Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Wulkan (St, 18. 8. 2021 - 13:08)

ZELEZNY ARNOLDNEHESKE JE KDYZ NEKOMU NADAVAS.NIK NEMUZE ZA SVU ORIENTACI.

Hana (St, 21. 3. 2018 - 21:03)

Kouření penisu neuznávám a pokud by muž chtěl toto ode mne poslala bych ho někam. Jsem tak celá žhavá mu tuto nechutnost dělat. Postavila bych ho do latě.

Perverzní praso (St, 21. 3. 2018 - 17:03)

Tak dnes si opět dopřeju.Nejdřív si necháme zlehka lízat kulky,potom si je necham sát a zuzlat a potom po ni budu chtít pěkně koldokola lízat žalud. Když ho pak vezme do pusy bude to pro me slast a po chvilce takového kouření ji chytim za hlavičku a budu pomalu prirazet az co to půjde.Vypilovali jsme techniku a je schopna mě spolknout celého.Vždy zvysuji rychlost prirazu az ji regulérně sukam pusu a zarazim az do krku.Nakonec ho vytahnu,nechám si lízat prdel a dohonim se rukou.Už se tesim.

On (Út, 23. 1. 2018 - 18:01)

to je nějaký místní...je jurodivý. Na toto téma řádí na veškerém českém a slovenském internetu. Svého času, než ho to přestalo bavit řádil i na internetu německém.

On (Út, 23. 1. 2018 - 18:01)

to je nějaký místní...je jurodivý. Na toto téma řádí na veškerém českém a slovenském internetu. Svého času, než ho to přestalo bavit řádil i na internetu německém.

K (Út, 23. 1. 2018 - 17:01)

pokud tu někdo napíše...to je nějaký místní blázen?

Pokud (Út, 23. 1. 2018 - 00:01)

pokud tu někdo napíše něco pozitivního o obřízce a on to vyslídí, tak je zle.

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 23:01)

Já žádnou propagandu...Homoděj nejsem a kouřit si ho sám nedovedu. Ale jsou to už čtyři roky, co jsem narazil na případy mužů, kterým toto mrzačení pohlaví zničilo sexuální život a proto jsem na takovou propagandu vyloženě alergický.

Okopčím tu svědectví jednoho z nich, který byl zmrzačen jenom proto, že jeho otec byl muslim (jeho matka je katolička)

Teprve teď ve svých 23 letech, jsem se začal zabývat obřízkou. Teprve nyní ve svých 23 letech jsem četl o možných následcích na sexualitu. Četl jsem o ztrátě citlivosti. Nikdy jsem neviděl neobřezaný penis při erekci a byl jsem velmi překvapen když jsem se dověděl, že žalud je pak měkký, vlhký a hebký. Četl jsem o keratinizaci, o stimulaci vnitřní předkožky, uzdičky a dorzálních nervů. Četl jsem, že obřezaní muži mají na stimulaci pouze jizvu, což je pouhý zbyteček jejich vnitřní předkožky. Přemýšlel jsem o tom, že bych mohl sex prožívat úplně jinak, kdybych ty části měl. Jenže tomu tak není.

Je sice pravda, že vydržím déle. Ale to je vše. Pouze vydržím déle. Ale někdy se vůbec neudělám. Je mi 23 let. Také spím se ženami zhruba tak starými. Do 20 minut nic neprožívám. Někdy mi to trvá přes hodinu a jsem unavený. Sex není pěkný, když při něm musíte myslet jen na to, jestli vůbec dosáhnete orgasmu.

Moje obřízka je to nejhorší, co mě kdo mohl udělat. Ona ovlivnila celý můj život. Ona mě vždy jenom naplňovala studem. Mé matce je to velmi líto. Říká, že kdyby to věděla, tak by k tomu nikdy nedala souhlas. To sice pomáhá mé psychice, ale fyzicky mi to pomoci nedokáže.

Moje předkožka je provždy pryč a už mi ji nikdo nikdy nevrátí.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/alexuv-pribeh-ma-obrizka-ve-jmenu-bozim/

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 19:01)

Si kouří sám.

Katka (Po, 22. 1. 2018 - 18:01)

Jsem na takovou propagandu...Já žádnou propagandu nedělám, jen jsem napsala svůj názor. A to, že vám nestojí, nemusí být nutně obřízkou. Promiňte, ale nemám zájem si s vámi psát, tak na mě nereagujte. Maximálně sdělte, zda vy, Tony, kouříte příteli penis, jinak mě neoviňujte z propagandy.

Waltr (Po, 22. 1. 2018 - 18:01)

Jsem na takovou propagandu...Tak si vezmi prášek.

Žena (Po, 22. 1. 2018 - 16:01)

je povinna partnerovi huliti péro, je třeba to dát do předmanželské smlouvy

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 14:01)

Nějak nechápu vaši reakci....Jsem na takovou propagandu alergický!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vím o druhé, nepěkné straně mince té věci.

xx (Po, 22. 1. 2018 - 12:01)

chlap co manželce zahybá...jasně, jen dej na mámu. Ta má vždycky pravdu.

Katka (Po, 22. 1. 2018 - 11:01)

Ty tu obřízku chválíš,...Nějak nechápu vaši reakci. Já sem napsala moji vlastní zkušenost o nejlepším orálním sexu. Já nikoho do obřízky nenutím, tak nechápu, co na mě takhle reagujete!!!!!!!!!!!!!!

Tony (Pá, 19. 1. 2018 - 23:01)

Můj bývalý přítel měl...Ty tu obřízku chválíš, ale já vím o mnohých, které na ní nadávají, zvláště, když se jejich poklad nedokáže kvůli té obřízce udělat ani za hodinu.

Moje máma říká (Pá, 19. 1. 2018 - 16:01)

chlap co manželce zahybá stojí za hovno. Jinak olizovat jeho ocas fuj.

darex (Pá, 19. 1. 2018 - 12:01)

Neumím posoudit)))))

Katka (Pá, 19. 1. 2018 - 12:01)

Můj bývalý přítel měl obřízku a to bylo nejlepší kouření.

darex (Pá, 19. 1. 2018 - 10:01)

Kouření je nádhera...ale že by celkově vztah se stavěl na tom...jestli kouří nebo ne....na tom se přece nedá stavět...vztah založený na kuřbe...myslím jakože opravdový vztah...důležitý je sex tak nejak komplexně...ledazeby i ženský utíkali od chlapů co nelížou...)))...ale je fakt.ze správně vykouřit je umění....já mám lízání rád...ale po technické strance kouřeni ženam nezavidim)))

Reklama

Přidat komentář