Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Irča (Út, 31. 7. 2012 - 15:07)

Andreo existují tena for men ve 3 typech.Dvoje bílé,jedny žluté,ty mají savost větší.a přilepení proužkem k přední straně slipů snad problém není.Kluk nemusí mít zabalený zadek v kalhotkách a není z toho tak zahřátý.

Andrea (Po, 30. 7. 2012 - 20:07)

Andreo,a co takhle vložky...Ahoj Irčo, nevím, jestli s tím máš zkušenosti, ale z naší praxe vím, že vložky pro muže moc nedrží na svém místě a nutné je je fixat, dále jejich savost je nízká a proto protékají. Proto je jednoduší dát synovi plenkové kalhotky, ty fungují na 99%.

Irča (Po, 30. 7. 2012 - 16:07)

Andreo,a co takhle vložky pro muže.Možná by mu stačily?na co balit kluka do plenky.Vložka v boxerech nebo slipech drží a vidět není

Andrea (Ne, 29. 7. 2012 - 23:07)

Také to tak praktikujeme, synovi (10 let) na delší cesty (třeba na dovolenou)prostě plenku dám. Už se to několikrát vyplatilo, přeci jenom ne vždy se dá někdy hned vhodně zastavit. A věřte, že je lepší pak někde syna očistit a vyměnit plenku než řešit mokré sedadlo a oblečení.

Roman (Ne, 29. 7. 2012 - 13:07)

jsem při cestě z Phy do...Souhlas. S vlastními dětmi naštěstí takovou zkušenost nemám, ale neteř trpí syndromem hyperaktivního močového měchýře a vím od sestry, jaké nepříjemné problémy to zvlášť v autě jsou. Neteř musí chodit na malou hodně často a když se jí začne chtít, tak pak to je hodně rychlé. A pokud není možnost okamžitě někde zastavit, je problém na světě. Takže tohle popsané řešení moc dobřé chápu.

včera (Pá, 27. 7. 2012 - 00:07)

jsem při cestě z Phy do Budějic zastavil na odpočívadla a byl jsem svědkem toho , jak rodiče vedle auta měnili pleny své řekl bych tak 7-8mi leté dceři . Nevypadala zrovna nadšeně , ale zase asi lepší než bordel v autě. Co myslíte ? podotýkám že vlastní děti nemám...

v tescu (St, 11. 7. 2012 - 14:07)

mají i speciální pleny které se používají jako spodní prádlo. má někdo zkušenosti ?

bimbo (Út, 10. 7. 2012 - 00:07)

daji jse sehnat v tescu i pro vetsi jsou jsice pro mimca ale staci i pro vetsi cisla 6nebo7.kdyz ditko v 15 letech je stihle tak jim jsou i 4az5.mne je 10 let a staceji mne č.6 abych nemusel pouzivat ty inkotentni.cenove vyjdou uplne na stejno ale spise pouzivam latkove pliny a gum kahotky.

otázka (So, 16. 6. 2012 - 20:06)

korbin : jaké plenky dceři kupujete ? v tescu mají něco pro 15ti leté slečny ?

Pet (Čt, 14. 6. 2012 - 17:06)

Máme 15 letou dceru .Když...S tou blbostí se jdi bodnout.Hahahahahahahaha

tak (Út, 12. 6. 2012 - 22:06)

si je příště kup i pro sebe, ať máte takové rodinné pohodí

Korbin (Út, 12. 6. 2012 - 21:06)

Moje známá prohlásila, že...Máme 15 letou dceru .Když jedeme na dovolenou autobusem jako posledně tak dcera zamnou den před odjezdem přišla zdaly by nebylo možné jí koupit pleny na cestu ,že u nás v ČR se veřejných záchodů štítí a nerada by měla zkaženou dovolenou .Nijak jsem se nad tím nepozastavoval a zašel jsem s dcerou do Tesca a ona si vybrala dle potřeby .Doma mne ještě požádala zdaly bych jí neukázal jak si plenu navléci a zabezpečit .Jako otec svou dceru znám a nemá se předemnou co stydět tak jsem jí to osobně ukázal na ní .Když jsme přijely ndo destinace tak na pokoji mi řekla ,že si ulevila do pleny několikrát a na benzince si je jenom vyměnila a moc mi děkovala ,že jsem jí s takovou prosbou neposlal do patřičných míst .Nyní mohu říci ,že ať už jedeme například na hory na jeden den vždy si dcera plenu veme a nemá pak strach ,že by musela sedět na nechutných záchodech nebo někde za keřem .

