Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

No jasně, když (Po, 23. 4. 2012 - 12:04)

je rpoblém, tak to dítě asi nenecháte pochcávat denně, ale to jsou extrémy, nevím, proč ovládání dítěte kazit tím, že mu budu cpát plínu, kterou nepotřebuje. Prý do deseti , ch chá, to rovnou můžete nechávat holčičkám až do puberty, aby si pak líp zvykaly na vložky, ne? Demagogie...

Jana (Po, 23. 4. 2012 - 11:04)

Řekla bych , že těch 5 let...Liší se v tom, že se v pěti letech počůrává a něco nebylo OK s jeho výchovou. A jak jsi přišla na limit 5 let? Proč ne tedy 15 nebo 35?

To si děláte sr (Po, 23. 4. 2012 - 11:04)

Každé dítě, kdž nastupuje do školky, musí být samostatné - tudíž být schopno být bez pleny -a to je ve třech letech. Netrapte velké děti v plenkách, jsou pak akorát opruzené, chudinky.

petra (Ne, 22. 4. 2012 - 22:04)

Řekla bych , že těch 5 let není problém , dítě je stále dítě , naopak dělat je moc dospělé pak působí v pubertě problémy . Když si dítě řekne samo že pleny nechce , pak je to v pořádku , jinak v pěti letech nevidím problém. Co totiž vymezuje to , do kdy má mít dítě pleny ? proč to mají být 2 roky a ne 5 let ? V čem je špatné to , když dítě v pěti letech čůrá do plínky a v čem se to liší od dítěte ve 2 nebo 3 letech ? Je to čistě k zamyšlení...

Mirka (Čt, 19. 4. 2012 - 16:04)

řekl bych že v dnešní...To sem přišlo z Ameriky.Pět let plena stále a aspon do deseti na noc.Kšeft pro firmy s plenama.Jak je chudákum dětem je nezajímá.

Adrián (St, 14. 3. 2012 - 15:03)

Když mi bylo 7 tak jsem jel s matkou do Itálie.Matka mi dala na cestu pleny,myslel jsem že to vydržím ale nevydržel po cestě mě musela několikrát přebalit.

tatik (Út, 28. 2. 2012 - 05:02)

deckam na horach ktere jsou na vicviku tak bych plinku dal jak jse ma decko vsliknout kdyz ma overal treba na sobe to nez jse vslikne tak jse mezitim pokadi treba.ja take ve 13L mel plenky kdyz jsme byli na horach u tety ona mela dceru jsice mensi jak ja ale stydela jse za plenky tak aby ona v tom nebyla sama tak jsem tete rekl az my take da plenu a to jste mneli vydet jak dcera chtela take plenu.ja take nosil oteplovaky a podtim puncochace.jenze nastal mali problem s prebalovnami ty drive nebily.tak jsme byli prebaleni venku a dostavali jsme latkove plenecky.a nejenom ze jsemmel plenky venku ale i doma jak v noci tak i pres den.

baf (Út, 21. 2. 2012 - 13:02)

to člověk pochopí už z toho , jak je to napsané :) . Akorát mi furt nesedí to s tím lyžováním. Nedokážu si představit některé instruktory , jak vedou dětičky na wc. Někteří "hustí" borci se k tomuhle řekl bych nemaj. Nejsem si jist , ale podle mě ty děti musejí mít plínky , neříkejte mi , že nikdo nepotřebuje 4 hodiny na wc. A dítě s instruktorem jsem na wc neviděl ani jedno.

Marie (Út, 21. 2. 2012 - 11:02)

Až jednou zustanete viset na sedačkové lanovce 4 hodiny pak pochopíte na co je to dobré

baf (Út, 21. 2. 2012 - 10:02)

řekl bych že v dnešní době rapidně přibývá takovýchto dětí . Ostatně , dřív v obchodě nešli koupit plínky pro 12ti leté .

jir (Po, 20. 2. 2012 - 22:02)

Já taky viděl v obchodě holku,tak deset,dvanáct let a bylo poznat že má plínku.

Túta (Po, 20. 2. 2012 - 08:02)

Mám 3 malé děti, lyžovat jezdíme každoročně a nikdy nebyl problém. Vždycky si došly včas. Plenky se dávají jen dětem, které nejsou schopné moč udržet (postižení a pododbně), u zdravého dítěte je to hloupost. Moje spolužačka ze střední taky dělala instruktorku a jednou jedna starostlivá maminka přišla za ní, zda má dát malé dceři na výcvik plínku. Samozřejmě jí řekla, že ne a měla z toho záchvat smíchu. My se v té době taky chystali na hory a ona mi psala, že doufá, že nejsem další starostlivá máti:-D.

baf (Ne, 19. 2. 2012 - 23:02)

to asi nebude no... známý se chystá dělat instruktora v lyžařské škole . Tak přemýšlel , jak se to asi řeší s dětmi , když si vzpomenou na wc. Přes těch x vrstev oblečení jsme se shodli na tom , že se to asi řeší právě plínami . Máte někdo nějaké zkušenosti takhle se školami?

Jarek (Ne, 19. 2. 2012 - 22:02)

nějaké ticho na této jinak...Třeba měla nějaký zdravotní problém. Taky jsem viděl v obchoďáku rodiče s holkou, tipoval bych tak kolem deseti, možná i víc, a bylo vidět, že má taky plínu. Ale může to mít různé důvody, jen že to asi nebude tak vzácné.

baf (Ne, 19. 2. 2012 - 15:02)

nějaké ticho na této jinak žhavé diskuzi . dnes jsem při cestě z hor viděla rodiče , stojící s autem na autobusové zastávce a měnící plenku své tipovala bych tak 7mi leté dceři ...

Pro pravdu se l (Út, 24. 1. 2012 - 18:01)

Tak si to s tou svojí pochalkou užij.

petr (Út, 24. 1. 2012 - 13:01)

končím v této diskuzi , užijte si to tu dál , urážet se nenechám

mm (Út, 24. 1. 2012 - 13:01)

ale curaju, fetisisti co radi nosia plienky. je ich tu mnoho. nic zle na tom nieje, pokial neobmedzuju svojou uchylkou ostatnych.

Nechápu reakci (Út, 24. 1. 2012 - 12:01)

Mohou větší děti při...Někdo třeba neudrží moč proto, že má problémi se svěračem. Pochybuju, že by někdo schválně čůral do plíny. Ty mentáli si laskavě odpuste!

LOL (Út, 24. 1. 2012 - 10:01)

Jen jestli on Petr není příslušník nějaké sekty, že pořád tak cestuje. Asi na srazy či na misije. Možná z toho má ta holka opravdu trauma nebo je na těch sektářských srazech zneužívaná a proto se pochcává. Nakopak píču, zašít, pouštět jen cévkou, ono by jí to přešlo, viď, ty starostlivý tatínku.

Reklama

Přidat komentář