Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Ayperi (So, 23. 8. 2008 - 22:08)

Nechte tu Simonu bejt, jste normální ? Tak kouří a kouří dobře a vy to nemůžete přenést přes srdce

Návštěvník (So, 23. 8. 2008 - 03:08)

jo ty krasavice.přečti si svoje kecy a pak piš kdo je zlý ty chudinko omezená

Pro Simonu (So, 23. 8. 2008 - 02:08)

Kdybys byla taková za jakou se tu vydáváš tak bys třeba teď někomu hulila brko a neseděla pořád na netu

prava Simona (So, 23. 8. 2008 - 01:08)

Diky za radu Vykuř. Ksicht zabořenej v kalhotech - to uz davno je zastaraly clovece. Chlap se na to naopak rad diva :)))
Nehraju na ostrilenou kuracku, jen jsem odpovedela na polozenou otazku Kourite priteli penis ??? Nebo ne ? To je vse. Nahodou jsem v nejlepsich letech a nemam za co se stydet. Jo a deska z sedesatych let, neni tak hrozna. :))) Je videt, ze nekdo je omezenec ale to nepozna, protoze na to nema. Je zvlastni jak nektere lide zli pritom z takove prkotiny. Ostatne je mi jedno, je to tvuj nazor a ja ho respektuji.

Vykuř (So, 23. 8. 2008 - 00:08)

Simono podle věku tvý starý mámy ty už budeš taky pěkná krabice.Tak to se nedivím,že hulíš,ono ti už asi nic jinýho nezbude co?Ksicht máš zabořenej v kalhotech a tak se na tebe zdroj kouření nemusí dívat.No a o nice to už nemá cenu komentovat.Přitroublá nána co ani neví co je pták v hubě si tu hraje na ostřílenou kuřačku.Mele tu to samý dokola jako deska z šedesátých let.My to známe jak se kouří,nemusíme po večerech zkoušet to na bynánech:-)my si rovnou pokouříme tomu našemu chlapovi.Tak až se to na těch banánech naučíš tak tu opruzuj.

Kačka (So, 23. 8. 2008 - 00:08)

ne nejsem stará,ale soudím dle jejího slovníku..Myslím si jak už jsem víš psala svoje a dál se tady s tebou nebo tak nemíním dohadovat..Já mám i lepší věci na práci,než ze sebe dělat něco co nejsem na netu víš..

Návštěvník (So, 23. 8. 2008 - 00:08)

Nekouřím, protože zase ten šulin není doma.

prava Simona (Pá, 22. 8. 2008 - 23:08)

Pro Kačku: Tak tohle jsem cekala. Nika to dela a je tedy pubertacka? Tak ty potom budes pekne stara, ono by to odpovidalo. No jo, moje matka to nezna, dozvedela o tom kdyz ji bylo 50. Porad nadavala na ty k--rvy co to delaji, a ze je to proti prirode. Dokonce dosla k zaveru, ze ty zensky musi ti chlapi poradne nutit nasilim.

Kačka (Pá, 22. 8. 2008 - 17:08)

Tak jdi puberťačko

nika (Pá, 22. 8. 2008 - 16:08)

hihi.tak to je srandovni.jestli tady taham informace jak hulit pero?no to snad ne.delam to protoze se mi to libi blbousci.a sem uz nepachnu.mate co ste chteli.a zalozte si klub frustrovanych panen.a prosim-usetrete me kecama-myslim vasi typickou obranu-a to,ze napisete ze frustrovana pana jsem ja.papa panicky.ja si jdu pro banan a trenovat :D

Věra (Pá, 22. 8. 2008 - 13:08)

Kačko:)Moje řeč.Já buď kouřím nebo ne,ale určitě se tu nebudu s tím přiblblým tématem držet každý den jako oni.Napíšu svůj názor a jdu jinam,ale ony se tu drží.To víš tahají zde informace jak se to naučit.Asi jim ten jejich dal nůž na krk jak už tu někdo psal:)Kouřím děvčátka.Ne každý den,aby to nebylo na jedno brdo.

Kačka (Pá, 22. 8. 2008 - 13:08)

Taky si myslím,že ty které tu vykřikují jak to dělají rady a jak jim to chutná jsou zrovna ty tlusté buchty co o chlapa sotva zavadí a tady je možnost ze sebe udelat konečně zajímavé..

Návštěvník (Pá, 22. 8. 2008 - 13:08)

tak tohle sem nežral dvě slepice na jednom popelišti kdybych ti ty kurvo narval čůráka do huby tak ti ji natrhnu ale kdyby ta moje tady takhle psala tak ji rozbiju hubu.ta ho kouří jak bohyně a vy dvě kundy si vo tom můžete akokár žvatlat na smetišti

nika (Pá, 22. 8. 2008 - 13:08)

haha..mas pravdu Simono..:) proste tady clovek napise svuj nazor a hned nas chce naka zakomplexovana buchta ukamenovat..co uz.kurba patri k sexu a sex patri ke vztahu!

prava Simona (Pá, 22. 8. 2008 - 13:08)

Ted tak premyslim, ze mozna je dobre. ze anonymka nekouri.Takova zenska by mohla i kousnout.

prava Simona (Pá, 22. 8. 2008 - 13:08)

niko nevsimej si tuto anonymku. Pred par dny se snazila i vystvat me. Zrejmne je to psychicky narusena zena, nebot zadny chlap by proti tomu nebyl. Sedi zde baba hnusna a ceka na dalsi obet. Kazdy mame narok na svuj nazor a proto ho budeme stale rikat. Kourime a budeme kourit!!!

Návštěvník (Pá, 22. 8. 2008 - 12:08)

ty seš hlavně pěknej dementík

nika (Pá, 22. 8. 2008 - 12:08)

to snad neni mozny ty vole..ste hnusny a sprosty a zapskly zensky..chudaci chlapi co sou s vama...!a nebo jestli sou jako vy,tak to potom chapu...a sem zenska-akorat jsem se nezasekla na prababiccine prirucce o sexu mile damy.maucta

Návštěvník (Pá, 22. 8. 2008 - 10:08)

tak čůrák

Návštěvník (Pá, 22. 8. 2008 - 09:08)

Houby piča je to chlap

Reklama

Přidat komentář