Reklama

záliba v nošení plínek

vlado (Po, 12. 2. 2018 - 12:02)

mne sa uz nechce curat do plenek preto koncim diskusiu nech curaju dalsi po mne vela uspechov.

vlado (Pá, 9. 2. 2018 - 15:02)

nosit plenky moze byt uchylka aj nemusi byt uchylka.Preto zaliba noseni plenek je na to urcena diskusia aby si napisal kazdy svoj komentar.Noseni plenek by nikomu nemalo vadit.

Jak (Čt, 8. 2. 2018 - 19:02)

nadavat na plenky sa nepatri...se Vlado řekne slovensky úchyl?

vlado (Čt, 8. 2. 2018 - 17:02)

nadavat na plenky sa nepatri kazdy ma svije nazory a patri to k fetisu.

Potřebuju (Čt, 1. 2. 2018 - 10:02)

Ahoj ja ti mohu poradit...jse poradit s pravopisem. To bys taky zvládl?

petr250 (Čt, 1. 2. 2018 - 08:02)

Ahoj ja moc rád nosím plenky a počurávám se do nich,moc se mi to líbí a hledám někoho podobného na setkání v plenkách Petr z Vysočiny pošli sms na 605029116

Neni potřeba (Pá, 26. 1. 2018 - 22:01)

já taky ráda nosím...Ahoj ja ti mohu poradit vyznavam jse a odkud jsi napis na [email protected]

vlado (So, 3. 9. 2016 - 21:09)

Latkove plienky predavaju vo velkosti 80 krat 90 cm ktore sa kupia v obchode pre babetka to je 10 alebo 20 kusov v baliku len netrba sa otalat ze to potrebujete pre seba.K tomu si treba kupit navekacie TENA nohavicky a je to v pohode.A potom uz natahnut pvc nohavice.

vlado (So, 3. 9. 2016 - 19:09)

Plienky su urcene na to aby sa do nich cikalo a kakalo.Kto ich potrebuje predpise lekar ale pacientovi nikdy nenadava ale mu pomoze podla jeho diagnozy ale hlavne je to ze o tom nikomu nesmie povedat ( tajomstvo).Ked chce lekar vyliecit pacienta nikdy mu nenadava do uchylakov ale predpise mu lieky ktore mu pomozu. TOTO By SI MAL kazdy jednotlivec UVEDOMIT.Som zvedavy ake pripomienky aprispevky budu na tento prispevok.

vlado (St, 24. 8. 2016 - 07:08)

Nosit plienky je pre kazdeho jednotlivca osobna vec.Nikto nemoze nadavat na plienkarov.Kto si mysli ze nebude potrebovat plienky je na velkom omyle.Ja som nosil plienky dva apol roka.Mne sa nosenie plienok akosi zalubilo.Odpisujem na divku 22 let budem rad ked pridas prispevok

a nema ta divka (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

Dívka 22 let, ráda...Tak si s ni povidejte a nenechte ji stradat!!!

plenka (Út, 23. 8. 2016 - 13:08)

Dívka 22 let, ráda popovídá na téma plenky, email [email protected]

Pepa (Po, 22. 8. 2016 - 00:08)

Já pleny nosit musím, a když jsem v horších podmínkách, tak si vezmu Depend Super Plus Extra Large kalhotky zalepovací 15 ks, donich dám Depend Super Plus vložné pleny 20 ks, takže celková závist je 7 litrů a to je i na několik dnů, a aby to nepadalo, a nebylo vidět,tak přes to hodim tena fix fixační kalhotky, a mám hotovo, sice ke konci už to je dost těžké, ale svůj úkol to plni

plienkar (Čt, 18. 8. 2016 - 12:08)

Pvc nohavice sa dajú kúpiť...Porad mi akej velkosti si davas tie latkove plienky v takom pocte pretoze ja som mal 70x70 celkom to nedrzalo dakujem

Vlada (Út, 16. 8. 2016 - 09:08)

Ahoj je tu nikdo z prahy kdo rad nosí plenky a chtel by si psat pak treba sejit a společné plenkařit ale prostory nato nemam distak piste na [email protected]

vlado (Pá, 5. 8. 2016 - 17:08)

Ja som tiež isel domov a som to nestihol prdol som a už sa to tlacilo do plienky a plienky som hodil do kosa a kúpil som si nové.

zubík (Pá, 5. 8. 2016 - 09:08)

Já plenky přímo zbožňuju.Beru si je hlavně o víkendu a v týdnu na noc když jsem sám.Pouze do nich čůrám,protože s velkou je dost potíží pak likvidovat následky.Ikdyž jednou jsem se pokadil když sem šel s nákupu.Chytnul mě fakt silnej průjem a ve chvilce když jsem otevíral dveře domu tak to šlo do pleny.Preferuji hlavně jednorázovky,tak sem jí sundal,rychle se vykoupal a zabalil do čistého.

vlado (Po, 1. 8. 2016 - 18:08)

Pvc nohavice sa dajú kúpiť v erotic shop obchode za 40€.Zapinaju sa troma patentkami na oboch stranách vpredu.Da sa do nich nabaliť 10-12 plienok a dvoje pampersky.Teda znesu dosť mocu apostel je do rana v suchu.

plienkar (Čt, 28. 7. 2016 - 11:07)

Som zo slovenska tiez rad nosim plienky.mam podobny problem zohnat plienkove nohavicky na slovensku.ma s tym niekto skusenosti.za radu vopred dakujem

vlado (Út, 26. 7. 2016 - 14:07)

Niekto nadava na plienky ale ked ich niekto bude potrebovat nosit plienky tak sa nikto neprizna.kazdy sa hambi povedat ze potrebuje plienky a horse je ze nechce ist doktorovi na urologiu aby sa toho dostal.Takto ludi nemozno odcudit a nazvat ich ako uchylaci kazdy nevie ako dopadne ahojte cau.

Reklama

Přidat komentář