Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Martina (Pá, 17. 8. 2012 - 13:08)

Mojí dceři je osum let a pleny dostává na cesty i na noc, v obou případech je plena věčinou mokrá.

mm (Út, 14. 8. 2012 - 17:08)

Myslím, že je naprosto v...preco iba dietatu, kludne mozu nosit pri cestovani plienky aj dospely. ja osobne to tak robim a doteraz ziadny problem nebol, na parkovisku som si plienku vzdy vymenil a bol pokoj.

Andrea (Út, 14. 8. 2012 - 17:08)

Myslím, že je naprosto v pořádku dát dítěti plenu na delší cestu (dovolená, zájezd apod.), samozřejmě jen pro jistotu, ne aby do ni udělalo každou potřebu. Je důležité to děti naučit hned při delších cestách, když začnete v pozdějším věku, dítě pak zbytečně odmlouvá.

! (Út, 14. 8. 2012 - 08:08)

Myslím, že psychicky postižený na této diskusi (a ještě několika dalších se stejným tématem) je jeden úchyl a diskutuje sám se sebou.

Kdo nezná NONU. (Út, 14. 8. 2012 - 01:08)

Tak často opruzuje na RIVOTRILU a JEHOVISTECH. A je psychicky postižená ženská.

NONA... (Út, 14. 8. 2012 - 01:08)

Já plínky nosím běžně,...Zase se vydáváš za Reného! Že jsi prase ví všichni, nemusíš to o sobě až tak prozrazovat.

René (Út, 14. 8. 2012 - 01:08)

Já plínky nosím běžně, akorát v létě je to trochu problém.. hned se zapaří kůže. Ale je to úžasný pocit udělat si dobře a pak mít šišku v pleně a nemuset na záchod.

nestyď se... (Út, 14. 8. 2012 - 01:08)

si myslíte , že měl ty...Nona, všichni chápou, že mluvíš o svých plínkách.

a to (Út, 14. 8. 2012 - 01:08)

si myslíte , že měl ty plenky na to , aby do nich čůral celou cestu ? Měl je právě pro případ , že by nemohl na záchod a měl právě jak říkáte - nehodu . Takže co je na tom špatně ?

vratka (So, 11. 8. 2012 - 19:08)

chudák dítě proto, že mu nikdo ještě neřekl, že počůrávat se už není v určitém věku vpořádku, pokud to není nehoda. Pokud je dítě zdravé. Ale rodiče mají jistotu, to jo

a (So, 11. 8. 2012 - 18:08)

proč si myslíte , že to byla pohodlnost rodičů. on měl tu plenku jen pro jistotu a v té chvíli opravdu nebylo jediné místo kde zastavit , takže lepší by bylo když by se počůral , než když měl jen mokrou plenku kterou si za chvilku vyměnil ?

mm (So, 11. 8. 2012 - 11:08)

chudák kluk. Pohodlní,...ale preco,ked im to takto vyhovuje netreba to odcudzovat.plienka predsa vyriesila problem

vratka (So, 11. 8. 2012 - 09:08)

bych , že v šesti letech je...chudák kluk. Pohodlní, nezodpovědní rodiče

mm (So, 11. 8. 2012 - 08:08)

bych , že v šesti letech je...a to este dobre, ze uz boli jednorazovky, keby musel curat do bavlnenej a potom mat mokro ktovie ako by sa citil

řekl (So, 11. 8. 2012 - 00:08)

bych , že v šesti letech je to naprosto přípustné . Před deseti lety jsme cestovali do chorvatska. Bratr byl tenkrát před nástupem do ZŠ a od rodičů dostal plenu bez debaty , prostě pro jistotu. A to podotýkám , že v té době používal normální jednorázovky a né vymakané pampers apod. . Po cestě si několikrát normálně došel na wc. Poté jsme však jeli asi půl hodiny a přišel s tím že potřebuje čůrat . Zastavit kde nebylo a tak mu rodiče vysvětlili že když je plínka na čůrání , tak to má udělat. Moc se mu do toho nechtělo , ale než jsme stihli zastavit , byla plena mokrá. Cítil se sice trapně , ale rodiče ho rychle přebalili a jelo se dál . Furt lepší , než řešit problém s morkou autosedačkou a ještě s převlékáním.

Helena (Čt, 9. 8. 2012 - 14:08)

Nedávno jsem jela se 6ti letou dcerou na dovolenou, cesta byla dlouhá a tak mě napadlo že jí dám pro jistotu plenu kdyby nevydržela. Když jsem jí to řekla začala hrozně brečet že plenu nechce a když jsem se jí pokusila plenu nasadit tak se vspouzela,tak jsem jí řekla že jestli si jí nedá nasadit tak že nikam nepojede, dcera se sklidnila a nechala si plenu nasadit.Když jsme přijeli na místo tak mi dcera řekla že se asi při cestě počůrala, plenu jsem jí sundala a zistila jsem že se nejen počůrala ale i pokakala.

Andreo, (St, 8. 8. 2012 - 13:08)

Také to tak praktikujeme,...opravdu považuješ za praktické,aby tak velký kluk se při cestě trápil s rancem mezi nohama?To mu není hanba?Dáša

Andrea (Út, 7. 8. 2012 - 20:08)

Nevím,až ti syn začne...Velikostí se dělá dost.

Irča (Čt, 2. 8. 2012 - 15:08)

Nevím,až ti syn začne chlupatět jak to vyřešíš.Ty vložky nejsou na celou dávku močení,to je jasné,spíš na menší úniky.

Andrea (Út, 31. 7. 2012 - 19:07)

Andreo existují tena for men...jeden typ vložek jsme již používali, nevím jestli to byl co jmenuješ, ale ten se opravdu neosvědčil. Několikrát protekli a to jen protože nebyli na správném místě. Opravdu doporučuji klasické kalhotky, nejlepší zn. Euron a Tena.

Reklama

Přidat komentář