Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Belatrix (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

Vy ale špatně čtete. Já jsem nenapsala, že chlapi nemají rádi kouření, ani to, že to nedělám. Ale příjde mi divný, aby chlap, který má fungující vztah, jej ukončil jen proto, že ho manželka nekouří. A to samé napsal JoeD. Nevěru manželky jste tam nějak namontovali vy.

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

Karle máš asi pravdu,tohle mě nanapadlo.Dříve také nebyl moderní třeba anální styk a teď je to normoš.

Karel (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

Každý chlap musí milovat kouření.
Belatrix asi žile fakt v jiné dimenzi.Dříve to možná byla věc,která se nedělala tak často.
Tak jestli JoeD je starší generace,tak může mít svým způsobem pravdu.Můj děda asi tolik nemohl protěžovat tento problém a babičku by to ani nenapadlo.

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

Andy,ano,tak nějak jsem to myslela také.
Proč mi tady JoeD a Beatrix nadávají do gum?
Já si myslím, že pro muže je kouření podstatná věc a který řekne, že ne, tak lže.

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

Pro Karla:
Co bys dělal ty,kdybys zjistil takovou věc?
Johano a tys psala,že se tvůj přítel rozvedl.
Tak je to asi v lidech. Někdo to dokáže tolerovat a někdo ne.

Andy (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

já kouřím, ale jen když mě přepadne chuť, ne když přepadne chuť přítele...
Myslím si, že to vztah může ovlivnit tak, že z pravidla platí, co se nám nedostává doma, hledáme jinde...pokud s tím dokážeš žít, nemáš asi problém, v opačném případě.....
si na svou otázku dokážeš odpovědět sama:)

Karel (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

Mě by to moc trápilo,kdyby mě moje žena nechtěla kouřit.Mám to moc rád.No kdybych byl Tondou a zjistil,že mi stará vypaluje nikde,tak bych jí asi zabil.

Petra (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

To je pěkně blbý.Ale myslím si,že když někdo chce být nevěrný,tak mu v tom nezabrání ani kouření nebo nekouření.

Johana (Čt, 3. 1. 2008 - 22:01)

Jelena se ptala,když nekouří,jestli to může ovlivnit její vztah a já napsala,že může.Za tím si stojím.Když jsem psala,že si můj přítel vybral mezi ženou,která nekouří a tou co kouří,prostě tu která kouří.
To, co tu napsal Tonda,je tak, jako kdyby tady byl můj přítel také.Něco podobého potkalo i nás.Jen s tím rozdílem,že já nejsem ta manželka.Já jsem spíše tou milenkou ukteré skončil.Ale rozvod byl prý spíše kvůli tomu,že jeho žena čekala dítě s jiným.

Tonda (Čt, 3. 1. 2008 - 21:01)

No to jistě,nevěra v jakémkoliv vztahu udělá velké dusno.Já nejsem ten tip,co by si nechal všechno líbit.Dokud moje žena nezačala dvojí život,vše jsem jí toleroval.Ale pak už to nešlo.Není to tak,jak to chápou ostatní ,ale stalo se to proto,že nevěra je pro mě to nejhorší.

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 21:01)

No ne uplně přesně Tondo,ale tak nějak to asi mohlo být. Já jsem vám tu chtěla říct,že vztah může to,či ono nabourat velmi lehce.Jestli si někdo myslí,že ne, tak to je blázen.
Belatrix tady mele hlouposti.Tonda to zřejmě pochopil lépe. Já jsem nikdy neřekla,že když žena nechce kouřit,že se kvůli tomu s ní manžel nemusí rozvést. Ale pro to,že kouří jinde a jeho ne,snad není o tom, že se jí to asi nelíbí.A pak naprosto nechápu, proč jí tolik vadilo,že si našel také milenku,když ona se pelešila se svým milencem.A tímhle je vztah snad narušen k rozvodu dostatečně,myslím ne?

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 21:01)

Co to zase meleš,Belatrix? Já už šťastný vztah mám a kouřím ráda.Můj muž mě líže rád.Já nejsem ten člověk ,který má problém.

Tonda (Čt, 3. 1. 2008 - 21:01)

Možná,že já jsem to pochopil. Měl jsem také ženu,která mě také nechtěla kouřit.Po 12 ti letech manželství,jsem zjistil,že mimo to,že měla milence mu toto neodepřela.Našel jsem si tedy přítelkyni i já,se kterou naopak tuto praktiku provádíme téměř pravidelně.Ovšem to,že já jsem si našel milenku,moje nevěrná žena neunasla.Podal jsem návrh na rozvod,nyní jsem již ženatý se svou přítelkyní.Proto chápu,cos tím chtěla asi Janis říct.

Belatrix (Čt, 3. 1. 2008 - 21:01)

Tak to už nechápu vůbec. Asi jsem z jiné planety než ty :-D Tak kuř seč ti síly stačí a doufej, že to ti zaručí šťastný vztah.

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 21:01)

Pro Belatrix:
Ale ty pleteš buchty a švestky.To nepsal on,to jsem psala já.Proč sem pleteš,že se ženě nemusí kouření líbit? To nemusí , to chápu, ale tady jde o něco jiného?Asi jsi sama vygumovaná,když neumíš číst a do gum ti já nadávat debudu,protože ty na to nemáš asi ani abys pochopila to,co jsem vám tu chtěla říct.

Belatrix (Čt, 3. 1. 2008 - 21:01)

Janis, ty snad čteš nějaké jiné příspěvyky JoeD, než tu jsou? Kde napsal, že by se ženská někde kurvila? Proč je sobec, když dokáže pochopit, že se ženě nemusí kouření líbit a kvůli tomu se s ní nerozejde? Co žena může a on jí ne? Fakt jsi asi guma :-)
JoeD souhlas s tebou.

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 19:01)

JoeD u mě jsi jen ubožák,který si nedokáže připustit,že je to tak.Něchtěla bych být tvoje žena ani náhodou,protože jsi sobec.Proč ona by měla kouřit tebe,když ty bys nechtěl? Co? Odpověz? Jaký bys mi řekl rozumný důvod toho, že tvoje žena může a ty jí ne? A jako čím bys to nahradil,nechám se poučit? Třeba mokrým hadrem ,ne? Když už se štítíš.To jsou jenom kydy.A proč bys to neměl dělat i ty,když říkáš, že jí tolik miluješ?Přemýšlej a nenadávej jiným.Pokud u tebe lidi s velkou inteigencí jsou gumy,tak ty jsi guma u trenek.

Janis (Čt, 3. 1. 2008 - 19:01)

No mám dojem JoeD, že dobrá guma jsi tak akorát ty.Pokud jsi tak omezen,že si nedokážeš představit, že chlap,který si už našel jinou a miluje se s ní několik let i s touto praktikou,jenom proto,že jeho ženská se kurví jinde,myslíš,že to není ten správný důvod? Nechtěla jsem to napsat tak brutálně ,ale do gum si nadávej sám.

alice (Čt, 3. 1. 2008 - 15:01)

ja svyho partnera kourim, sice ne nejak casto, jen obcas. on me nelizal ani nepamatuju. myslite ze mu to prijde hnusny, ze mu treba nechutnam?

Default User Image
Parta (Po, 25. 9. 2023 - 01:09)

prijde hnusny jak komu 

Reklama

Přidat komentář