ano (Ne, 27. 5. 2012 - 22:05)

proč prostě nenechat vše na názoru dítěte ? týká se to především jeho. když plenu chce , musí sí být vědom toho , že ji bude používat. když ji nechce , musí pohcopit , že když se stane nehoda , má smůlu

kamatuv (So, 26. 5. 2012 - 22:05)

v utery mne odvezla zachranka do nemocnice na aro ale jamnel plinu mezi nohama sice inkotentni ale mel jsem ji stavaji jse mne takove mloby a ataky tak ji obcas mam t plinu protoze bez pliny nic neudrzim animoč ani stolici jde to uplne samo ven.tak mne v nemo delali veskera vys.ale sestra mne musela nejdrive prebalit dati cistou plinku a dve my pak dali sebou abych jse prebalil sam sebe.mam uz stim skusenosti sam sebe prebalovati...............a zpet k detem kdyz jim plenky nevadi tak proc jim je nedavat oni si sami reknou kdy ji chtji a kdy ne.ja rostl s plinama od skolky az pomalu do ted je mam...........

No tak když je (St, 9. 5. 2012 - 09:05)

není důvod proč jim dávat plenky. Učit na nočník co nejdřív - toť moje pravidlo.

Jenny (Út, 8. 5. 2012 - 21:05)

Nějak náhodou jsem narazil...z mé zkušenosti..děti svěrače umí ovládat už min od 2 let, horší je, že třeba na velkou chtějí jen a jen do plýnky...pokud plena není, dokáží zadržet stolici...cca 3 dny..o to hůř to pak jde....

KOKI (Pá, 4. 5. 2012 - 19:05)

Nějak náhodou jsem narazil na tyto stránky a musím říct,že je to síla.Copak je normální aby velké děti nosily pleny? Třeba při lyžování to beru,ale proč nosit pleny normálně?Co z těch dětí bude?Lidi kteří se budou přebalovat v práci?Když si v mládí nenastaví svěrače a nenaučí se to držet,tak v dospělosti se to už zdřejmně nenaučí.Toť můj názor,další ať se klidně vyjádří,od toho je diskuze.

zvedavy (So, 28. 4. 2012 - 13:04)

proč vlastně nemohou děti ve školce nosit pleny ? je to kvůli lenosti je přebalovat ? co vím v zahraničí je to docela běžné

Jana (Út, 24. 4. 2012 - 18:04)

já jsem neříkala limit 5...Je to na vás, bohužel. Chudák takové děti, ti si v té školce nebo dokonce škole užijou

petra (Út, 24. 4. 2012 - 18:04)

já jsem neříkala limit 5 let , bylo to psané jako příklad.chtěla bych tedy vidět samostatné dítě co jde do školky . samostatnost se snad neurčuje podle toho , jestli se dítě vyčůrá do záchoda nebo do plínky , ale podle toho , jestli je schopné se o sebe postarat. což rozhodně není. dle mého názoru by měli mít děti plínky do doby , do které ony sami chtějí. až je chtít nebudou , tak jim je nutit nebudu . ale když chce dítě ve 4 letech konat potřebu do plínky , proč ne ? navíc jak už jsem psala , dělat z nich příliš dospělé nemusí být v pozdějším věku zrovna dobré. takže co je vlastně špatně na tom , když čtyřleté dítě koná potřebu do plínky , která je mimochodem přesně na to určená , ? jediné proč se to zdá divné je zažitý fakt , že dítě má být bez plenek než jde do školky , což je však dle mého nesmysl jak píši výše.

Reklama

Přidat komentář