Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Victoria (Pá, 26. 3. 2010 - 15:03)

Mariko, chození na kontroly...To je pravda, ty prohlídky jsou sice dobrá věc, ale nákaze samy o sobě nezabrání.

Victoria (Pá, 26. 3. 2010 - 15:03)

Já teda sice beru hormonální antikoncepci, ale vím, že není sama o sobě stoprocentně spolehlivá, bohužel vím o poměrně dost ženách, které otěhotněly i přes prášky, takže se jistím dvojitě a používám i kondom, protože mám panickou hrůzu z otěhotnění - říká se tomu "metoda šlí a opasku". Bez kondomu bych snad spala jedině se stálým partnerem, který by měl vasektomii a byl stoprocentně zdravý - jenže kdo je stoprocentně zdravý, že - jak už tady někdo napsal, člověk, a zejména pak chlapi, můžou mít v sobě nemoci, o kterých ani neví a nijak se neprojevují, a když to pak chytnete a propukne to, je průšvih jak hrom.

Leník (Pá, 26. 3. 2010 - 15:03)

Mariko, chození na kontroly k doktorům ještě nikomu nezabránilo v nákaze nemocí. Když se to zjistí u doktora je už pozdě, nechápu jak někdo může argumentovat, ano souložím bez kondomu, ale chodím na pravidelné prohlídky, ty lidi jsou úplný kreténi, prohlídky jsou na monitorování nemocí ale nákaze nezabrání.

Victoria (Pá, 26. 3. 2010 - 15:03)

No výborně, konečně rozumné názory. Už jsem si myslela, že kromě mě a několika málo jedinců všichni ostatní kondomy zavrhují.

Kordula (Pá, 26. 3. 2010 - 15:03)

samozrejme ze s kondomem, a...Perfektně jsi to vystihla!!! Chlapi co chtěl mrdat bez gumy stojej za hovno a nejlepší je s nima vyrazit dveře!!

Kordula (Pá, 26. 3. 2010 - 15:03)

I od ženskej se dá chytit...No jistě, je to řetězová reakce, a tak by jsi si ten kondom měl nasadit ve vlastním zájmu.

Marika (Pá, 26. 3. 2010 - 11:03)

No vidite holky a ja krava mela sem kluka a protoze sem ho milovala a verila ze spolu zustanem tak sem snim spala 2 roky bez gumy,protoze gumu nechtel prej by nic necitil..pak sem se dovedela ze si chodi prividelavat jako prostitut s gay chlapama ale snima pry s gumou chodi.jenze verte tomu,taky docela casto chodil na krev,pry se chce kontrolovat a vedet ze je zdravej.jenze si rikam ze zdrovna tak moch chodit na kontroly protoze uz neco mel..me teda nic nebylo ale uz ve me zustala nejistota.proto holky nedejte se.pride mi ze chlapum je vsechno jedno,nemaj problem ho vytahnout a chtej ho strcit kam se da za kazdou cenu a je jim to jedno co to ma,nerikam ze vsichni ale kluku sem mela 10 a ztoho chteli gumu sami od sebe jen dva.

Jirka (Pá, 26. 3. 2010 - 11:03)

samozrejme ze s kondomem, a...I od ženskej se dá chytit hnusný svinstvo.

xxx (Pá, 26. 3. 2010 - 11:03)

samozrejme ze s kondomem, a chlap ktery by se mnou sel do postele a nechtel by kondom tak bych ho vykopla i s hadrama na chodbu,chlapi kteri neumeji sukat s gumou jsou na hovno a zenske ktere si tam nechaj bez kondomu neco strkat bych zavrela na infekcni

Petra (Pá, 26. 3. 2010 - 10:03)

No Kordulo ja taky radsi kondom pokud nemam trvalej vztah ale s kamoskou bych si robertka pucila,to kdyz sem to delala s holkou tak byl ten robertek chvili v ni chvili ve me-tohle me nevadi,mozna je to tim ze sem BI..ale chodit jen tak s nekym bez kondomu to ne,ale ze by me vadilo ze ho strkali jinam to mi vubec nevadi,spis tech pohl.nemoci se bojim,kolikrat clovek muze mit neco a ani otom nevi.

Kordula (Pá, 26. 3. 2010 - 03:03)

Máte recht holky, já bych taky bez kondomu nešla. Pokud kluk není zrovna panic, tak ho měl předtím v jiný píče, možná i v prdeli a nejspíš taky bez kondomu, no nechci domýšlet, jak tohle může někomu nevadit? Půjčily byste kamarádce robertka? Já tedy ne a většina holek ne. A to se jedná o kamarádku. Ale s chlapama spousta těch slepic mrdá bez kondomu, ani netuší, kde tu kládu všude strkali. Fakt nechápu, jak můžou bejt chlapi i ženský takový prasata!

.. (Pá, 26. 3. 2010 - 00:03)

Můj princ používá kondom...No jestli má na tom kundomu cimbuří, tak to bude asi princ.

Leník (Pá, 26. 3. 2010 - 00:03)

O mě chlapi zájem mají, ale maj smůlu, já jsem zadaná. Za to ty drvoštěpe můžeš vzít rovnou tu svoji sekeru a useknout si ptáka, stejně ti žádná nedá, tak tě aspoň nebude obtěžovat erekce.

princezna (Čt, 25. 3. 2010 - 22:03)

Můj princ používá kondom a myslím, že by to tak mělo být napořád. Tedy dokud se nebudeme pokoušet o dítě.

drvoštěp (Čt, 25. 3. 2010 - 22:03)

No co Leníku, tak o tebe chlapi nemají zájem. Každýmu není shůry dáno, prostě si najdi jiný hodnoty nebo tě ten vztek zahubí.

Leník (Čt, 25. 3. 2010 - 22:03)

No jasně, my jsme pubertální čtrnáctky a ty seš borec kanec, kreténe vymaštěnej!!!

.... (Čt, 25. 3. 2010 - 22:03)

Vždyt Leník a Viktorie jsou jen nějaké pubertální čtrnáctky, co sex ještě ani nezažily a podle toho, jak se tu prezentují, ani ještě dlouho hezažijou.Honí si tu frndu samy.

Tomáš (Čt, 25. 3. 2010 - 21:03)

Já mám stálou stejnou partnerku již 4 rokem. Navzájem i důvěřujeme (jinak by jsme spolu těžko mohli být) a tak je pro nás kondom vážně zbytečná věc. Nechci ho ani já a dokonce víc než mě se nelíbí přítelkyni. Proto již asi 3 a půl roku jedině bez kondomu. Vyjímka je tedy sex v týdnu kdy má menstruaci tam ho občas použijeme.

Leník (Čt, 25. 3. 2010 - 21:03)

No tak si lituj, mně je to jedno.

Leníku, (Čt, 25. 3. 2010 - 19:03)

lituju tě.

Reklama

Přidat komentář