Reklama

Honění

jirka (Čt, 9. 10. 2014 - 06:10)

A Tvoje žena má...Jestli ma milence nevim .Pouze oralne a chce to dost casto. Treba hned, kdyz prijde z prace .

Lola (St, 8. 10. 2014 - 14:10)

Nemazu nic. Nekdy me dovoli...A Tvoje žena má milence,nebo ji smíš uspokojovat pouze orálně?

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 22:10)

To melo byt s jednou jednou jeji nastavenou.

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 21:10)

A to dá nohy v kozačkách k...Nemazu nic. Nekdy me dovoli mezi ne a nekdy si musim vystacit s jedno nastevenou a trit si o bok jedne kozacky.

Lola (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

Ta moje me do sebe nepousti....A to dá nohy v kozačkách k sobě a zasouváš mezi kozačky?Mažeš nějakým krémem,např. Indulonou?

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 13:10)

Ta moje me do sebe nepousti. Ji musim delat rukou, pusou a robertkem. A pro me je nejvedsi odmena, kdyz jsem hodnej a poslusnej, ze si obuje kozacky a pripusti me na ne jako pejska. Je pro me pocta, kdyz ze s nim mohu trit o jeji boty .

Josef (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Zna davku meho semene. Obcas...No bohužel moje má množství už taky v merku,nechá mě to udělat pouze jednou týdně před ní do odměrky a když vidí že jsem abstinoval tak mě na sebe pustí,když ne tak čekám další týden.

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Myslel sem žes psal i na...Ma uz me davky vypozorovane. Dvakrat jsem to udelal a dvakrat na to prisla. Pindoura me sesvihala a pak me na predkozku dala zabku na zaclony a na ni privazala sve boty a ja se takhle musel nahy pohybovat po byte a bolest to byla dost velka. Nechala treba hodinu .

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Myslel sem žes psal i na...Zna davku meho semene. Obcas kdyz prijde domu, zarve "semeno" a kdyz uz jsem ten den jednou udelal, mam ho podstadne mene. To uz ma ve voku Vsak uz parkrat uz zarvala "semeno" vickrat ze den a sledovala ten ubytek. Jednou to zarvala 6krat a po sesty muj orgasmus suchy. Nechala me se k jejim noham uplne vypraznit. No a podle toho uz pred casem dvakrat poznala, ze ten den uz jsem tajne strikal

bivoj (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Myslel sem žes psal i na cuckoldu .
No dobře , ale stejně seš jen takový domácí připosránek otrok své paničky . To by mne jen zajímalo jak pozná , že ses udělal za jejími zády ? To ti váží koule , měří množství ej. nebo co ?
A nebo si jen takovej poctivej blb :-(

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 10:10)

Jirko, není to škoda? Až...Skoda ceho ? Ja jeji pochvu musim nazyvat pipinka .

Cactus (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

A kdyz neni doma, tak se...Jirko, není to škoda? Až zase zařve "semeno", zařvi na ni "kunda" a pořádně tvrdě ji vopíchej... :))

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

A kdyz neni doma, tak se udelat nesmim .

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

No to víš Cuckolde ....Proc hned cuckolde ? Ja nevim jestli nekoho ma .

bivoj (Út, 7. 10. 2014 - 08:10)

Mocky zavidim chlapum co si...No to víš Cuckolde ....

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 08:10)

Mocky zavidim chlapum co si sami rozhodujou o sve masturbaci .

Eva (Po, 6. 10. 2014 - 16:10)

Kdyz si pritel honi pindoura tak ho pri tom placam rukou pres koule. Je to sranda jak se krouti a pak strika.

Eva (Po, 6. 10. 2014 - 15:10)

Kdyz si pritel honi pindoura tak ho pri tom placam rukou pres koule. Je to sranda jak se krouti a pak strika.

Max (Po, 6. 10. 2014 - 12:10)

Já manželovi honím péro...To teda zavidim takovou zenu aji po 25 letech si moc fajn zena a honeni to uz mas za ty lete asi velkou praxi

Reklama

Přidat komentář