Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Andrejka (St, 13. 4. 2011 - 08:04)

Dobrý den velmi dlouho jsem váhala jestli sem mám dát příspěvek nebo ne a nakonec ho sem dám.Napřed Moniko plenky v noci u 12-ti letého hocha bych skousla ale na cesty i když souhlasí tak bych řekla ne. Mám dnes již 12-ti letou slečnu.Můžu s klidem říct že plenky na starších dětech pokud s tím souhlasí nic s psychikou neudělá.Ale já jsem převratného názoru že pleny jsou spíše pro mimina a nemocné.Ale když bylo dceři asi tak osm devět let tak jsem jí občas dala taky plenky v zimě na sáňkování a nebo na lyžování sice to asi moc pohodlné nebylo ale v důsledku mnoha vrstev oblečení a kombinézy to bylo asi jediné schopné řešení.Nevím jak u kluka ale myslím si že u kluka je močení v zimě jednoduší než u děvčat.Usoudila jsem tak když dcera přišla s venku párkrát pomočená a dokonce i pokakaná řekla mi že se nestačila vysvlíknout.No znáte děti jsou spíše zabrané do hry a potřeba je až na druhém místě.Jdou na poslední chvíli a pak je pozdě.

Petr (Út, 12. 4. 2011 - 12:04)

No, plenky raději ne, rychle byste si na to zvykli na nošení plínek, lepší je se počůrat než nosit plínky.

stop uchylákům (Út, 12. 4. 2011 - 10:04)

moniko už je konec tvým úchylárnám, budeš muset založit novou diskuzi třeba s názvem "celá rodina nosíme plíny" :-))))

a ven! (Út, 12. 4. 2011 - 10:04)

Moniko ty nejsi žena ale honič, který honí péro , proto se tak rozčiluješ , že nemůžeš dál honit.
Kdybys byla žena , sociálka by ti dávno odebrala dítě, takže pedej honiči a neobtěžuj.

a ven! (Út, 12. 4. 2011 - 10:04)

onika je nadrženej chlap, je to kluk, píše děsný hrubky.....nereagujte na něj .......je to muž a jen si tu honí.......a ven!

češtinář (Út, 12. 4. 2011 - 09:04)

Moniko, ty také mazej na základku, neboť třeba "pokut" se píše správně pokud. Takže se zkus nad svým pravopisem zamyslet, protože je správně poukazováno na tvůj otřesný pravopis a nepoučuj o něm druhé, když ho sama nezvládáš.

KUDIč (Út, 12. 4. 2011 - 09:04)

honíme dál, přátelé

Monika (Út, 12. 4. 2011 - 09:04)

Pro člověka s jménem (ven)jelikož upozorňuješ na moje hrubky tak se vrať na základní školu a nauč se používat svoje jméno nebo aspoň psát když už chceš použít nějaké jiné slovo místo jména tak aspoň začni velkým písmenem protože jméno začíná velkým písmenem a ne malým (špatně ven dobře Ven )a pokut už chceš napsat nějaký příspěvek tak se neopič po blbcích a vymysli si něco svého a stačí to psát jednou a ne čtyřikrát jedno a to samé .

Monika (Út, 12. 4. 2011 - 09:04)

Vzkaz pro administrátora tohoto fora chtělo by to zakázat všechny příspěvky netýkajcí se tématu na tomto foru se stalo naprostou samozřejmostí že je tu pár debilu kteří zaspemovavají všechny temata diskuse pokud si chtěj povídat o někom s diskuse ať si řeknou e-mail a tam si můžou kecat do aleluja pokut vym tato diskuse má název ( můžou větší děti při cestování nosit plenky)a ne Monika .

monika je chlap (Po, 11. 4. 2011 - 18:04)

běž psát jinam moniko, nebo něco uvidíš ........honiči

Monika (Po, 11. 4. 2011 - 18:04)

Jo a ještě tato diskuse není o mě tak si nepleťte témata.

