Reklama

Chci výprask

Pepa (Út, 10. 11. 2015 - 22:11)

Vzrušuje mě nechat se od ženy svázat a dostat od ní,výprask na holou.Vložit se do rukou ženy a být v její moci.Třeba i výměna rolí.Rád vyplním ženě erotické přání.Kdyby tady byla žena z Brna,jsem pro realitu.

Switchman76 (Út, 10. 11. 2015 - 22:11)

Ahoj, rád bych dostal výprask na holou od přísné dívky. Jde mi spíše o jemnější a delší výprask. Může být i odměna. Jsem z Plzně. [email protected]

gabriel (Ne, 18. 10. 2015 - 07:10)

chceš na holy zadek...paskem? [email protected]

uhahahaha (Po, 12. 10. 2015 - 20:10)

Ahoj :P je to tu ještě...Zvoníš, běžím rychle otevřít, jdu akorát v tričku a v kalhotkách protože vím že si to ty. pozdravím tě, ty mi liskneš a už mě ženeš do ložnice. přikážeš abych se svlíkla. poslechnu ale dávám si záležet aby to chvilku trvalo. si netrpělivý a ranou na zadek mě pobízíš k rychlosti. ptáš se mě jestli sem splnila vše co si mi přes den uložil, odpovídám že ano, že sem jen nestihla umýt všechno nádobí od vaření.
Ty: "jak jenom? Jak si to představuješ?"
Já: "já to dodělám potom, všechno bude, slibuju…"
Ty: "to mě absolutně nezajímá, nesplnila si úkoly, víš, co máš v takovém případě dělat!!"
Já: "ano vím"
Lehám si poslušně na postel, pod břicho si dávám polštář, aby byl můj zadek pěkně vystrčený. A čekám na trest.
Nemusím čekat dlouho, tentokrát si vybereš bičík, tenký, pružný. Oznamuješ mi, že budu počítat a že skončíš, až uznáš za vhodné.
A už to začíná. Svist… "jedna"
Svist… "dvě"
S prvními ránami problém nemám, hezky ti držím a ani se nehnu.
Svist… "tři"
A takhle to pokračuje, sázíš mi rány jednu za druhou, blížíš se desáté a já už dost slyšitelně sykám bolestí, dáváš si záležet.
Při patnácté ráně se neudržím a vykřiknu, nezapomínám však stále počítat, vím, že pak by to bylo tisíckrát horší.
Blíží se 25 rána a já už po každá ráně křičím a prosím tě, aby si už přestal, že všechno napravím, práci dodělám a zařídím si, abych vše lépe stíhala, ale si neúprosný, zadeček mám v jednom ohni, ale stále počítám, na tom si dávám záležet…
Svist… "ááááuuuu … třicet, už prosím dost, já se polepším"
Svist… "prosííííííííím už néééé, třicet jedna"
Svist… "už dooooost, třicet dva"
najednou další rána nepřijde, a ty suše oznamuješ: "ještě jednou zaprosíš, abych toho nechal, tak bude trest dvojnásobný!!"
a pokračuješ:
Svist… "ááááááuuuuu… třicet dva" já už se neodvážím protestovat
Svist… áááááááá… třicet tři
Svist…. ááuuuuuuuu… třicet čtyři
Svist… áááááááááuuuuuuuu třicet pět.
Přestáváš, přikážeš, abych se zvadla, okamžitě uposlechnu.
"Otoč se"
Otáčím se k tobě zády s hrůzou co přijde, bereš do ruky můj zmučený zadek, tiskneš ho a cítíš jak se snažím uhýbat. Tvůj stisk je však příliš silný a já můžu jen skučet bolestí, za což si vysloužím ránu. Otočíš si mě, a hraješ si s mými prsy, bolí to, ale neodvažuji se ani pohnout a se zaťatými zuby doufám, že tě to brzo omrzí. Mám pravdu, ale moc si tím nepomůžu, dáváš mi na bradavky svorky a házíš mě na záda na postel… při dopadu na zadek mi unikne slabý výkřik.
"co to mělo znamenat?!"
"omlouvám se, už se mi to nestane"
" to bych ti radil!!"
Leháš si vedle mě na postel a přikážeš, abych si vzala do pusy tvůj úd, poslechnu, snažím se aby se ti to líbilo, už tě nechci naštvat.
Rvu si ho co nejhlouběji do krku a chvílemi si s ním zase hraju jazykem. Zdá se, že si spokojen, netrvá to moc dlouho a cítím v puse tu známou nahořklou chuť. Pečlivě ti ho očistím, aby sis nenašel jedinou záminku k nespokojenosti.
Chvíli ležíš, já sedím vedle tebe a neodvažuji se už ani pohnout proti tvé vůli. Zadeček mě hodně bolí a připomíná mi, abych pečlivě poslouchala tvoje rozkazy. Pomalu se zvedáš a dáváš mi rozkaz, abych se postavila vedle postele. Stojím před tebou a zatajuji dech v očekávání. Nenecháváš mě dlouho čekat, chytáš mě za svorky a taháš dopředu… Už to nevydržím a udělám krok.
"Kdo ti to dovolil co?"
"Omlouvám se, jen už mě prosím nebij"
"Na to si měla myslet dřív, teď si lehni na záda, chyť si nohy a pěkně je roztáhni"
"Prosííím nee"
"Tak dělej!!"
Poslechnu, bojím se, protože tuším, co bude následovat…
Bereš do ruky rákosku a já mám hrůzu v očích… chvíli mě s ní jen přejíždíš po stehnech i v rozkroku a necháváš stupňovat můj strach z dalšího trestu…
Najednou se ozve známý hvizd a padá první rána, podaří se ti strefit se na poštěváka, vyjeknu bolestí, stáhnu nohy k sobě a snažím si ji chránit…
Tím tě však opět naštvu… odložíš rákosku, jdeš mi oddělat svorky z bradavek přikazuješ abych dala ruce za hlavu, přivazuješ mi je k posteli. Nohy musím natáhnout a přivazuješ mi je každou do jednoho rohu postele. Jdeš si znova pro rákosku, ale tentokrát se věnuješ mým prsům a už padá rána jedna vedle druhé… Křičím bolestí prosím tě, abys přestal, ale ty mě jen suše okřikneš, že si za to můžu sama, když se neumím chovat. Snažím se v duchu počítat rány, ale již u desáté se ztratím... ještě chvíli to pokračuje, kroutím se, snažím se uhýbat ranám, ale provazy mi to nedovolují..
Konečně přestáváš, ale já zůstávám přivázaná, najednou se znova napřahuješ, ale rána dopadne na podbříšek, svisle tak, že konec rákosky zasáhne poštěváka, vypnu se bolestí a vykřiknu.. už je to k nevydržení, provazy mě řežou, zadek na kterém ležím mě šíleně pálí a prsa i rozkrok mám v jednom ohni, rána to totiž byla opravdu silná...
Odvazuješ mi nohy, ale ještě není konec... chytneš mě za ně a ohneš mě, naštěstí už další rány nepřichází ale vnikáš do mě. Přirážíš opravdu tvrdě a hraješ si s mými zmučenými prsy, začínám vydávat něco mezi vzdychy a výkřiky rozkoše a bolesti.. všimneš si, že mé steny nejsou pouze bolestí a okamžitě přestáváš.. chvíli čekáš a pak mi ho bez varování narveš do zadku, vykřiknu spíš lehkým úlekem než bolestí...
Začínáš opět velice silně přirážet a nepřestáváš mi drtit prsa .. přidáváš na síle, jak v přirážení, tak ve stisku mých prsou.. já se pod tebou zmítám v orgazmu a ty dosahuješ vyvrcholení..
leháš si vedle mě na postel, já chci dát nohy dolů a normálně si lehnout, ale vysloužím si takovou ránu přes bolavý zadeček, že už se raději o nic nepokouším...
Po nějaké době mě přece jen pustíš a musím ti jít uvařit kávu a jít ohřát jídlo, už už se zvedám, že půjdu do kuchyně, ale zastavíš mě. v ruce držíš několik svorek. dvě mi připínáš na bradavky a přikazuješ abych roztáhla pořádně nohy... bojím se, ale strach z dalšího výprasku je silnější..
Jednu mi připínáš přímo na poštěváčka, vykřiknu bolestí a ty mi jednu vrazíš, abych byla ticho ..

