06)

Náhoda v tomto případě je...Zkus si představit hodně pomalu jedoucí kolonu aut , a jseš ve vnitřním pruhu a na velkou se ti chtělo už před víc jak hodinou . No a co teď ?? Těch možností zas tak moc není.

Míla (So, 3. 6. 2017 - 12:06)

nejsem dítě , ale na...Náhoda v tomto případě je tak nereálná, že téměř neexistuje. Proč si dávat na cestu pleny, když k tomu není důvod. A když se opravdu velkou náhodou člověku zachce, stačí požádat řidiče.

Míla (So, 3. 6. 2017 - 12:06)

Ty hned vidíš za každým...Není pravda, že kdo sem vleze je pedofil. Téma diskuse láká k otevření, protože normální matka či otec normálního dítěte se sem půjde podívat už jen ze zvědavosti, co je vlastně pojem "větší dítě":
A narazí na úchyly, kteří se ukájí představou, jak pubertální dítě nosí pleny.
Divím se, že diskuse není smazaná, protože pedofilie je trestná.

(So, 3. 6. 2017 - 10:06)

nejsem dítě , ale na dlouhý cesty si vezmu plenu taky . Co kdyby ....náhodou . To pro jistotu.Podle hesla :vždy připraven !

Jarka (So, 3. 6. 2017 - 08:06)

Na delší cestování jsou...Syn trpí inkontinencí?
Já jen, že autobus zastaví i mimo plánované zastávky, když si požádáte.
Taky jezdím busem k moři s mými dvěma dětmi 7 a 10 let, samozřejmě bez plen. Ostatně by mě ani nenapadlo jim je dávat.

Karel K. (So, 3. 6. 2017 - 07:06)

Na delší cestování jsou pleny vhodné i pro větší děti. Jezdím se synem (13) každé léto autobusem k moři a pleny se nám velmi osvědčili, Bez nich by tu dlouhou cestu nedal.

Rolfo (Pá, 2. 6. 2017 - 22:06)

Do Kladrub to mame trochu...To bych chtěl vědět, co by jsi dělala Ty v jejím věku, kdyby Tví rodiče Tě nutili taky nosit takovou dlouhou dobu plenky?

(Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Vít Vrzakl látkové...nejsem Vít Vrzal , ale na větší vzdálenosti si ty pleny obléknu taky.Nenapadlo mě se s tím chlubit , jako on . Beru to jako ,,pro jistotu".

Jake (Čt, 18. 5. 2017 - 17:05)

Ahojky, našel by se někdo...WTF stud a nahotu?
Co to kurňa je za člověka?
Nechápu.

Jake (Čt, 18. 5. 2017 - 16:05)

Ne!Nejsem ochoten ti s něčím pomáhat.
Tady je dost teploušů.

Karolína (St, 17. 5. 2017 - 14:05)

Ahojky, našel by se někdo kdo by byl ochotný mě přes email vést k tomu aby mě rodiče zase vnímaly jako malou holku a ja mohla zaživat zase nahotu a stud?

[email protected] se ze se nekdo ozve...rada bych ukoly pres email a celkove vedeni....dekuji

ABDL Miminko 14 (Ne, 7. 5. 2017 - 12:05)

No já mám nikdy plinu připravenou v posteli i s gumovými? kalhotami ale vždy jsi ji musím dát sám a do rána jsem jak prodělaný tak i pomoceny ale nikdy plinu nechci ale ve spánku jsem vždy prebalen do plenky a ráno vždy stejný jak mokrý tak pokaden a o víkendech mám pliny stále na sobě a prázdniny kdyby neexistovaly to by jse mne libylo být bez plen je mám furt non-stop doma dostávám látkové a na ven papírový Zn. Hugies větší číslo 7

Jake (So, 6. 5. 2017 - 12:05)

GE710

TY 1 (Čt, 2. 8. 2018 - 22:08)

nebojte se panackove, karma...Jdi se bodnout i s tvou karmou a vyměň si plenu, už ji máš tak promočenou a prokálenou, že ti to začíná prosakovat až do mozku, šašku.

JA 1 (Čt, 2. 8. 2018 - 15:08)

nebojte se panackove, karma stale funguje a verim, ze si i vy sami plen uzijete az az a pak si budete sypat popel na hlavu a slibovat, ze uz to nikdy neudelate. Jenze to neni v dobe, kdy vam bylo 10 a rozbili jste micem, nebo prakem sousedce okno. Tohle je daleko horsi provineni, ktere uz vam nikdy nikdo neodpare. Na Karmu totiz neni amnestie.

kedq (Čt, 2. 8. 2018 - 12:08)

Klecové lůžka už dávno...dnes kurtují a aby nemuseli u nich stát s mísou dávají plenu , to je logické ne ?

O (Čt, 2. 8. 2018 - 10:08)

Klecové lůžka už dávno nepoužívají leda že by s ním šel do vězení tam jsou mříže.

To nebyl vychov (Čt, 2. 8. 2018 - 10:08)

Tvůj vychovatel tě právě...ale ošetřovatel. Musel mu vyměnit plenu a odvést zpět do klecového lůžka.

A (St, 1. 8. 2018 - 11:08)

Tvůj vychovatel tě právě odstřihnul od internetu co?

(St, 1. 8. 2018 - 10:08)

Já nosím plinky vždy jak na krátkou tak i na dlouhou cestu.vetsinou mám pliny na

Reklama

Přidat komentář