Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

jirinkaa (So, 23. 7. 2011 - 11:07)

Na dlouhé lyžování jsme...Když mi bylo deset, byla jsem na svatbě za družičku. Šaty z půjčovny byly krásný až na zem, jít v nich na záchod se ale nedalo. Tak mi mamka oblíkla napřed natahovací plenkový kalhotky, měla je už připravený od tý paní z půjčovny. Že jako kdybych nevydržela. Svatba se nekonečně táhla, a já to opravdu už nemohla vydržet a pomočila jsem se. No a co. Nikdo to nevěděl a mě tak bylo dobře.

To je sraní (Ne, 17. 7. 2011 - 11:07)

mi jsme plínky dostávali ve...S hovnama! :(

Marek (Ne, 17. 7. 2011 - 00:07)

jsem starší ročník a...mi jsme plínky dostávali ve školce na spaní bez rozdílu všichni a naposledy jsem dostal plínku v 10 letech když jsme byly na lyžáku tak když se šlo na svah tak tam tehdy nebylo wc ale po návratu na hotel jsme ji museli sundat jít se osprchovat

Martin (Út, 12. 7. 2011 - 21:07)

Na dlouhé lyžování jsme měli také plínky. Zvláště, když chladno dělá větší divy a s kombinézou je to ještě náročnější.

petr (Pá, 8. 7. 2011 - 16:07)

My sme do těch 10-12 dyš...jsem starší ročník a vím, že ve školkách se to takto řešilo běžně. My jsme třeba dostali povinně na spaní plínky i třeba na výlety všichni.

Jarmila (Pá, 8. 7. 2011 - 13:07)

já cigán nejsem to bys mně urarzil al jsem dyzlektička a dysgrafička...hahahahah

Radka (Pá, 8. 7. 2011 - 13:07)

no taky mě to nedá,ale...My sme do těch 10-12 dyš jsem šli sáňkovat tak sme do punčocháč taky dotaly plíny a igelitové kalhotky kluci i holky v celý vsi a ve školce a ve škole taky pak asi poslendí 2 roky už byly jednorazove pleny tak sme do pučocháky dostaly jdnorazovku a na to taky igelitové kalhotky vždycky tam snama byla nějaká máma tak když se někdo po to tak třeba nepříbuzná žena co tam snami zrovna byly tak nás přebalila zasipaly a sáňkovalo se dál a nikomu to neprišlo divdý.

Jarmila (Pá, 8. 7. 2011 - 12:07)

Jarmilo,ty jsi debil.Máš...Jak si na to přišel? To tedy rozhodně nejsem,vždy jsem byla Romka :)

G (Pá, 8. 7. 2011 - 12:07)

Mě je 17 let a najde se některá, která by mě v kupé přebalila? Ale řádně zapudrovat!!

§ (Pá, 8. 7. 2011 - 12:07)

Jarmilo,ty jsi debil.Máš tam chyb jako máku.Nejsi náhodou cikánka?

Jarmila (Pá, 8. 7. 2011 - 12:07)

Prosím tě poraď mi jake používáte protože, mi (já a moje 9 letá decera)jsme používali jednu nejmenovadou značky a ceři se to hned jak si nandala kombivézu rozeplo, mně se to většinou rozeploa kdy jsm jela ze svahu. Děkuji za doporučení.

Jarmila (Pá, 8. 7. 2011 - 11:07)

Jestli dávat větším...Prosím tě poraď mi jake používáte protože, mi (já a moje 9 letá decera)jsme používali jednu nejmenovadou značky a ceři se to hned jak si nandala kombivézu rozeplo, mně se to většinou rozeploa kdy jsm jela ze svahu. Děkuji za doporučení.

Žbrblo-to určit (Pá, 8. 7. 2011 - 10:07)

Prosím tě můžu se tě...Posadím jí na WC svléknu a přebalím,nejsem dement abych jí převlékala před lidmi v kupé :(

žbrbla (Pá, 8. 7. 2011 - 09:07)

My to řešíme také...Prosím tě můžu se tě zeptat jako kde ji přebaluješ někde na travě nebo vlastně jak to je ..

Děkuji za odpovď....

Hendrich (Po, 27. 6. 2011 - 03:06)

Co tak udělat individualismus, nechat dítě náhodě. Úplně přirozeně, do ničeho nenutit, dítě to musí chtít samo.

amos (Ne, 26. 6. 2011 - 21:06)

furt nechápu , co se vám na...to je zajímavý názor. Předpkládám, že se jedná o vaše dítě. Zajímalo by mě, do kolika let dítěte je pro vás takové řešení přijatelné. A také, co tomu říká to dítě

lenka (Ne, 26. 6. 2011 - 20:06)

koukám že poslední příspěvek konečně uklidnil tu nikam nevedoucí diskuzi.Snad je to dost vysvětlující pro většinu diskutujících lidí tady

hanka (Čt, 23. 6. 2011 - 13:06)

furt nechápu , co se vám na tom nezdá. Když je dítěti 10 a prostě má problém přes cestu vydržet , tak si opravdu myslím že je lepší plenka než mokro v kalhotech. Pokuď dítě proti plence neprotestuje tak je to naprosto v pořádku. Od toho přeci pleny jsou.V dnešní době , kdy se plenky oblékají jako spodní prádlo , a když se dítě počůrá tak hned všechno vsáknou a pro dítě to ani není nijak moc nepohodlné , tak opravdu nechápu co na tom všichni vidíte za problém. Zkuste zauvažovat trošku jinak a pochopíte , že to není nic za co by se mělo nadávat.dneska je toto téma i v mnoha filmech , aby to lidé přestali odsuzovat. pro nikoho to není jednoduché , jde o citlivou věc , ale když se to nechává v soukromí..... prostě a jednoduše , na cestování starších dětí v plenkách neni vůbec nic špatného za předpokladu že k tomu zamozřejmě není dítě nijak nuceno apod.

Vitek (St, 22. 6. 2011 - 15:06)

Mně by zase nenapadlo, že by větší dítě chcalo do plinek, leda že by bylo retardované. Pak se to dá pochopit.

Iveta (St, 22. 6. 2011 - 13:06)

Teda, to jste mě opravdu šokovali. Nikdy mě nenapadlo, že by plena pro větší dítě na cesty byla nějaký problém. Je to jen o zvyku. Některé děti vydrží, jiné ne a potřebují trochu oporu. V čem je problém?

Reklama

Přidat komentář