Další dvě mi připínáš na stydké pysky, a pak už mě ranou přes zadek posíláš do kuchyně...

matyfu (Út, 15. 9. 2015 - 12:09)

Ahoj je mi 40 let jsem z Olomouce.
Už jsem si se spoustou žen a dívek psal na toto téma výprask na holou a s některými potom tyto zážitky uskutečnil jestli jste dámy či dívky pro napište mi na můj mail [email protected] své zážitky a fantazie své prosby cokoliv na toto téma pokud navíc jste z Olomouce či okolí můžem se potom vidět a dám ti výprask přesně takový jaký budeš chtít.

bell (Po, 24. 8. 2015 - 19:08)

[email protected] kto chcete napíšte :)

kdjrhr (Po, 24. 8. 2015 - 17:08)

Ahoj našla by som niekoho...Chceš si psát i se mnou ?

Pis (Po, 24. 8. 2015 - 17:08)

Ahoj našla by som [email protected]

bell (Po, 24. 8. 2015 - 11:08)

Ahoj našla by som niekoho kto by si so mnou popísal ?

naholou prosim (Út, 4. 8. 2015 - 09:08)

Nenasel bych zde slecnu, zenu z Prahy nebo okoli,ktera by me splnila sen a naplacala na holou do pekne cervene.... barvy?
rad nabidnu i odmenu kolen 500.kc.Dekuji
Muj [email protected]

Switchman76 (Út, 14. 7. 2015 - 19:07)

Kolik za to dáváš?500

Petra (Ne, 12. 7. 2015 - 09:07)

Ahoj, rád bych dostal...Kolik za to dáváš?

Petra (Ne, 12. 7. 2015 - 09:07)

Ahoj, rád bych dostal...Kolik za to dáváš?

Dhdjnc (So, 11. 7. 2015 - 21:07)

Ahoj, hledáš pořád holku,...Divka co by chtela dostat na holou ??

Switchman (Čt, 11. 6. 2015 - 12:06)

Ahoj, rád bych dostal výprask na holou od přísné dívky. Jde mi spíše o jemnější a delší výprask. Může být i odměna. Jsem z Plzně. [email protected]

mafdhgdfzhtfcjh (So, 9. 5. 2015 - 02:05)

co za to nabídneš?potom ti strčím kládu do zadku.

Marek R. (So, 9. 5. 2015 - 02:05)

Jsem z Brna a hledám ženu, která vášnivě miluje pravidelně zmalovaný zadek a chtěla by i vážný vztah moc rád výprask udílím, 721 499 959

Hm, (St, 15. 4. 2015 - 16:04)

ja chci dostat pořádně na...co za to nabídneš?

mafdhgdfzhtfcjh (St, 15. 4. 2015 - 16:04)

ja chci dostat pořádně na zadek až budu křičet rakoskou

mira (So, 11. 4. 2015 - 20:04)

chci dostat pořadný vyprask zlobuil sem moc hodně

Reklama

Přidat komentář