Monika (Po, 11. 4. 2011 - 18:04)

Zdravím všechny do blázince patří většina z vás. chlap určitě nejsem ale to bláznům a magorům vysvětlovat nemusím.A když už jsme u tých hrubek tak pro osobu s jménem "Já "spisovně se píše nadržený a ne nadrženej a na rozdíl od vás píšu skutečné jméno a ne kraviny a nějaké ty hrubky udělá každý.

! (Po, 11. 4. 2011 - 15:04)

Monika je nadrženej chlap,...Moniko jsi debil, meleš tu pořád jedno a to samé, buď jsi opravdu chlap, který si tu honí nad příspěvky, nebo jsi fakt debilní a měla by jsi navštívit specializované pracoviště psychiatrie! tvuj syn (12-ti letý dospívající člověk) by měl vidět tyto tvé příspěvky. Hlavně jsi magor ty, že to píšeš zde, já mít takovou matku tak to nepřežiju, přivedeš syna tak akorát s plínama do blázince!

Sabina (Po, 11. 4. 2011 - 13:04)

Nedělejte z toho drama, zase taková psychická újma to není. A lepší jistota než ostuda.

Kateřina (Po, 11. 4. 2011 - 13:04)

nehoň

(Po, 11. 4. 2011 - 11:04)

Monika je nadrženej chlap, je to kluk, píše děsný hrubky.....nereagujte na něj .......je to muž a jen si tu honí.......a ven!

Monika (Po, 11. 4. 2011 - 11:04)

Dobře, pokud dítě trpí...Dobrý den Zuzano ne já pleny na cesty nepoužívám a syn je má jen pro jistotu protože znate děti doma jim třikrat řeknete dojdi si na zachot než pojedem a pak ujedete sto metrů a ozve se mami já potřebuji čurat.Samozrejmě že stavim u čerpacých stanic a motorestů a jde na toaletu i syn ale jak jsem řekla ne vždy je situace kdy je to možné já sama už jsem se na dálnici v zacpě pomočila takl vím o čem mluvím. A v dnešní době kdy se vyrábí plenky stejné jako spodní pradlo takže nic není vidět a syn si může dojít na toaletu kdy potřebuje ale pak nevadí když to nestihne.Jak říkam když je možnost tak na zachod jde když ne má proto pleny.Jak možná sama víte dospělí čkověk to udrží déle naž dítě a kort když má problémy s enurézou.

Zuzka (Ne, 10. 4. 2011 - 19:04)

Dobře, pokud dítě trpí enurézou dát na noc plenky beru.., ale nutit dvanáctiletého kluka nosit na cesty plenky mi přijde divné..Ještě mě zajímá, co vy na dlouhých cestách taky je nosíte, nebo vy vydržíte dlouhé cesty bez zastavení? Snad na dálnici existují motoresty...Věřím, že když vy potřebujete tak u nějakého zastavíte a dojdete si ale syna narvete preventivně do plen, přitom si myslím, že by to také vydržel k nejbližšímu motorestu stejně jako vy...pokud je sama nosíte, beru vše zpět...

Pajka (Pá, 8. 4. 2011 - 14:04)

Vážená paní Marie jediná...aha tak nyní chápu že je tedy nemocný, trpí enurézou, ale dávat dospívajícímu člověku plínu na noc aniž by byl nemocný je debilita a úchylárna rodičů.

Monika (Pá, 8. 4. 2011 - 14:04)

Moniko,ve 12 plenky na...Vážená paní Marie jediná psychicky nemocná jste tady asi vy nevím proč by měl můj syn být debil.Můj syn je náhodou velice chytrý a bystrý chlapec škola mu jde výborně na vysvědčení měl zatím nejhorší známku dvojku a to z matematiky. Samozdřejmě že si na toaletu dojde akorát trpí enurézou (extra pro vás Marie Nočním Pomočováním)proto nosí pro jistotu na noc plíny a na delších cestách také všude možnost si dojít na záchod není nedovedu si reálně představit to že kvůli tomu že kluk potřebuje čurat zastavím např.uprostřed dálnice.Jde vidět že asi nemáte děti nebo necestujete .

Reklama

Přidat komentář