Reklama

Honění

jj (Pá, 10. 10. 2014 - 14:10)

Možná,že je tvá žena tak...Nebo je lesba. :(

jirka (Pá, 10. 10. 2014 - 13:10)

Možná,že je tvá žena tak...Madam, mocky si vazim vaseho vyjadreni. To vite, ze bych chtel mym trapnym muzstvim vniknout do te krasne pipinky .

Lola (Čt, 9. 10. 2014 - 15:10)

Jestli ma milence nevim...Možná,že je tvá žena tak silně dominantní,že nechce muži dovolit vniknutí penisem.Je to sice zvláštní postoj,ale život není černobílý.Možná časem přijdeš na to jak do ní.Hodně totiž záleží na situaci,místě a duševním rozpoložení.Možná by ses měl snažit alespoň částečně eliminovat svojí submisivitu.Přeji hodně chuti a štěstí.

jirka (Čt, 9. 10. 2014 - 06:10)

A Tvoje žena má...Jestli ma milence nevim .Pouze oralne a chce to dost casto. Treba hned, kdyz prijde z prace .

Lola (St, 8. 10. 2014 - 14:10)

Nemazu nic. Nekdy me dovoli...A Tvoje žena má milence,nebo ji smíš uspokojovat pouze orálně?

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 22:10)

To melo byt s jednou jednou jeji nastavenou.

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 21:10)

A to dá nohy v kozačkách k...Nemazu nic. Nekdy me dovoli mezi ne a nekdy si musim vystacit s jedno nastevenou a trit si o bok jedne kozacky.

Lola (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

Ta moje me do sebe nepousti....A to dá nohy v kozačkách k sobě a zasouváš mezi kozačky?Mažeš nějakým krémem,např. Indulonou?

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 13:10)

Ta moje me do sebe nepousti. Ji musim delat rukou, pusou a robertkem. A pro me je nejvedsi odmena, kdyz jsem hodnej a poslusnej, ze si obuje kozacky a pripusti me na ne jako pejska. Je pro me pocta, kdyz ze s nim mohu trit o jeji boty .

Josef (Út, 7. 10. 2014 - 12:10)

Zna davku meho semene. Obcas...No bohužel moje má množství už taky v merku,nechá mě to udělat pouze jednou týdně před ní do odměrky a když vidí že jsem abstinoval tak mě na sebe pustí,když ne tak čekám další týden.

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Myslel sem žes psal i na...Ma uz me davky vypozorovane. Dvakrat jsem to udelal a dvakrat na to prisla. Pindoura me sesvihala a pak me na predkozku dala zabku na zaclony a na ni privazala sve boty a ja se takhle musel nahy pohybovat po byte a bolest to byla dost velka. Nechala treba hodinu .

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Myslel sem žes psal i na...Zna davku meho semene. Obcas kdyz prijde domu, zarve "semeno" a kdyz uz jsem ten den jednou udelal, mam ho podstadne mene. To uz ma ve voku Vsak uz parkrat uz zarvala "semeno" vickrat ze den a sledovala ten ubytek. Jednou to zarvala 6krat a po sesty muj orgasmus suchy. Nechala me se k jejim noham uplne vypraznit. No a podle toho uz pred casem dvakrat poznala, ze ten den uz jsem tajne strikal

bivoj (Út, 7. 10. 2014 - 11:10)

Myslel sem žes psal i na cuckoldu .
No dobře , ale stejně seš jen takový domácí připosránek otrok své paničky . To by mne jen zajímalo jak pozná , že ses udělal za jejími zády ? To ti váží koule , měří množství ej. nebo co ?
A nebo si jen takovej poctivej blb :-(

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 10:10)

Jirko, není to škoda? Až...Skoda ceho ? Ja jeji pochvu musim nazyvat pipinka .

Cactus (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

A kdyz neni doma, tak se...Jirko, není to škoda? Až zase zařve "semeno", zařvi na ni "kunda" a pořádně tvrdě ji vopíchej... :))

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

A kdyz neni doma, tak se udelat nesmim .

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 09:10)

No to víš Cuckolde ....Proc hned cuckolde ? Ja nevim jestli nekoho ma .

bivoj (Út, 7. 10. 2014 - 08:10)

Mocky zavidim chlapum co si...No to víš Cuckolde ....

jirka (Út, 7. 10. 2014 - 08:10)

Mocky zavidim chlapum co si sami rozhodujou o sve masturbaci .

Reklama

Přidat komentář