Reklama

záliba v nošení plínek

Katka (Čt, 3. 12. 2015 - 17:12)

Na nošení plen v dospělosti nevidím nic špatného.Můj přítel taky nosil plenky a gumové kalhotky.Měl úraz,takže plenky musel nosit.

vlado (So, 3. 10. 2015 - 07:10)

Dnes som vstal ráno asi o pol piatej samozrejme docikany.prebbalil som sa .dal som si teraz 12 plienok a dve tena slipy pampersky pvc nohavičky pancusky damske plavky nohavičky .ledva som si dal rifle dobre som ich mal tesne a zrazu sa mi chcelo cikat ale podržal som . V obchode som si kupil tri dvojlitrove pivka a na svacinu .stál som v rade a už som dobre tepustil do plienok.potom som bol este v bufete na dve pivka .stretol som tam kamarátku vierku a ta mi kupila dve piva .mne sa zas chcelo curat.viedla si všimla že mám plienky a kupila mi ďalšie dve piva aja som zas pustil do plienok ale poriadne ale nohavice som nemal este mokre .vierku som pozval domov na kávu .doma má vierka potlapkala po plienkach aznova som pustil do nohavíc .vierka mi doma urobila kávu.vypil som dva litre piva už som pretiekol .vierka hovorí že to nevadi a bez problémov má znova prebalila.potom sme sa troška milovali to bola teda parada.

vlado (Čt, 24. 9. 2015 - 04:09)

Dnes mi helenka kupila 15 plienok PVC nohavicky pancusky .ja som si kupil tena slipy velkost Large damske plavky.

vlado (So, 29. 8. 2015 - 06:08)

Zavolajte na cislo 0949508380

vlado (So, 29. 8. 2015 - 06:08)

Mam Rad plienocky. Ja si davam 10 plenek dvojmo pampersky tena slipy gumove nohavice pancusky a damske nohavicky a nakonec rifle.

jankoabdl (St, 19. 8. 2015 - 20:08)
jankoabdl (St, 19. 8. 2015 - 20:08)

Ahoj. Ja mam velmi rad plienky. Najradsej mam ked sa zabalim aspon 4plienky a nane natiahnem aj gumene gate a mozem sa veselo pocikat. To som ako take male dieta, uz len cumel a kocik

Leskleoteplovač (Po, 20. 7. 2015 - 22:07)

Já použivám na jezděni na kolo takové plenky: http://www.depend.cz/produkty/tezka-inkontinence/depend-super-plus?slider_position=-1 Krasně sustí a jsou přijemné.

Martin (So, 27. 6. 2015 - 13:06)

Já na kole jezdím v...JÁ TÉŽ JEZDÍM V PLENÁCH NA KOLE ten pocit je šíleně vzrušující

Leskleoteplovač (Ne, 14. 6. 2015 - 15:06)

Já na kole jezdím v plenkach, je to přijemné aspon nemam otlačení zadek.

Vlastík (Út, 9. 6. 2015 - 16:06)

na kole jsem tedy plíny nezkoušel,ale může to být docela zajímavé v nich sedět na kola a šlapat.Akorát to musí docela dost škrábat mezi nohama.To já v plence chodím běžne ven.Hlavně v zimě nebo v obchodním centru jsou plenky super.Když na mě přijde malá potřeba tak to naplno pustím do plíny a je klid.Když se vrátím domů,tak se přebalím a je mi fajn.

plenkař (Ne, 3. 5. 2015 - 20:05)

já si beru pleny na kolo je tu někdo který která si bere pleny na jízdu na kole?

Pavel (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Ahoj já si beru plinky na kolo vždycky a je to příjemné

vlado (Út, 3. 3. 2015 - 13:03)

komu sa nelibi plenky gatky pancusky at si nalozi do kalhot

Leskleoteplovač (Pá, 13. 2. 2015 - 18:02)

A dají se koupit pleny Depend na teto adrese:
http://www.brnenskalekarna.cz/inkont-kalh-abs-depend-super-plus-m-15ks~z5029053526447.html

Leskleoteplovač (Pá, 13. 2. 2015 - 18:02)

Mám vyskoušené plenkové jednorazové zalepovací značky Depend povrch maji šustivy a jsou skvělé a jsou vhodné na noc.
http://www.depend.cz/produkty/tezka-inkontinence/depend-super-plus?slider_position=-1

hoj (Čt, 13. 6. 2013 - 20:06)

Taky miluju plínky, jak jednorázovky tak bavlněné, jsem 36 letý ab-dl chlap. Kdyby se tady našel kluk na stejný vlně co touží po společném životě at se ozve. [email protected]

Leskleoteplovač (St, 7. 1. 2015 - 00:01)

Tohle vypadá dobře na sebe jdnorazovou plenu a ten obleček, to musi byt přijemné, chtěl bych to. Neu seidiges Nylon Wet-Look Erwachsene Windelbody Strampler M - 3XL http://www.tianyoutextile.com/index.php?route=product/product&product_id=169

cipisek (Út, 6. 1. 2015 - 21:01)

No reknu vam to jsou slova tady toto tema je preci o nicem jinem a ne jsi tady vyhrozovat sockou ci policii nebo nikomu nadavat ten co pise tady tak on nevi jak jednou dopadne on to jsi muze psat v jinem firu ale ne tady nerozumim tomu.lebo jsom s toho posraty..........

Jin (Út, 6. 1. 2015 - 09:01)

Tak hlavně veřejně tady vyhrožovat někomu fyzickým násilím, to už je žalovatelné.

Reklama

Přidat komentář