Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

sdfg (Po, 8. 5. 2017 - 22:05)

Někteří tuto praktiku pochopí jinak a už se neožení a stanou se buzničkami, takže katolictví vede k homosexualitě a je jeho příčinou.

sdfg (Po, 8. 5. 2017 - 22:05)

Co řešíte? V Asii je penis...Katolíci mají sex před svatbou jen do zadku.

Pavča (Po, 8. 5. 2017 - 22:05)

O jaké tramtárii mluvíš?...Symbol? To si s něčím pleteš. Je tam jen ten fesťák, tam jsou k vidění různé věci, jinak ne.

Pavča (Po, 8. 5. 2017 - 22:05)

57-krát.Je to fakt...A jak si přišel tedy na to, že "Kouřit penis je stejné jako lízat nanuka"?

Jarda (Po, 8. 5. 2017 - 21:05)

O jaké tramtárii mluvíš? Penis jako symbol plodnosti se slaví třeba i v Japonsku a to je civilizovaná země.
Maminky tam kupují dcerkám lízátka ve tvaru penisu a dcery si na ulici na nich pochutnávají.

Jindra (Po, 8. 5. 2017 - 19:05)

Ještě, že nejsme v Asii....Jistě,povinnost to není,protože je jen věc dvou partnerů,jestli se pro to rozhodnou a nebo ne,a jak často a jakou technikou to provádějí.

Helčo,kdo kdy rozhodl o tom že je to zvrácenost a hřích?V bibli nic takového není,a ani katolická církev nevydává žádné instrukce,jak mají partneři realizovat svůj intimní život.

Co na to tedy odpovíš?Je to spíš jen tvůj výmysl.

helča (Po, 8. 5. 2017 - 19:05)

Ještě, že nejsme v Asii. Jinak brát si příklad od takových kdesi z tramtárie je zcestné. Stačí, když je každou chvíli jak chudáka holku znásilní nebo polijí kyselinou atd. Jinak
provádět felaci není povinnost. Když pominu, že je to zvrácený sex a hříšnost tak je třeba toho. kdo to vyžaduje usměrnit.

Jarda (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Co řešíte? V Asii je penis symbol plodnosti a už malé holky ho uctívají, rodiče dcerám kupují lízátka a pečivo ve tvaru penisu.
Kouřit penis je stejné jako lízat nanuka, co z toho děláte vědu?

Petr (Po, 8. 5. 2017 - 12:05)

Jasně , že jo. A docela rád to polykám.

Míla (Po, 8. 5. 2017 - 11:05)

Já to příteli ráda...A tobě by vadilo, kdyby tě opustil kluk, co tě nemá rád??? Až tě začne fackovat, s tím, že ho to vzrušuje, tak taky podržíš? Jsi tak pitomá nebo jen provokuješ?

Jindra (Po, 8. 5. 2017 - 10:05)

Já to příteli ráda...Ale Katko,přece vztah dvou lidí se nezakládá na tom,jestli a jak holka klukovi kouří,a nebo na nějaké jiné sexuální praktice.

Je mi divné,že tvůj přítel nebere ohledy na to,že se ti něco nelíbí,a přesto tě do toho nutí.Není on tak trochu sobec?Kdyby si tě vážil,tak by nemohl ani potenciálně podmiňovat jemu tebou neposkytovaný orální sex,vaším rozchodem.

Když máš obavu mu sdělit i tak běžnou věc,jako že se ti nelíbí jeho přístup k tobě,tak asi bude něco špatně.Nevím kolik ti je let,ale zřejmě je na zváženou,jestli ti stojí za to si udržovat bezohledného muže jako svého přítele.

Katka (Ne, 7. 5. 2017 - 23:05)

Já to příteli ráda udělám.Jen nemusim to,když mi chytne hlavu a vrazí mi ho hluboko do krku a začne stříkat.Už jsem mu to říkala,že se mi to nelíbí,ale on mi řekl,že jemu se to líbí.Bojím se,když odmítnu,že mě opustí

já to zkoušela (Ne, 7. 5. 2017 - 00:05)

Ale pták nešel zapálit zapalovačem ani sirkama. Takže nekouřím.

Mařka (So, 6. 5. 2017 - 20:05)

Proč se tak stále blbě ptáte? Jak můžu tomu mýmu kouřit ptáka když sedím u počítače a on čumí na bednu? Tak dlouhýho ho nemá!

Vašku, (Pá, 5. 5. 2017 - 14:05)

A jak jsi na to přišel, že...ale ty máš normální ženu. On má cuchtu, co nic nedělá. K sobě se hodí, dva hlupáci. Podle toho také jejich sex vypadá.

Vašek (Pá, 5. 5. 2017 - 08:05)

Ty kravo. Já vas nechapu.Dyt...A jak jsi na to přišel, že nám to ženské nedělají pusou?
Jenže na rozdíl od primitivů jako ty si já své ženy vážím a miluju ji.
V životě bych ji nenazýval buchtou a v sexu ji nenutil do ničeho, co by nechtěla.

Mařka (Pá, 5. 5. 2017 - 07:05)

Nekouřím! Sedím u počítače a tak dlouhého přítel nemá! Ale večer mu ho s chutí přeblafnu a ani kapičku mu tam nenechám. Nic pro milenky schovávat nebudu!

Tony (Pá, 5. 5. 2017 - 07:05)

Správně.

Pokud bude více takových jako ty, tak ženské přestanou dychtit po musulmanech.

Perverzní praso (Pá, 5. 5. 2017 - 07:05)

Ty kravo. Já vas nechapu.Dyt...Mám stejnej názor.Ženský jsou tu od toho aby nás poslouchali.Já ty svojí začal nedávno dělat to ze ji chytnu hlavu a strkam ji ho celýho do krku.Poprvy mi ho poblila.Musela to po sobě uklidnit.Kdyby mi začal doma řvát a dělat scény hned bych ji zfackoval.

Denis (Čt, 4. 5. 2017 - 23:05)

Ty kravo. Já vas nechapu.Dyt od starou mám aby mi ho hulila a polykala.Kdyby to nedělala tak mužů bejt sam.Akorát zavidite ze vám buchty nehulej.

Reklama

Přidat komentář