Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 22:01)

Souhlasím s cudnou,jste fakt holky prasata.Já bych to do huby nevzal,to může jen ženská,nebo buzerant.Ale je to jinak příjemné,vystříkat se babě do držky.

Dáša (Ne, 6. 1. 2008 - 22:01)

Johana: Díky, Tobě totéž. ;o)) pa pa

Cudná: A ruku mu dáš? Víš kolik má na sobě bacilů? A navíc - tou rukou si HO drží, když čůrá...bacha na něj!!!

Johana (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Cudná,ty jsi asi dost mimo,divím se,že ty toho svého vůbec líbáš.Fuj,vždyť je to taky taková nechutnost!!!!???

Johana (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Tak to přece má šťastný konec,jako u mě.Jeden opustil,druhý našel.A že vám to spolu funguje,to buď ráda. Já také teď ve 40 letech prožívám takovou lásku,jako ve 2Oti ani náhodou.A pokud je to oboustranné u tebe,tak jako u mě ,tak si toho užívej plnými doušky a na každého kašli.Pa a také hodně štěstí i lásky.

cudná (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Holky, jak takovou nechutnost můžete brát do pusy? a to potom....fuuuuuj!

Dáša (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Johana: Mě právě jeden takový opustil...bolí to i po 2 letech. Kouřila jsem, ale ON to bral jako samozřejmost a necítila jsem, že mu to přináší radost. Spíše mi připadal, že mě ponížil a dosáhl svého. Teď žiju s přítelem a řekla bych, že to bere jako takovou krásnou tečku...nebo teda start ;o) a navíc to vrací i s úroky...a o tom to je. Hodně štěstí

Johana (Ne, 6. 1. 2008 - 21:01)

Re Dáša:
Mě je 40 a nevybral si mě kvůli kouření,tos špatně pochopila. Přečti si příspěvky z dřívějška.Došlo k tomo jinak.
Jeho žena se kurvila ,kouřila jinde ,jen jemu nikdy a tak když si on našel milenku,tedy mě,tak začla řádit.Došlo k ultimátu a on si jen vybral,šel od ní.Rozvedl se a žijeme spolu.Já kouřím a ráda a on mě na rukou nosí.Nejen kvůli tomu ,ale také někdy jenom proto.

john (Ne, 6. 1. 2008 - 20:01)

Kdo mi ho vykouří??

Dáša (Ne, 6. 1. 2008 - 20:01)

Re Johana: Jen by mě zajímalo, kolik ti je let? Mě by třeba nasralo to, že by si mě vybral jen k vůli tomu, že dobře kouřím... no nevím. Je to věc názoru.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 19:01)

se Tě nebudu ptát.Od čeho jsi na tom světě?

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 19:01)

tobě tedy určitě ne debile.

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 18:01)

Jen kuřte,jako poslušné kurvičky.A hlavně polykat!

Magrathea (Ne, 6. 1. 2008 - 18:01)

..já taky nekouřím..a mrzí mě to, chtěla bych, ale mám z toho strach..bývalému příteli to nevadilo a u současného partnera jsem si vymyslela výmluvu, proč to prozatím nechci dělat..je mi to líto, ale nedokážu se k tomu odhodlat..snad časem..:/

Návštěvník (Ne, 6. 1. 2008 - 17:01)

ja kouřím svému příteli kdykoli to je vhodné a kdykoli to je možné mam to rada a on taky je to vzrušující pocit jak pro něj tak hlavně pro mě míša

Mmm (Ne, 24. 7. 2022 - 02:07)

Mě to přijde hrozně nechutný...
A nechápu to, že když to holka nechce dělat tak s ní kluk nechce být...
Přijde mi to zvrácený.

Kokoška (Ne, 6. 1. 2008 - 17:01)

Káťo,jen aby kvůli tvému bloku nechodil přítel za kamarádkou,určitě se ti chlubit nebude.Nepřeji ti to,ale........

káťa (Ne, 6. 1. 2008 - 17:01)

já to příteli pusou nedělám, ráda bych, ale mám prostě strašný blok. Jemu to nevadí, aspoň to říká. On mě to na druhou stranu dělá moc rád, nikdy by mě nenapadlo to po něm nějak vyžadovat a nemohla bych nic říct, kdyby nechtěl, ale on chce a je to pro něj jedna z nejvíc vzrušujících věcí. Takže se myslím, že to nemusí být vždy sobecké příjímat orální sex i když ho sám člověk nedává.

Andy (Ne, 6. 1. 2008 - 12:01)

Janis: Mejsi žádná guma...nesmíš brát všechny vážně:))
Ptala se Jelena a myslím, že odpovědi se jí dostalo, dokonce jsem toto téma nahodila doma a bylo mi řečeno totéž...pokud bych nekouřila, nemůže zaručit, že by své potřeby a choutky neuspokojoval jinde...ne, že by tím skončil náš vztah, jen by se do něj nabourala nějaká milenka a upřímně řečeno, nedivila bych se! Na druhou stranu myslím, že to je v nás všech nějak zakodované v našem genetickém indexu, páč všeobecně platí, když nejsem spokojen, hledám jinde něco lepšího, ať jsou to vztahy jako takové, práce, porozumnění...a myslím, že je to tak nastaveno správně, tak, abychom si svůj život užili, ne přežili, jenom proto, že neustále tolerujem a vzdáváme se svých snů a přání.
S Bárou sohlasím:)

BÁRA (So, 5. 1. 2008 - 18:01)

Souhlasím a myslím si že holky který nekouřej si ten sex nemůžou vychutnat na sto procent.Znám holky který nekouřej,ale lízat se nechají.Je to sobecký.

Janis (Pá, 4. 1. 2008 - 14:01)

Pro Andy:Děkuji,končně se mnou někdo souhlasí a ne že mě většina bude nazývat gumou. I když to,co jsem psala se netýká Andy přímo mě. Já miluji sex,miluji svého muže,a miluji i kouření,někdy tomu dám přednost před souloží.69 je krásná.Máme se rádi oba dva,že téměř žádná praktika nám není cizí.Jen jsem chtěla naznačit,že existují muži ,kteří to upřednostňují,můj přítel toho byl také příklad.Ale to už jsem psala.

Reklama

Přidat komentář