Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Návštěvník (Pá, 22. 8. 2008 - 09:08)

Houby piča je to chlap

Návštěvník (Pá, 22. 8. 2008 - 08:08)

niko ty seš píča vymytá

nika (Pá, 22. 8. 2008 - 08:08)

fandim simone!kourit ptaka je jedna z nejnormalnejsich veci ve vztahu a je to supefr.chudaci marky co maji blok,ze se jim nelibilo jak se jejich ex udelal a tak ted nemuzou potesit svoje milacky..achjo.baby vzpamatujte se!pa

eva (St, 20. 8. 2008 - 22:08)

Heh, no dobře, tak nejsi Simona :-)

Petr (St, 20. 8. 2008 - 22:08)

Eva: vedle :), mam pindoura a zadnou Simonu ve sve okoli ani neznam. Uz v jinem tematu jsem psal, ze na diskusich samohonku neprovozuju.

prava Simona (St, 20. 8. 2008 - 22:08)

Diky Evo. Takovych lidi si moc vazim.

Návštěvník (St, 20. 8. 2008 - 22:08)

Anooooooooo, ale je to jine tema.

eva (St, 20. 8. 2008 - 22:08)

Musím se Simony zastat, nechte ji bejt. Prostě jen kouří a polyká a chce se o své názory podělit s ostatními. Na tom nevidím nic divnýho. Ať si každej dělá co chce. Vy se tu chováte jak hovada, určitě to nikomu necpala, jen prostě řekla svobodnej názor a snažila se ho obhájit.

A jinak si myslím že Petr = Simona :-D

Návštěvník (St, 20. 8. 2008 - 22:08)

...představte si,že ten chlap má lehký,nekontrolovatelný únik moči....chutná?

Petr (St, 20. 8. 2008 - 21:08)

Jana 20. 8. 2008 21:26:09: Tak jsem to rozhodne nemyslel. Naopak jsem psal neco v tom smyslu, at kazdy dela co je mu prijemne.

Vlasne jsem jen pripomel to, ze laska v ruznych formach meni pohled na slova "prijemne", "obet", "sebeuspokojeni"...
A alespon u me to nemusi byt prijemne primo fyzicky (primy "zisk"). Casto sam mam silnejsi zazitek (pocitovy) z uspokojeni prani partnerky, nez me vlastni fyzicke uspokojeni (od partnerky).
Vim, ze to neni primo srovnatelne, ale funguje to podobne jako kdyz je rodic ochoten obetovat zivot za sve dite, podobne mam radost z pomoci stare babicce s taskama (ci pomoc jinemu cizimu cloveku), pro podobny pocit lide delaji u zachranky, daruji krev (organy), uci zaky byt lepsi nez sam ucitel, pracuji nezistne pro charitu... Proste radost z uspokojeni druheho nebo casti spolecnosti.

Návštěvník (St, 20. 8. 2008 - 21:08)

Simono a vykouris mi ho i kdyz tam budu mit sejra?

Návštěvník (St, 20. 8. 2008 - 21:08)

simona je náruživá kuřačka.nebo to fakt neumí a nepřeblafla by ani pěticentimetráka

jana (St, 20. 8. 2008 - 21:08)

Petře,dovolím si nesouhlasit.Budu tu asi opakovat pár příspěvků,ale jsou i ženy co necítí potřebu to dělat stále.Já třeba to dělám málo a necítím se přitom jako málo žena a už vůbec necítím,že by to můj manžel vyžadoval stále.A hlavně necítím,že když kouřím přináším oběť.Když cítím,že to můj protějšek chce a já cítím,že i já to chci,udělám to ráda a bez nějaké oběti,ale s chutí.Znám i také ženy co to nedělají a jejich protějšek to nevyžaduje.Přeci co se líbí mě se nemusí líbit jinému.Jen mi připadá dost ujeté to tu rozebírat ve stylu:nekouříš?Tak jsi k ničemu.A mysli a napiš si co chceš je to můj názor a celý ten pocit z této debaty.Jinak nemám už co dodat.Nashledanou.

Petr (St, 20. 8. 2008 - 21:08)

Simona - radobykopie:zena? proc? Za nic se neschovamam a ani to neplanuju. Jen me nepotesil Tvuj nazorovy "prujem". Jinak bych tu asi nereaoval.

To, ze clovek pouziva pri rozhodovani mozek i cit (hormony, pudy...) povazuju za samozrejmost. Chce to zvolit spravny kompromis.

Návštěvník (St, 20. 8. 2008 - 21:08)

Elen oběť?To je snad dost silný slovo Simono.

Návštěvník (St, 20. 8. 2008 - 21:08)

petre protoza vim ze jsi zenska nema cenu na to reagovat.simono ty si tu muzes mit zastancu kolik chces a budes pro me stejna koza jako predtim

Elen (St, 20. 8. 2008 - 21:08)

Petre, citim to stejne jako ty. Svet by byl krasny kdyby kazdy rad rozdaval stesti a lasku. Kdyz si bajecnou zenskou vezme si bajecny chlap, maji bajecny zivot.... pro me to nejsou jen slova, a proto pokud nekdo se obetuje z lasky pro me, rada se obetuji i pro nej.

Petr (St, 20. 8. 2008 - 20:08)

Simona - radobykopie: Opravdu koukam, jakym muze byt zena nazorovym chudakem.
To, ze nemuzes prijit na jediny smysluplny nick je dost smutne. Zrejme se za sve prave jmeno stydis. Nebo ze by jsi se stydela za sve nazory?
To, ze nekdo prispiva do diskuze casto je podle tveho nejak omezujici? Cim? Neumis cist nebo dochazeji argumenty?
Uvazovala jsi nekdy, jestli s timhle pristupem ublizujes hlavne sobe? Nejvetsi radost je totiz rozdavat stesti a lasku (nejlepe opetovanou).

K tematu z pohledu jednoho konkretniho chlapa:
To, jestli nekdo praktikuje to ci ono je vcelku jedno. Dotaz byl na konkretni praktiku a ne pristup ke vztahu resp. sexu. Takze konkretne koureni mam moc rad, je pro me velice prijemne. Jeste radeji na tom mam ale ten podtext, ktery byl jiz zminem (jsem velice rad, ze to nektera zena opravdu tak citi) - totiz to ze se meho tela partnerka nestiti a chce pro me udelat vse po cem touzim.
Takove to "co ti na ocich uvidim".

Odboceni od tematu:
Dela to proto, ze uplne stejne se k ni chovam take ja. Toto bych oznacil za jeden z piliru kvalitniho vztahu. Ve chvili, kdy si zacnou partneri delat carky a hodnotit ma dati/dal s ma dostat/dostal; opravdovy vztah konci. Stejne tak si nedokazu ve fungujicim vztahu predstavit oddelene ucty, deleni majetku, deleni ukolu v domacnosti a lasku na pridel.

prava Simona (St, 20. 8. 2008 - 20:08)

ne, nerezignuji jen budu pouzivat jiny nik,mam docela dobrou fantazii.

Návštěvník (St, 20. 8. 2008 - 20:08)

Alke ,ale rezignuješ?Je nás tu víc děvenko.

Reklama

Přidat komentář